Üksildus tapab...

Tere.
Minu mure siis selline et mul ei ole reaalselt kedagi. Mul pole ''sõpru'' kes minuga väljaspool kooli räägiks ning need 2 kes minuga koolis suhtlevad on ka rohkem tuttavad kui sõbrad. Mul on nii raske kuna mul pole kedagi kellega rääkida, kedagi kellega jagada rõõme ning muresi ja kedagi kes oleks mulle toeks. Vanematega ma ei räägi nad teevad mu õest rohkem välja kui minust... ma olen neile rohkem suureks koormaks kui tütreks. Enamus õpetajad mind ei salli. Enamus suguvõsa mind ei salli. Üldse keegi ei salli mind. Minu päev on selline et ma ärkan, lähen kooli, tulen koju ja siis ootan oma toas nelja seina vahel homset päeva. Keegi ei kirjuta, ei helista, ei kutsu välja, ei räägi. Ma lähen hulluks nii. Vahel ma mõtlen et keegi ei tunneks isegi puudust minust kui ma ühel päeval järsult kaoks.

Re: Üksildus tapab...

sul peaks hea meel olema et sa tüdruk oled.
igal tüdrukul on võimalik väga lihtsalt leida endale poiss (kvaliteet on teine küsimus, aga valikuvõimalusi on nii tohutult, et vahet pole).
kui poiss on üksildane, peab ta tegema vastavaid korrektiive - harjutama/õppima naistelantimist, arendama suhtlemisoskust, trenni tegema (neid keda see ei huvita on nii vähe et pole mõtet vaielda; enamik naistele meeldivad musklis/heas vormis mehed) jne.
naine on enamjaolt passiivses rollis

Re: Üksildus tapab...

ugnis kirjutas:sul peaks hea meel olema et sa tüdruk oled.
igal tüdrukul on võimalik väga lihtsalt leida endale poiss (kvaliteet on teine küsimus, aga valikuvõimalusi on nii tohutult, et vahet pole).
kui poiss on üksildane, peab ta tegema vastavaid korrektiive - harjutama/õppima naistelantimist, arendama suhtlemisoskust, trenni tegema (neid keda see ei huvita on nii vähe et pole mõtet vaielda; enamik naistele meeldivad musklis/heas vormis mehed) jne.
naine on enamjaolt passiivses rollis

Sul on täiesti õigus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”