Kardame

:oops: Tere, Kurdan muret siis teiega Kuna kellegile teisele pole sellest rääkida ja keegi ei tunne mind siin ära. Niisis Mulle meeldib üks poiss Nagu olen aru saand meeldin talle ka :D Aga mure on selles et me ei julge koolis omavahel rääkida :cry: Kuna meil on sõbrad kes võivad narrima hakata !!! :roll:
Messengeri küll räägime Igasugu jutte Aga vot koolis ei julge :oops:
Käime õhtuti küll sama bussiga aga omavahel me ikka ei julge rääkida Kuna sõbrad on tavaliselt lähedal Ja hakkaks siis terve kool jätgmine päev Meie SUHTEST rääkima :oops:
Ma loodan et ma ei tramaatitse siin üle aga jahm :cry:
Me tõesti armastame üksteist :D
Äkki on kellegil kogemusi vs abi pakkuda PALUN AIDAKE !!!

Re: Kardame

Nii loomulikku ja head asja ei ole mitte mingisugust põhjust häbeneda ja kui keegi ka "narriks", siis see on uudishimu, elevuse või kadeduse pärast. Teil ei ole midagi häbeneda. Sa võid ka päris palju uut inimese kohta teada saada temaga päriselus suheldes, nii head kui ka halba. Päriselu toimub päriselus mitte messengeris.

Edu!

Re: Kardame

Tüüp peab siis munad pihku võtma ja sind kaitsma kui keegi narrima hakkab. Ja kui on sõbrad siis nad peagi lepivad, et te koos olete.
See et teist rääkima hakkatakse selle peate lihtsalt üle elama. Ja selle üle elamise peaks ülendama koos olemise tunne.

Muud moodi ma usun, et muud ei hakkagi toimuma.
Be so focused on your growth that everyone else’s business is irrelevant
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”