Suvakas

Isegi ei tea, miks algatasin selle teema lol
Aga igastahes ma motlesin, et inimesed voiksid jagada oma roome (mitte muresid, hoiame asja positiivsena) voi mis paeval toredat juhtus.
Ja selle loo loppu asi mida sa oppisid:)
Minu tore asi:
Ma laksin vabaohulavastuse castingule. Ma olen TERVE ELU tahtnud tegeleda/tegelenud naitlemisega. Ja siis ma sain edasi teise vooru. See oli nii tore hetk, kui sellest teada sain. Kui see labi sai, siis ma olin endas nii hullusti pettunud, sest arvasin, et ma andsin endast liiga vahe jne. Ja uleeile ohtul (22:08 ma ei tea kas kedagi kellaaeg huvitab haha) tuli mulle kiri, et paasesin kolmandasse vooru! Ma olin nii onnelik!
Selle tekstiga tahan ma oelda midagi vaga klišeed, aga midagi tõetruud - dreams DO come true! Ara KU-NA-GI lopeta unistamist! See ongi see asi, mis hoiab sind elus. Kui sa ei unista, siis unistused ei saa ju taituda? Igal inimesel on oma unistused, paljud isegi ei jaga neid teistega. Aga igastahes, ara lopeta unistamist!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Re: Suvakas

Muidu tore positiivne jutt jah, aga unistada ma küll ei viitsi. Kui, siis juba kohe ka tegutseda. A la tahaks õppida seda või teist, reisida sinna või tänna, siis vastavalt sellele tulebki tegutseda, vastavaid samme astuda.

Nii et vist pole tõsi, et igaühel on unistused. Tundub, et mul pole :D.

Kraatee kirjutas:
08 Mär 2019, 22:59
Pangakaart kirjutas:
08 Mär 2019, 22:33
Minu arust ei ole vaja unistada pigem elada hetkes ja mitte mõelda tulevikule.
On valida, kas noorelt sa elad hetkes ja põletad elu ning orjad 63ni tööl, või orjad 30ni ning hakkad elama "muretud elu" kus ei pea töötama, reisid ja chillid ringi elus... igaüks valib ise
Kes üles et ma tööl orjan. Ei kavatsegi.
Kaos on usk.

30selt pensionile minek on ilus unistus, aga paljud seda tegelikult lubada saavad? - Eestis peaaegu mitte keegi. :)

Tean mitmeid rikkureid, kes pole veel 30, aga omavad vara miljonites, siiski peavad ettevõtete juhtimisega tegelema, kus vajalik pidev kontroll, ringi liikumine, igapäevane probleemidega tegelemine. Kui oled ikka juhatuse liige kümnes ettevõttes, siis pead ka nende raamatupidamisega kursis olema, kui just mingihetk pankrotis või vanglas ei taha lõpetada. :)

Kui oled midagi endale eesmärgiks võtnud ja sul on motivatsiooni sellega tegeleda, siis see eesmärk täitub peagi.
Näiteks mu eesmärk oli kahe nädala pärast jalapressil suruda 120 kg (7-8 kordust×5-6 ringi), aga saavutasin selle tulemuse eile. Kui usud endasse siis sellega saavutad nii mõndagi. Rinnapressi alustasin kahe 5 kg ketastega, aga nüüd on mul kangil (jõusaalis kõige suurem olev kang) ühel pool 10.25 kg ning teisel pool ka 10.25 kg. Kunagi, vast 4 aastat tagasi tegin ikka veel 20 kätekõverdust (täitsa piinlik tulemus tagasivaadates😅). Ma siis otsustasin end käsile võtta ja hakkasin iga päev kätekõverdusi tegema ja nüüd ma teen neid klassikalisi kätekõverdusi järjest 65 kordust, mis ikka mitmeid kordi parem kui see hädine 20 😂
NO PAIN, NO GAIN!
Kui sa koolis käies mõtled, et ah nagunii saan sellee töö kahe/ma ei oska ju üldse seda, siis sa saadki tõenäoliselt kõveriku hinde. Kõik on su mõtlemises kinni. Kui mõtled oma tulemuse suhtes positiivsemalt, siis alateadlikult pingutad ka rohkem.
💚💜💚💜

boyjoy kirjutas:
09 Mär 2019, 00:25
30selt pensionile minek on ilus unistus, aga paljud seda tegelikult lubada saavad? - Eestis peaaegu mitte keegi. :)
Eks igaühele oma, mõnele vaja villat hispaanias, mõnele piisab 2k/kuus elulõppuni tiksu.
Mõni tahab reisida ja vaadata elu, teine aga sõita uuema S-klassiga ja olla tähtis.

Kraatee kirjutas:
09 Mär 2019, 13:24
Pangakaart kirjutas:
09 Mär 2019, 11:21
Sa räägid nagu rikas oleks hea olla.
Aga miks ei oleks? Sa ei pea töötama, elad laiffi, teed mis soovid, lähed sinna kuhu tahad. Reisid kuhu tahad ja sööd ka ükskõik mida tahad.

