Snapchat

Tere, mul selline mure, et üks kutt kellega väga ammu suhtlesin..ma saatsin talle pesus pilte ( olin noor ja loll) aga nüüd ta ütles et tal need pildid alles.
Kas see on normaalne et ta tegi screenshoti, kuigi keelasin ja ta lubas et ei screeni?

Re: Snapchat

Tere. Jah, valetada ei ole poisi poolt ilus. Aga on tõsi, et ei tasu saatagi pilte, kui tahad kindel olla, et need kuskil ei levi. Hea, et pesus pilte saatsid, mitte alastipilte. Nüüd saad loota vaid sellele, et poiss nende piltidega midagi ei tee. Ma arvaks, et kui sa neile piltidele liiga palju tähelepanu pöörad, kustutamist pinnid jne, siis võib poiss saadagi signaali, et nende piltidega võib midagi huvitavat korda saata.

Ja kui poiss peaks neid pilte levitama, pöördu kohe veebikonstaabli poole. Tegelikult võid ka kohe veebipolitseinikuga rääkida.

Re: Snapchat

See on suht tavaline, et tüübid pilte salvestavad ja hoiavad neid aastaid alles. Väga creepy minu arust.
Aga miks ta seda ütles sulle? Heas võtmes või halvas võtmes?
Kahjuks pean kurvastama sind, et ükski tüüp küsimise, palumise või ähvardamise peale pilte ära ei kustuta.
Ma loodan, et nägu peal polnud.
Üksindus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”