Pisike positiivne mäng

Nii, esiteks ütlen ma, et ma tean küll, et Lapsemure pole mingi leht, kuhu mingeid mänge lisada jne, aga mõtlesin, et kasutajatel oleks päris huvitav seda proovida.
Mäng seisneb siis selles, et tuleb kirjeldada selles teemas eelmise postituse autorit kasutajanime järgi. Näiteks, kui enne mind oleks kirjutanud kasutaja MimmuMammu (täiesti juhuslik), siis mina kirjutaksin: "MimmuMammu on punaste juustega umbes 12-aastane tüdruk. Ta tegeleb ujumisega ja käib näiteringis. Ma arvan, et ta nimi algab M-tähega."
Päris huvitav oleks teada, mida inimene kasutajanime järgi arvab ja kui palju sellest täppi läheb. Positiivsete mõtete teema all on see sellepärast, et see toob ju natuke positiivsust. :)
Niisiis, järgmine kasutaja kirjeldab mind.

PS: Moderaatorid, kui see teema tõesti Lapsemurre ei sobi, siis võtke maha.

Re: Pisike positiivne mäng

Sugarbit kirjutas:Nii, esiteks ütlen ma, et ma tean küll, et Lapsemure pole mingi leht, kuhu mingeid mänge lisada jne, aga mõtlesin, et kasutajatel oleks päris huvitav seda proovida.
Mäng seisneb siis selles, et tuleb kirjeldada selles teemas eelmise postituse autorit kasutajanime järgi. Näiteks, kui enne mind oleks kirjutanud kasutaja MimmuMammu (täiesti juhuslik), siis mina kirjutaksin: "MimmuMammu on punaste juustega umbes 12-aastane tüdruk. Ta tegeleb ujumisega ja käib näiteringis. Ma arvan, et ta nimi algab M-tähega."
Päris huvitav oleks teada, mida inimene kasutajanime järgi arvab ja kui palju sellest täppi läheb. Positiivsete mõtete teema all on see sellepärast, et see toob ju natuke positiivsust. :)
Niisiis, järgmine kasutaja kirjeldab mind.

PS: Moderaatorid, kui see teema tõesti Lapsemurre ei sobi, siis võtke maha.
ma kirjeldaksin siiski sind :D
oled 14 aastane, kasutad tihti näovett, päevad hakkasid 13 aastaselt, tahtsid kunagi arstiks saada, sulle meeldib rütmiline muusika , mis tõmbab nagu kaasa, sulle ei meeldi räpp, sul on mingid tume-helepruunid juuksed, ja pruunid või hallid silmad, ja sa jõid just midagi ennem :) su nimi on sss tähega

mix kirjutas:
lifestylee kirjutas:
rek kirjutas:Ta on umbes 14 aastane, brünett, ei käi üheski trennis. Nimi hakkab K tähega.
12 aastane.. nimi algab R tähega.
Selline isepäine aga samas sõbralik tüüp äkki? :lol:
16 aastane, elad virumaal, oled vahest närviline, vähi tähtkujust :)
Võibolla kirjutaksid tõesti kasutajanime järgi mitte selle järgi mis
kasutajad teistesse teemadesse kirjutanud enda kohta on?
Saaks vähe põnevam.
Järgnev postitaja ärgu minu postitust tähele pangu.
(Muideks suht mööda panid ;))

Sugarbit kirjutas:Nii, kirjeldan ise mix'i. Ta on 14-aastane tüdruk, käib ratsutamas. Tal on musta värvi juuksed, nimi algab M-tähega. Talle meeldib diskomuusika ja ajakirjade lugemine. Koolis on lemmikaineks inimeseõpetus. :wink:
"sugarbit" jh mulle meeldib diskomuusika ka ja paljud teised, aasta tagasi oli kyll lemmikõppeaine inimeseõpetus aga nyyd ei ole vb. on asi praeguses teemas ma mõtlen et selles teemas mis meil koolis praegu käsil on :) , ratsutamas ei käi, ei ole musta värvi juuksed, ei alga nimi m- tähega, aga see jutt läks täppi peaaegu mu väga lähedase inimesega :D

rek kirjutas:13-14 aastane. Blondid juuksed, meeldib kehalise kasvatus, meeldib aeroobika :D, Kuulas kunagi bedwettersit. Oled tähtkujust Sõnn
kui sa mind kirjeldasid siis jh olen 14, meeldib aeroobika, olen kuulanus seda muusikat, aga tähtkuju on neitsi :D , ja plondikad juuksed on kh

"rek" oled13, sul on pruunid juuksed, sulle meeldib koolist yks tydruk , oled kalade tähtkujust

dreamer- kirjutas:ma usun et , mix on omamoodi kurb , kuid teisalt heatujuline tüdruk, kellele meedib suhelda erinevat tüüpi inimestega.
Juuksed on tal pruunikan , ta pärineb vene perest , mõned sugulased elavad välismaal.