Ei pea orjama 8-5 , 5 päeva nädalas.
kas just orjamiseks saab nimetada töötegemist, kui tegeled tööga, mida armastad.
jah, maximas piiksutada vast on jah orjamine, aga kas nt näitlejad (nagu teemaalgataja ütles) orjavad või teevad südamega tööd? õpetajad? psühholoogid? arstid? teadlased? kirjanikud? lauljad? sellised moodsad tegelased nagu youtuberid (kes in fact teevad tööd ja saavad vastavat palka)? the list goes on and on

niisama oma rahahunniku otsas elu maha magada ka igav
esimesed paar aastat võibolla huvitav, et oo käid reisid ja elu lust, aga tüütab ära. tegevust oleks vaja.
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
09 Mär 2019, 14:55
niisama oma rahahunniku otsas elu maha magada ka igav
Keegi ei ütle, et sa pead magama. Point ongi selles, et sa teed seda mida sa tahad....

Ma näiteks tahan lilli kasvatada. Aga see ei tooks mulle raha sisse, pean töötama.

Kui mul oleks raha. Ma teeks seda mida tahaks, südamega.

Tööl käijakse eelkõike, et teenida raha ja elus püsida. Haritakse end et saada paremat töökohta ja paremat palka.

Kui vaadata arenenumaid maid, pensionipõlve nautijad sõidavad oma kodu-aytodega ringi.

Kraatee kirjutas:
09 Mär 2019, 15:14

Tööl käijakse eelkõike, et teenida raha ja elus püsida. Haritakse end et saada paremat töökohta ja paremat palka.
teiste kohta ei tea rääkida, aga ma küll lähen edasi õppima ainet, mis huvitab ja saan tulevikus teha tööd, mis huvitab ja mida ma ei vahetaks muu vastu
kõik on sodi

Kraatee kirjutas:
09 Mär 2019, 17:33
Seleen kirjutas:
09 Mär 2019, 17:32
mida ma ei vahetaks muu vastu
Väga tore, aga kui su töö ei hakak sulle piisavalt raha sissetooma siis sa mõtled töö vahetusele.

aga see on õige, tuleb panustada endasse kuniks noor oled.
pigem töötaks kohal, mida armastan ja väiksema raha eest
kui kohal, mida vihkan, aga palk on kõrgem

kuni see väiksem raha tähendab seda, et ma suudan siiski ära elada, mitte ei virele vaesuses
kõik on sodi

Kraatee kirjutas:
09 Mär 2019, 19:58
Anna konkreetseid numbreid (nettos) palju inimene peab teenima et olla vaene, keskmine-mitte nälgima/ keskmisest kõrgem/rikkas? sinu arvates..
oleneb, kas elab üksi, lapsega, kas jagab kellegagi kulusid, kas elab tallinnas või pärnus või rakveres jms
enda ja ainult enda jaoks elaksin vast 1200-1300 netoga ära päris kenasti, saaks süüa muud peale külmutatud friikate ja makaronide ning jääks kõrvalisteks asjadeks ka
kõik on sodi

Kraatee kirjutas:
09 Mär 2019, 13:24
Pangakaart kirjutas:
09 Mär 2019, 11:21
Sa räägid nagu rikas oleks hea olla.
Aga miks ei oleks? Sa ei pea töötama, elad laiffi, teed mis soovid, lähed sinna kuhu tahad. Reisid kuhu tahad ja sööd ka ükskõik mida tahad.

Ei pea orjama 8-5 , 5 päeva nädalas.
Sa saad teha mida sa soovid, ilma, et sa peaksid olema rikas. Rikkaks olemine võib ju hea olla, aga inimene võib ka hästi elada nii, et ta EI ole rikas. Rikas olemine on pigem nuhtlus. :)
oy vey
the devil and god are raging inside me

hermit kirjutas:
09 Mär 2019, 23:11
Sa saad teha mida sa soovid, ilma, et sa peaksid olema rikas.
Tõsiselt või? Ma käisin itaalias 3n, mul läks ca 2k euri ja seda miinimumiga elades.
Ma näiteks ei saa reisida terve elu,olles vaene?.
hermit kirjutas:
09 Mär 2019, 23:11
Rikas olemine on pigem nuhtlus. :)
Kui oled rumal ja ei oska rahadega ümberkäija ning ei oska elada siis vast küll.

Minul on olnud 2 unistust ja olen need realiseerinud.
Esimene unistus oli oma kodu, korter. Ostsin selle aasta tagasi. Aga korteri iga ruum vajas remonti. Sealt tekkis vaimusilma ette teine unistus sellest, kuidas need räpakad neli seina, lagi ja põrand uue ilme saavad.
Aasta aega olen kõvasti raha kogunud. Eelmiseks jaanipäevaks sai korda elutuba. Ning nüüd on remondis korraga magamistuba, köök ja koridor.
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”