Igavad inimesed

Miks meeldib inimestele endast tohutult palju rääkida? Ajapikku muutub see väga tüütuks, ma ei pea teadma, mida sa iga päev teed või millest mõtled. See annab ka märku limiteeritud ajukapatsiteedist, endast palju rääkida armastav inimene pole võimeline laiemaid teemasid hoomama, silmaring on ka nigel. Siit jõudsime järeldusele, et inimesed räägivad endast, sest nad ei oska milleski muust kõneleda. Ärge rääkige endast nii palju, inimesed ei viitsi tegelikult kuulata, iseasi, kas nad seda välja öelda julgevad. Laiendage pigem silmaringi ning lugege palju, et olla stimuleeriv vestluspartner.

Re: Igavad inimesed

Mina näiteks räägin ka palju endast, ma tunnen ennast süügi ka selle pärast aga enamus ajast proovin ma inimesi aidata millegagi, mida ise olen kogenud ja siis räägin oma kogemusest või toongi näiteid vahepeal enese elust, et teisi motiverida või neile kaasa elada vms. Ma ei pea ennast sellepärast kitsa maailmavaatega inimeseks, vahepeal aitab inimesi lihtsalt see kui nad teavad, et keegi veel tunneb nii või et ma räägin omast kogemusest. Ma ei sildistaks ennast ka väga igavaks inimeseks selle pärast, et ma iseendast räägin. Ma ei räägi endast ülistavas mõttes tho, niiet ma ei tea, kumba sa siin mõtlesid. Lihtsalt, vaata asju erinevatest külgedest, sest tõeline suure maailmavaatega inimene suudab saada aru ka teistest ja näha maailma mitmest vaatenurgast, just saying. ;)
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Re: Igavad inimesed

iamanxiety kirjutas:Mina näiteks räägin ka palju endast, ma tunnen ennast süügi ka selle pärast aga enamus ajast proovin ma inimesi aidata millegagi, mida ise olen kogenud ja siis räägin oma kogemusest või toongi näiteid vahepeal enese elust, et teisi motiverida või neile kaasa elada vms. Ma ei pea ennast sellepärast kitsa maailmavaatega inimeseks, vahepeal aitab inimesi lihtsalt see kui nad teavad, et keegi veel tunneb nii või et ma räägin omast kogemusest. Ma ei sildistaks ennast ka väga igavaks inimeseks selle pärast, et ma iseendast räägin. Ma ei räägi endast ülistavas mõttes tho, niiet ma ei tea, kumba sa siin mõtlesid. Lihtsalt, vaata asju erinevatest külgedest, sest tõeline suure maailmavaatega inimene suudab saada aru ka teistest ja näha maailma mitmest vaatenurgast, just saying. ;)
couldn't agree more
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”