üldiselt, mahe tüdruk (yy) :D
olen jh vahest kurb, olen ka heatujuline, jh mulle meeldib kõigiga suhelda, juuksed on mul jh pruunikad ja blondid nati, tegelt olen pärit soomest ja olen soomlane aga vene keelt oskan ja räägin kh vägatihti, jah ja mõned elavad välismaal, ja mahe ma ei ole :evil: :D , aga olen nati vaikne kyll :)

dreamer- kirjutas:ma usun et , mix on omamoodi kurb , kuid teisalt heatujuline tüdruk, kellele meedib suhelda erinevat tüüpi inimestega.
Juuksed on tal pruunikan , ta pärineb vene perest , mõned sugulased elavad välismaal.

sulle meeldib lugeda, sa oled15, sa oled blondiin, kuulad siukest vaiksemat tyypi muusikat, sa elad tartus, sa jõid ennem teed(olen kindel selles) :D :D , sul suri lähedane inimene 3 aastat tagasi, sa elad korteris, ja oled vist lõvi tähtkujust ja silmad on sinised, kannad teksapykse, üldiselt mahe tydruk, kurb :)

mix kirjutas:

sulle meeldib lugeda, sa oled15, sa oled blondiin, kuulad siukest vaiksemat tyypi muusikat, sa elad tartus, sa jõid ennem teed(olen kindel selles) :D :D , sul suri lähedane inimene 3 aastat tagasi, sa elad korteris, ja oled vist lõvi tähtkujust ja silmad on sinised, kannad teksapykse, üldiselt mahe tydruk, kurb :)
Mix on heledate juustega, umbes 14-aastane tüdruk. Ta käib kusagil trennis. Arvan, et ta nimi E-tähega...? :roll:
'All our words are but crumbs that fall down from the feast of the mind.'

SomethingMissing kirjutas:
mix kirjutas:

Mix on heledate juustega, umbes 14-aastane tüdruk. Ta käib kusagil trennis. Arvan, et ta nimi E-tähega...? :roll:
ma ei käi enam trennis aga muu kõik on õige :D , kas sa mu nimetähti edasi tead, ma ytlen seda et see nimi on väga harva esinev ja nagu mina tean on see nimi vaid kahel inimesel :lol: , rohkem maitea inimesi kellel see nimi on

mix kirjutas:"SomethingMissing"
sa oled 17 aastane, tumeda peaga, su nimi algab k tähega :? , sulle meeldib see lugu
http://www.youtube.com/watch?v=dJt5KXP0cZM
sa oled vist sõnni tähtkujust, sulle meeldib laulda, ja joonistada, tantsida, sul on olnud 3 poissi või midagi on sul kolm olnud :)
Õiged olid, muidugi vanus, juuste värv, joonistamine. Muu läks metsa :wink: Nimi algab I-tähega
'All our words are but crumbs that fall down from the feast of the mind.'

mix kirjutas:
SomethingMissing kirjutas:Mix, üsna juhuslikult pakkusin E-tähe. Pakun siis mõne nime, äkki läheb täppi. Eneli, Egle, Elis, Elina ?
tegelt on El... jne :D aga nendest nimedest ei ole aga väga lähedal on elina, ja elis
elsa?:P
Viimati muutis steel88, 02 Dets 2008, 22:09, muudetud 1 kord kokku.

Sugarbit kirjutas:Kuna ma olen mix'i kohta juba teinud, siis kirjutan rek'i kohta.
Rek on 15-aastane tüdruk. Ta on keskmist kasvu ja tegeleb muusikaga. Tal on õlgadeni pruunid juuksed ja hallid silmad. Nimi algab kas H, N või mõne muu mitte väga tihti esineva nime algustähega. Talle meeldib kirjutada. :)
Väga mööda. ma 12 ning poiss, pole ka patsi :D

rek kirjutas:
Sugarbit kirjutas:Kuna ma olen mix'i kohta juba teinud, siis kirjutan rek'i kohta.
Rek on 15-aastane tüdruk. Ta on keskmist kasvu ja tegeleb muusikaga. Tal on õlgadeni pruunid juuksed ja hallid silmad. Nimi algab kas H, N või mõne muu mitte väga tihti esineva nime algustähega. Talle meeldib kirjutada. :)
Jess. Mul läks täppi.
Ma tänan, ma tänan. Aplausi pole vaja :D

lifestylee kirjutas:
rek kirjutas:
Jess. Mul läks täppi.
aplausssssssss :lol:

lifestylee kirjutas:
rek kirjutas:
Jess. Mul läks täppi.
Oh, mõnus foorum. Olen ühes sarnases foorumis, seal on karmid adminid. Midagi läbu on, kohe warn or smth.

