Ei julge

Tere!
Olen 18-aastane poiss ning suhtlen ühe 19-aastase tüdrukuga. Lühikese aja jooksul on ta mulle väga meeldima hakanud, kuid ma ei tea kas tema tunneb samamoodi. Laulu- ja tantsupeo nädalal olime koos mõne päeva Tallinnas ja tegime koos erinevaid tegevusi. Tahaksin öelda talle et ta meeldib mulle väga, aga kardan et ütlen talle seda liiga vara. Olen tähele pannud et meil on palju silmsidet ja on näha et tal on minuga lõbus. Käisime ka 2 päeva tagasi väljas ning siis ta rääkis kuidas ta ühe poisiga suhtles ja ütles et see poiss tahtis enamat, aga tüdruk ise ei tahtnud. Nüüd ma olengi segaduses, sest äkki see oli mulle mingi vihje et ma ka ei üritaks? Ma ei tea enam mida teha, kas öelda talle mida tunnen või mitte...
Tänan juba kõiki nõuandjaid ette ära.

Re: Ei julge

Mulle tunduks, et ta on valmis koos aega viitma aga lihtsalt mitte siis enamaks.
Küsimus nüüd Sulle, et mida täpsemalt Sina tahad ja loodad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Läheduse test tuleb ära teha. Selle järgi kui lähedale inimene sind endale laseb näitab kui mugavalt ta sinuga end tunneb.
Ja minu poolest pole vaja neiut panna fakti ette, et ta meeldib. Ma ei tea kuhu see teadmine viima peaks. Hiljem muidugi võiks tundeid väljendada, aga pigem seda moodi et miks ta meeldib sulle.
Tüdrukud kuulevad seda meeldimis juttu palju, aga meid huvitab sisu palju rohkem.

Tahad olla sõber või poisssõber talle? Sõber olla ei taha siis parem hakka asja edasi aretama. Ja nagu üks suhteekspert ütles. Sõbra ja mehe vahe on seks. Ma ei ütle et te seksima peaks hakkama. Aga teisi asju pean silmas. Suudlused, käest kinni hoidmised jms.

Füüsiline kontakt. Kiiremas korras. Õhtune jalutuskäik ja käsi sujuvalt ümber. Samas sellel päeval peaksid kindel olema et ta sind eemale ei lükka.
Ja vii teda deitidele.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
12 Juul 2019, 08:30
Füüsiline kontakt. Kiiremas korras. Õhtune jalutuskäik ja käsi sujuvalt ümber. Samas sellel päeval peaksid kindel olema et ta sind eemale ei lükka.
Ja vii teda deitidele.
Seda kraami võiks ikka kooskõlastada, mitte et tahad ja teed. Ma hakkaks mõtlema et kas kutt teeb kõikide oma naissoost sõpradega nii :D

Oinas123 kirjutas:
12 Juul 2019, 12:20
Tahaksin tema poisssõber olla.
Paneksin küll käe ümber, aga ei tea kuidas ta reageerida võib ja kardan et rikun siis üldse oma võimalused ära.
Selles võib kindel olla, et tüdruk ise talle kätt ümber panema ei hakka. Enamus tüdrukud ootavad siiski meesoost isiku algatust.

Kõige lihtsam asi mida sa teha võid on. Kingi talle lilled ja pane tähele kuidas ta reageerib ja tee talle mõni siiras kompliment. Mitte ala sul on ilusad silmad....vb tal ongi xD aga see läheb ühest kõrvast sisse ja välja. Kallistage kui kohtute ja lahkute. Kallistada tuleb kauem kui korraks.

Jaaaaaniiiedasi.
Üksindus

Oinas123 kirjutas:
30 Juul 2019, 17:47
Kallistasime üleeile hästi pikalt ja rääkisin talle oma tunnetest, ta vastas mulle samaga, seega läks kõik hästi. :)
Kui pikalt? Mina nt alla poole tunni ei hakka kallistamagi, kui juba, siis juba.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”