Uued tutvused

Kas ma pean tõesti jooma hakkama, et endale tutvusringkond tekitada ja olla nn ägedate jaoks võrdväärne? Kas päriselt ka pole muudmoodi 16 aastasel tütarlapsel võimalik endale toredat sõprusringkonda tekitada? Sest mul on lihtsalt teatud põhimõtted? Vabandan juba ette, aga mul emotsioonid hetkel keevad üle. Võib-olla ma sooviksin ka sõprussuhteid ja veel lähedamaid suhteid ka vastassoost isikutega, aga kuna ma pidudel ei käi, sest minu teema pole ei tantsupõrand ega alkohol, siis pole lootustki?

Re: Uued tutvused

Ma ei saa täpselt aru, ükshetk sa nagu tahad nn ägedatega suhelda, aga kuna sulle peod ei sobi, siis ma ei saagi aru, et miks just nendega suhelda tahad kes pidudel käivad? "Võib-olla ma sooviksin ka sõprussuhteid ja veel lähedamaid... " sellest lähedamaid sõnast ma aru ei saa, kas sa mõtlesid siin lahedamaid, või hoopis lähedasemaid?

Anyway, otsi endaga sarnaseid inimesi, siis on sul ka midagi teha ja millestki rääkida. ;)

Ei pea hakkama jooma, aga ehk ei tasu ka keskenduda nende inimestega tutvuste sobitamisele, kes alkoholi nii väga hindavad, vaid hea oleks leida need inimesed, kel sinuga samasugused väärtused on. On sul mingi hobi, millega tegeled? Igasugused ringid ja trennid on väga head abimehed uute tutvuste saamiseks ja niisama toredaks ajaveetmiseks.

Nagu näed, siis on samasuguse mõtteviisiga inimesi päris palju, juba siingi. Kuigi mina olen ka alati väga põhimõtteliselt sellistest joomispidudest eemale hoidnud, siis olen ikkagi tabanud end mõttelt, et äkki ikka peaks, sest see tundub ainus viis, kuidas saada tutvusi ja üldse olla sotsiaalne. Aga tegelikult on endale kindlaks jäämine palju õigem ja väärtuslikum tee, isegi kui see tundub raske või võimatugi. Need inimesed, kelle sa leiad siis, kui sa jääd iseendaks, on palju rohkem sulle sõprade ja lähedastena väärt, sest tutvus on saanud alguse ausalt ja areneb ausalt. Nii, et keegi ei pea teesklema, et talle meeldib miski, mis päriselt ei meeldi.

Trennide, ringide jm soovitus on ka hea, sest kui leiad sealt kellegi, kes ei huvitu läbudest, siis on teil lisaks ühele viha-objektile juba midagi ühist, see ringihuvi nt.

Julget meelt, jää endale kindlaks! See tasub alati ära!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”