Kõik mu probleemid

Tere, ma olen 15 aastane poiss ja ma veedan päev otsa arvutis ja ei suhtle väljas pool kooli kellegagi. Ma olen viimased 2 aastat puberteedi pärast depressed ja vaikne olnud. Teised minu vanused käivad koguaeg väljas ja teevad koos asju, ma elan ka linnast 6 km väljas. Ma koguaeg võrdlen ennast teiste inimestega, ning see paneb mind ennast halvasti tundma ja hävitab enesekindluse. Mul on ka hüüdnimi kuidas mu vanemad ja kõik sõbrad mind kutsuvad, mul enam ei meeldi see sest see on väga lapselik ja mulle ei meeldi kui mu sõbrad mind teistele selle hüüdnimega tutvustavad, aga ma ei saa sinna midagi parata, sest see hüüdnimi on mul olnud kogu elu. Kui ma ennast võõrastele üksinda tutvustan siis ma ütlen oma päris nime, aga kui mu sõbrad sinna tulevad siis nad ütlevad mulle mu hüüdnimega, ning see tekitab segadust ja piinlikust.

Oleks tore kui keegi oskaks mingit nõud üks kõik mille osas anda.

Re: Kõik mu probleemid

Äkki prooviksid ss suhelda,sul ss endal ka parem ma arvan :'D. Eks neid vaikseid inimesi ka leidub jh(ausaltöeldes olen ma kah vaikne ega suhtle paljudega) No ega paljud ei kãi ikka õues aga nh vb sinu suhtlusringonnas käiakse. Eks paljud teismelised võrdlevad end teistega. Äkki räägiksid vanemate ja sõpradega , et nad ei kutsuks sind nii ja seletaksid ära ka miks. Ma arvan et manõud ei andnud aga lih vastasin kuna mul endal suht taolised mured :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”