Mul pole sõpru

Tere
Mul pole sõpru.olen olnud juba 3 aastat ilma sõpratetta. Olen enast käest lasknud. ma kardan inimestega rääkida ja mul on raske sõpru leida. Mul pole kunagi tüdruku armastust tundnud. koolis istun koguaeg üksi, sest kardan kui keegi küsib midagi ja ma vastan mingi imeliku lausega. Veidi on ka depression sest olen koguaeg üksi. (Sorry et see tekst imelik on, sest vaatan kogu aeg YouTube'i videoid mis on inglise keeles sest mul oole midagi muud teha).mul muidu on vennad ka aga naad on tüütud ja on põhjustanud mulle viha probleemid.
Tänan lugemast

Re: Mul pole sõpru

Tere.

Sellist "veidi depressiooni" ei ole olemas, depressioon on ikkagi kindel haigus, kuigi väljendub erinevatel inimestel erinevalt ja ka sellel on erinevad sügavuse astmed olemas. Kui kahtlustad depressiooni, pöördu esmalt psühholoogi ja siis vajadusel ka psühhiaatri poole.

See, et sõpru pole mõnda aega olnud ei tähenda, et neid edaspidi tekkida ei võiks. Eks meist nii mõnelgi ole elus selliseid perioode olnud, üldiselt on see mööduv. Kui lihtsalt pole kohanud õigeid inimesi, mis siis teha. Ütlesid, et kardad inimestega rääkida. Kas kõigiga? Kas näiteks klassis on inimesi, kellega on mugavam suhelda? Mis on nendes inimestes ühist, kellega sul on mugavam suhelda?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”