Re: Mida ma valesti olen teinud?

Võibolla sa ei ole nii lahe,edukas,rikkas *siia pane muu põhjus*

Üldiselt kui ise pidu ei loo ja kellegiga kontakti ei otsi, ei saa sa üldse midagi.

Võibolla sul ja nendel pole ühine maailmavaade või näiteks huvid. Kui inimestel on ühised kokkupuute punktid siis nad ka klapivad, vähemalt nende punktidega

NÄIDE : No ei ole tore kutsuda kohale vend kes istub telos ja räägib ruuni mainingust lvl 96....

Kraatee kirjutas:
24 Veebr 2019, 19:17

Üldiselt kui ise pidu ei loo ja kellegiga kontakti ei otsi, ei saa sa üldse midagi.

Võibolla sul ja nendel pole ühine maailmavaade või näiteks huvid. Kui inimestel on ühised kokkupuute punktid siis nad ka klapivad, vähemalt nende punktidega

NÄIDE : No ei ole tore kutsuda kohale vend kes istub telos ja räägib ruuni mainingust lvl 96....
kadakas*, mis sul runescape vastu on. :D Omal ajal teenisime 1-2 aastat jutti rohkem RS-iga igakuiselt kui õpetajad koolis, käisime pidudel ja olime mõnusad.

Aga jah, see "keegi ei kutsu" on veits gei jutt, kui ise üldse midagi ei korralda.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
24 Veebr 2019, 19:24
Kraatee kirjutas:
24 Veebr 2019, 19:17

kadakas*, mis sul runescape vastu on. :D Omal ajal teenisime 1-2 aastat jutti rohkem RS-iga igakuiselt kui õpetajad koolis, käisime pidudel ja olime mõnusad.

Aga jah, see "keegi ei kutsu" on veits gei jutt, kui ise üldse midagi ei korralda.
Kus mul pidada on kui kodus juba 2 inimesega kitsas?

Seleen kirjutas:
24 Veebr 2019, 20:37
boyjoy kirjutas:
24 Veebr 2019, 19:24

see oli su "omal ajal", täna oled oma ruuni levelitega suht lõdvik
Minu "oma aeg" ongi selle poisi tänapäev ju. :D Kuigi jah, RS-iga enam lihtsat raha väga ei teeni, need ajad on möödas. Point remains, mingist mängust rääkiv inimene ei pruugi veel mingi nerd olla. ;)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”