Re: Nad ei taha mind enam välja.

Arvan ka, et kõigepealt küsi otse, et kas midagi juhtus või tegid midagi valesti. Ükskõik, mida nad vastavad (nt "sa ei meeldi meile, sest.."), on see ikkagi parem kui see praegune segadus, kus üldse ei saa aru, miks nad nii teevad. Eks ka see ole normaalne, et mõned sõprused lihtsalt lõppevad mingil hetkel ja eks samamoodi teki ka uusi tutvuseid ja sõprussidemeid - liikumine ja muutumine on elus normaalne. Algul võib see tõesti maailma lõpp tunduda, kui oluline inimene enam ei suhtle, aga vabalt võib olla ka nii, et tulevikus saad aru, miks see hea oli, et nii läks.

Igatahes jah, kõigepealt küsi, siis tee edasised otsused.

Edu!

termomeeter kirjutas:Arvan ka, et kõigepealt küsi otse, et kas midagi juhtus või tegid midagi valesti. Ükskõik, mida nad vastavad (nt "sa ei meeldi meile, sest.."), on see ikkagi parem kui see praegune segadus, kus üldse ei saa aru, miks nad nii teevad. Eks ka see ole normaalne, et mõned sõprused lihtsalt lõppevad mingil hetkel ja eks samamoodi teki ka uusi tutvuseid ja sõprussidemeid - liikumine ja muutumine on elus normaalne. Algul võib see tõesti maailma lõpp tunduda, kui oluline inimene enam ei suhtle, aga vabalt võib olla ka nii, et tulevikus saad aru, miks see hea oli, et nii läks.

Igatahes jah, kõigepealt küsi, siis tee edasised otsused.

Edu!
küsisin et mis ma tegin, et nad enam mind välja ei taha... vastus oli et ma olen liiga ilus & muidu ei paista nemad poistele silma haha... midagi nii jaburat ma pole eales kuulnud.

Ma arvan et see vastus tundub küll jabur ja ongi aga selles on kindlasti aga tõde sest tean olen ka ise sellises samalaadses olukorras olnud sellises vanuses tulevadki tibimatel tydrukutel hirm kõige kuumima olisi üle et äkki talle meeldib see vaiksem tydruk äkki See on hirm neil ja selle pärast Eira täielikult poisse ja sulandu vaikselt tagasi ja kas nad kiusavad sind psyholoogiliselt narrivad,mõnitavad ja jne.

Mu parimal sõbral oli sama lugu, aga nende vastus oli, et ta neist 1 aasta noorem, seega ei saa temaga nii moodi koos olla kui oma vanustega ja ise on samal ajal endast 2 aastat noorema tyybiga. Aga nende tegelik põhjus oli see, et nende kamba nö juht ei saa kodust omale vajalikku tähelepanu ja nii püüdis ta seda oma sõpradelt, aga kuna ennem sai ta mu parima sõbraga hästi läbi ss ta lic väsis tast ära ja nö viskas ta minema...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”