Kui sa meeldid poisile keda vihkad

Heii, pm mul selline mure, et meeldin oma klassivennale.. Ei tea kust alustadagi.. :C
Olen tydruk, 14a, blond ja kõhn 164, (teised kõik pikemad) Kui läksin 5ndasse klassi ss tuli meile uusi õpilasi ( 4 poissi) 2 neist armus minusse kohe ära.. 6ndas hakkasid need 2 poissi minuga suhtlema ja üritasid sebida.. Aga kuna nad mulle ei meeldind ss nad jätsid mu rahule. Nyyd 7ndas ma hakkasin veel yhele meeldima.. kujutate ette??? Paraku me klassis veel poisse, kellele ma meeldin juba lasteaiast peale.. Ehk ss pm see kellele ma 7ndas hakkasin meeldima kakles minu pärast (kaklemise pärast rääkisin ka täiskasvanuga, kuid sei aidand) ja ta ei saa ikka aru, et ma vihkan teda.. JAHH ma olen talle öelnud kõik mida ma tast arvan aga tai kuula mind.. Ise olen armund tegelikult sellesse neljandasse poissi.. :shock: Kuna ta on sportlik, blond, suht populaarne (ok see pop pole tähtis) me oleme temaga paar korda kokku põrgand jalkat mängides.. ja ss nsm juttu puhund :D Aga naq talle meeldib meie klassi beib keda pm kõik vihkavad, kuna ta paneb endast igasuguseid poolalasti pilte.. :? Kuda ma talle seda naq ytlema/ välja näitama peax, et ma tasse armund??? :?
1 asi veel.. Mul pole enam eriti sõpru.. Kõik algast sellest poisit kes armus minusse 7ndas.. Ma sain muidu kõigiga vga hsti lbi jne.. Jah nad teadsid, et vihkan seda poissi aga ikkagi.. Nad eraldusid minust.. Alles on mul aind 2 tõelist sõbrannat.. 1 lheb kahjuks järgmine aasta teise kooli.. :C
Väga vabandan kirjavigade pärast ja SUURED tänud kes lugesid selle teksti läbi ning vastavad! :)

Re: Kui sa meeldid poisile keda vihkad

pane ta endasse armuma või hakka temaga aktiivsemalt suhtlema et ta näeks kes sa sisemas oled lihtsalt peale lennata mkm sellest ple kasu et jou sa meeldid mulle mkmmm
sa pead talle silma alati vaatama naeratama ja käituma temaga teistmoodi kui teiste poistega suhtle temaga ja kui sa hakkad temaga palju läbikäima ta peab sind hästi teadma ja kui sa talle ikka peale kõike seda ei meeldi siis anna andeks sa lic ei hakkagi talle meeldima elu lic on selline kõike mis inimene tahab ta lic ei saa aga kui sa ei proovi siis sa ei saa seda kunagi teada ja ära toetu teiste inimeste arvamusele sinu arvamus on kõige tähtsam kuid sa ei tohi ka egoistiks hakkama

MA LOODAN ET MU JUTUST OLI KASU ;)

matu1matu kirjutas:pane ta endasse armuma või hakka temaga aktiivsemalt suhtlema et ta näeks kes sa sisemas oled lihtsalt peale lennata mkm sellest ple kasu et jou sa meeldid mulle mkmmm
sa pead talle silma alati vaatama naeratama ja käituma temaga teistmoodi kui teiste poistega suhtle temaga ja kui sa hakkad temaga palju läbikäima ta peab sind hästi teadma ja kui sa talle ikka peale kõike seda ei meeldi siis anna andeks sa lic ei hakkagi talle meeldima elu lic on selline kõike mis inimene tahab ta lic ei saa aga kui sa ei proovi siis sa ei saa seda kunagi teada ja ära toetu teiste inimeste arvamusele sinu arvamus on kõige tähtsam kuid sa ei tohi ka egoistiks hakkama

MA LOODAN ET MU JUTUST OLI KASU ;)
See kõige pikem lause, mida ma näinud :shock:

kle sa ei saa panna kedagi armuma endasse. sul peab ikka väga hea skill olema selle jaoks ja see oleks ainult ajutine. kui sa ei meeldi inimesele siis kõik. vb tuleb aeg kui ta hakkab sind rohkem hindama ja siis armub. ainuke asi mida saaksid teha oleks näidata milline sa oled. kui ta muidugi huvi tunneb ja kui meeldib siis väga hea, kui mitte siis.. well.. tuleb edasi liikuda xD
see kõigest minu arvamus
eks igale inimesele mõjuvad erinevad asjad
yleyldiselt... ole sina ise

kurgikaste kirjutas:kle sa ei saa panna kedagi armuma endasse. sul peab ikka väga hea skill olema selle jaoks ja see oleks ainult ajutine. kui sa ei meeldi inimesele siis kõik. vb tuleb aeg kui ta hakkab sind rohkem hindama ja siis armub. ainuke asi mida saaksid teha oleks näidata milline sa oled. kui ta muidugi huvi tunneb ja kui meeldib siis väga hea, kui mitte siis.. well.. tuleb edasi liikuda xD
see kõigest minu arvamus
eks igale inimesele mõjuvad erinevad asjad
yleyldiselt... ole sina ise
Eks ma liigu lihtsalt edasi:D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”