Armund...aidake!!!!

Tere olen tavaline 13 aastane tüdruk nimega elisandra.aga asi on selles ,et olen armunud rämedalt karli(nimi muudetud).aga ma ei julge talle seda öelda....kuidas ma peaks ütlema? ja kas ma ültse meeldin talle? ......arvan et ta räägiks sellest teevele koolile ,et ta meeldib mulle..ja naeraks selle üle..arvan nii ..aga ma ei tea..... Kui saate vastata sellele küsimusele palun vastake ka minu klassõe küsimusele....TERE olen anna olen 13 aastane .ja armund endast 2 aastat vanemasse poissi ta on lihtsalt nii armas ma ei saa ......ma olen talle saatnud läbi sõprase paber kirju jms aga ta saadab sellest pilte oma sõpradele ..ja olen mina naerualune .....piinlik on...pAlun aidake meid :( :oops:

Re: Armund...aidake!!!!

Tere.

Kui te üldse ei suhtlegi, siis pole mingit mõtet hakata talle meeldimist avaldama. Ta ju ei teagi sind, see ei ole just eriti võimalik, et sinagi talle meeldid. Ja ka tema meeldib sulle vaid kaudse mulje põhjal. Proovi kõigepealt leida võimalusi suhtlemiseks, et üldse saaks teada, kas teil suhtluses klappi on, mitte ära keskendu meeldimise tunnistamisele. Soovitan otse suhelda, mitte kirju saata jm. Alustada kas või teretamisest või küsida midagi.

Edu!

termomeeter kirjutas:
08 Jaan 2018, 00:38
Tere.

Kui te üldse ei suhtlegi, siis pole mingit mõtet hakata talle meeldimist avaldama. Ta ju ei teagi sind, see ei ole just eriti võimalik, et sinagi talle meeldid. Ja ka tema meeldib sulle vaid kaudse mulje põhjal. Proovi kõigepealt leida võimalusi suhtlemiseks, et üldse saaks teada, kas teil suhtluses klappi on, mitte ära keskendu meeldimise tunnistamisele. Soovitan otse suhelda, mitte kirju saata jm. Alustada kas või teretamisest või küsida midagi.

Edu!
minule meeldib mu kladsivend .mu pinginaaber.ta vaatab küll mind tunnis ja lobiseme üpris palju aga ma ei julge talle öelds et meeldib mulle :roll:

mina1235 kirjutas:
08 Jaan 2018, 13:18
termomeeter kirjutas:
08 Jaan 2018, 00:38
Tere.

Edu!
minule meeldib mu kladsivend .mu pinginaaber.ta vaatab küll mind tunnis ja lobiseme üpris palju aga ma ei julge talle öelds et meeldib mulle :roll:
sama, karl(nimi muudetud) on liccc nii armas ja kena ma nii lovin teda. aga kuidas talle seda öelda?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”