Probleem tüdrukutega

Olen 18. Mul on tüdrukuid olnud umbes kümme. Maksimaalne aeg mil koos kellegiga olnud olen on kuu aega. Lapsepõlves olin ühe neiuga koos 3 aastat aga see oli lapsik kätest kinni hoidmine ja põsemusitamine. Nimelt jama on selles, et mul pole probleem tüdruku saamisega, vaid sellega, et keegi ei paku mulle huvi. Põhiliselt ma tegelen spordiga, loen raamatuid, vaatan filme, kuulan muusikat ja mängin arvutimänge. Ma olen väga romantiline, vaatan palju "naiste filme" stiilis La La Land ja unistan armastusest. Ei karda ka intiimelu. Aga peamiselt on tüdrukud pärast kuu aega suhet on enamjaolt tahtnud pigem mind voodisse tirida. Ma tean suht palju omavanuse kohta, igast valdkonnast midagi, aga ükski neiu pole mind huvitanud nii palju, et saaks olla kauem kui kuu aega koos. Kui sõpradega saame tunde rääkida sajast teemast, siis tavaliselt mul jutt kaugemale ei liigu neidudega kui "kuidas su päev läks". Muusikamaitse on kõigil üsna piiratud, sama ka filmidega jne. Paljudele meeldib pidutseda, vali keskkond jms. Ma olen selline tagasihoidlik ja väikse grupi inimene. Tinder ei aita, seal on enamjaolt väga lohakad neiud.

Ma tahan väga kedagi kõrvale, kellest hoolida ja kes hooliks minust. Mul pole alati pere lähedal ning mul oleks vaja lähedust. Mida ma peaks tegema või muutma endas?

Re: Probleem tüdrukutega

Ei saa aru, kust sa neid tüdrukuid leiad, ja miks nendega koos hakkad olema, kui omavahel ei sobi. Ei ole ikka nii, et kõik tüdrukud on kitsa silmaringiga ja pealiskaudsed ja kõik poisid (sõbrad) on ilusad, targad ja head :D. Ära lihtsalt astu suvalise inimesega suhtesse, sellel pole ju mingit mõtet. Kui tunned, et seni oled tutvunud tüdrukutega, kellega huvid ei klapi, siis ehk vahetad keskkonda, kus tutvuda?

Tinderis on ka muidugi igasuguseid, see, mis seal "enamjaolt" on, ei puutu väga asja, sest ega seal polegi mõeldud enamikuga suhelda, vaid just endale sobivad leida.

Re: Probleem tüdrukutega

Asi kah mille üle filosoofia arutelu pidada, üldiselt nagu aru saan, oled saanud 10 naist, igaühega max kuuaega vestlend, ja neid korralikult ramminud. No leia mingi eriline naine, kellega suhelda, tundma õppida ning hiljem sexida ja muud.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”