lifestylee on 15-16 aastane tüdruk. Brünetid juuksed, vahepeal teeb lokke. Trennis ei käi. Hallikad-rohelised silmad. Keskmist kasvu, Tahtis kunagi kitarri mängima õppida :D

lifestylee kirjutas:
rek kirjutas:
lifestylee on 15-16 aastane tüdruk. Brünetid juuksed, vahepeal teeb lokke. Trennis ei käi. Hallikad-rohelised silmad. Keskmist kasvu, Tahtis kunagi kitarri mängima õppida :D
Ei läinud nagu midagi eriti täppi..
Kuigi kitarrimänguga olen seotud :)
lifestilee: blondiin, 17 aastane, pikka kasvu, käid trennis, loomulikud sirged juuksed keskmuse pikkusega, sinised silmad, roosaks värvitud kyyned :D

mix kirjutas:
lifestylee kirjutas:
rek kirjutas:
Ei läinud nagu midagi eriti täppi..
Kuigi kitarrimänguga olen seotud :)
lifestilee: blondiin, 17 aastane, pikka kasvu, käid trennis, loomulikud sirged juuksed keskmuse pikkusega, sinised silmad, roosaks värvitud kyyned :D

(See oleks küll üsnagi kohutav)..
Edaspidi okei- jätke mind mängust välja :P

lOvE!! kirjutas:ma nagu tegelt, ei oska kedagi kirjeldada, aga äkki keegi kirjeldaks mind?
näitkes mida oleks au saada mu kasutajanime järgi jajniiedasi. aga ärgem postitusi lugege. ma thaks teada mida te niisama pakute??:D
ma pakuks et sa oled 15 aastane tydruk vist? sa oloed heleda peaga, sul on rohelised silmad, mängid klaverit, käid tantsimas

Reedetu kirjutas:Sugartbit'ile meeldib lumi. Talle meeldib ka väga kelgutada. Kunagi kauges minevikus kuulas ta ansamblit Sugababes. Nüüd on alles paar postrit kusalgi kapipõhjas. Sugarbit on tavaliseeestlase juuksevärviga tüdruk, kellele meeldibkõige rohkem kanda tavalisi siniseid teksapükse ja lühikeste varrukatega t-särki
Jaa, lumi ja kelgutamine mulle meeldivad. :) Muide, ma pole kunagi Sugababes'i kuulanud, olin Dynamindi fänn. Juuksed on tavaeestlasest küll teistsugusemat värvi. Teksasid ja T-särke meeldib kanda küll. ;)

"vertigo" sa oled 17 aastane poiss, sa elad narvas, sul on umbes neli venda või õde nad kõik on täiskasvanud, sa lähed väga hilja magama, sul ei lähe koolis hästi, sa magad tundides, ja peale kooli sa lähed magama, su lemmikloom on kass, sul endal on kass ta on pruunikate triipudega, su synnipäev on septembris, sa kuulad kõike peale ooperi, su lemmikvärv on sinine, sul on tumedad pruunid juuksed, sa oled pikka kasvu, su kooli hinded on 3 2 , sa käid 11 klassis, sul on pruunid silmad, oled vägavaikne inimene, kuigi vahel..., sa ei suitseta, ja jood vägaharva,

Piparkook kirjutas:"Reedetu"

Sul on olnud sõpradega probleeme, sul on koolis head hinded ja õppimise koha pealt on kõik hästi, sa käid trennis ja sulle meeldib oma lemmikmuusika järgi tantsida:D

ei tulnud kõigeparem:D
Sõpradega on probleeme olnud, head hinded... mitte eriti, 3,4 ja mõni 5. Aga õppimine on see aasta palju parem. Trennis käin aga tantsida ei meeldi

Merkaya kirjutas:Sa oled 17-aastane poiss. Elad Tallinnas äkki. Sul on talvel sünnipäev. kui kasutajanime järgi võtta, siis see tähendab kõrgusekartust, äkki sa karad kõrgust siis ka.
Tallinnas ma ei ela, talvel pole sünnipäev, kõrgust kardan jah natuke (aga mitte palju) :)
@mix - kõik oli enamvähem õige, va. see "sa oled pikk" osa.

(ärge minust pärast seda kirjutage)

"reedetu" sa oled 17 aastane, sa kuulad metalitvõi räppi, sulle ei meeldi tantsida, sulle ei meeldi kanda nokamytsi ja sulle ei ole see kunagi meeldinud, sa oled rõõmus inimene, sa kannad käeketti(mingit hõbedat), su lemmikaastaaeg on suvi, sul on mõned halvad sõbrad, sulle ei meeldi raamatuid lugeda, sul pole kõrvaauke, koleme päeva pärast koperdad sa kuskil :lol:
okei kõik siis :D
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”