Imelik olukord ühe tüdrukuga!

Üpris pikk tekst! Loodan et saate selle läbi lugeda ja oma arvamust jagada.

Ma lähen 8. Klassi ja sooviks teiste arvamusi mu olukorrast. Nimelt on üks tüdruk, kellele ma meeldin kaaludes erinevaid näitajaid, millest ma siia eriti ei kirjuta. Ta on minu arvates minu klassist kõige kenam tüdruk küll, kuid ma pole kindel, kas ta mulle sellises mõttes meeldib nagu mina talle. Ta on küsinud minult kahel korral (neti teel) , et kas ta meeldib mulle ja teisel korral kutsusin ma ta välja, sest ei osanud tema küsimiste peale enam vastata. (See oli esimene kord kui ma tüdruku olen ise välja kutsunud. Tavaliselt ei koti mind keegi piisavalt, et ise vestlust alustada või veel enam välja kutsuda, nii tüdrukute, sõprade või klassivendadega, ma pole vist mitte ühtegi korda kellelegi niisama jutu tegemise pärast kirjutanud.) Ta pole mulle siiski ise täpselt öelnud et ma talle meeldin, aga see on juba ilmselge, vist?
Kuid tal vist on meie klassist juba poiss, vähemalt on nad koos. Nüüd aga, see poiss on minu arvates "venna-tsoonitud" , sest nad kutsuvad üksteist õeks ja vennaks. Lisaks kuulsin ma ühelt klassivennalt, et too tüdruk pidi "gold digger" olema ja seda poissi raha jaoks ära kasutama, mille kohta olen ma ise näidet näinud, ja tundub, et too poiss teeks selle tüdruku soovide täitmiseks kõike.
Ma olen tüdrukut veidike "sebinud" küll, niiet võisin valesid signaale anda, sest ma ei tea kas ta mulle meeldib või mitte. Lisaks ma ei taha teise kuti tüdrukut endale võtta, eriti kui ta käib samas klassis. Ma nagu eraldi ei otsi praegu suhet, niiet kui ma kellelegi meeldin siis ma võin proovida, aga eriti pole mul vahet. Mul üleüldse pole elus palju vahet, kuid ma alati püüan olla see kes teeb otsuseid ja otsustab. ( Ma arvan, et mees on see kes langetab otsuseid ja otsustab)
Ma ütlen veel, et pole enne suhtes olnud ja ei tea nende kohta OMAST kogemusest mitte midagi. Lisaks ma pole eriti hea suhtlemisoskustega (kindlasti pole ka kõige halvemad, kuid püüan parandada) ja olen rohkem introvert kui extrovert.
Niisiis et küsimused:
1. Mis on selle teksti põhjal teie arvamus selle kohta kas see tüdruk meeldib mulle?
2. Mis te arvate armu suhetest klassikaaslastega?
3. Kas ma olen äkki hoopis valesti asjadest aru saanud ja mõtlen asju üle?
Aitäh kõigile kes vastavad :D

Re: Imelik olukord ühe tüdrukuga!

Suhe oma klassikaaslastega on minu arust üks kõige piinarikkamaid asju. Kui kavatsed peale põhikooli mujale minna ja ei jää selle tüdrukuga samasse kooli siis suht savi. Muidu on see, et lähete lahku mis iganes põhjusel ja sa pead siiski teda iga päev nägema. Mul endal olid 3 aastat pidevalt peas mõtted, et mis siis kui ma oleks midagi teisiti teinud jne. Suht nõme olukord millesse end toppida.
Going crazy by the clock, hoping to die with my face in the block.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”