Endine parim sõber.

Tere. Mul on selline mure, et... Ma tutvusin oma parima sõbraga peaaegu seitse aastat tagasi. Me plime alati ninapidi koos. Aga siis ma pidin ära kolima ja vahetasin kooli. Suhtlseime neti teel ja skypes. Käisime teineteisel külas. Aga juba siis hakkas ta minust eemale tõmbuma ja esimesed pisarad tulid juba silma. Me muutuaime veel kaugemaks, kuni me läksime tühise asja pärast tülli. Me ei suhelnud nii pool aastat. Leppisime ära. Suhtlesime. Läksime uuesti tülli. Ja nii mitu korda. Tüli põhjus oli alati väga väike. Looma kasvatusest. Arvamusest. Usust. Veganluse...
Ja iga kord oli mul väga valus kuna ma siiski hoolimata kõigest, ma armastan teda ja hoolin temast..
Ma kirjutasin talle kirja kus pakusin andeks.(kuigi mul polnud selleks mingit põhjust) Me leppisime ära...
Ja ükspäev me olime kõnes temaga ja ta rääkis mulle oma uuest parimast sõbrast.. Ma hoidsin nuttu tagasi ja kuulasin teda, kuna ta oli siiski minu parim sõber, nagu väiksena..
Peale seda veetsin mitu ööd magamata. Iga öö nutsin, kuna ma tahtsin nii väga tagasi seda inimest kes mulle nii teinud oli.. ma ei julgenud seda talle öelda..
Aga siis ta hakkaa mind suvalt sõimama. Igasuguste sõnadega. Ütlesin et need sõnad teevad megalt haiget aga ta saatis mu sõnaotsesesmõttes kadakas*.
Ja nüüd terve aasta. Ma olen igapäev temast mõelnud. Meie mälestustele ja juba pelgalt mõtlemisest tema nimele või seda kuskil kuulmisest või tänaval naervaid sõpru nähes hakkan mina juba nutma. Ma olen nutnud tema pärast nii palju et ma ei saa enam hingata. Tekib hapniku puudus. Mitu magamata ööd nii..
ta on muutunud mul nagu kinnisideeks. Vahel ma mõtled et "Miks ma üldse sellisega suhtlesin" teisel hetkel juba nutan ja korrutan kui väha ma teda armastan ja kui väga ma temast hoolin...
Kas keegi oskaks aidata mind või midagi soovitada, mida teha..

Tänan kui viitsisid läbi lugeda.
Päikest! :)

Re: Endine parim sõber.

Hannuska kirjutas:Räägi talle enda tunnetest. Ta mõistab sind kindlasti. Teine lahendus oleks otsida endale mõni huviring, kust saab sõpru leida. See on raske, aga sellega tuleb leppida.
Asi on selles et ma ei tahagi temaga ära leppida. Sest tema iseloom on juba selline et me lähme uuesti tülli. Me oleme juba kümneid kordi ära leppinud ja iga kord on see aina valusam. Ei taha nii.

Mul on koolis palju sõpru. Nendega on ka väga lõbus ja nad on toredad inimesed. Mõnega olen isegi väfa lähedane, aga mkm. Nendega olles on küll hea tuju aga isegi nad kõik kokku ei asenda teda ja ei aita mul temast üle saada..

Tänan soovituste eest muidugi.

Pole. kirjutas:
Hannuska kirjutas:Räägi talle enda tunnetest. Ta mõistab sind kindlasti. Teine lahendus oleks otsida endale mõni huviring, kust saab sõpru leida. See on raske, aga sellega tuleb leppida.
Asi on selles et ma ei tahagi temaga ära leppida. Sest tema iseloom on juba selline et me lähme uuesti tülli. Me oleme juba kümneid kordi ära leppinud ja iga kord on see aina valusam. Ei taha nii.

Mul on koolis palju sõpru. Nendega on ka väga lõbus ja nad on toredad inimesed. Mõnega olen isegi väfa lähedane, aga mkm. Nendega olles on küll hea tuju aga isegi nad kõik kokku ei asenda teda ja ei aita mul temast üle saada..

Tänan soovituste eest muidugi.
Kui ära leppida, siis mida sa halad? Meie sinu sõbranna iseloomu ei saa muuta. Ühel hetkel saad niikuinii üle sellest.
Püha jumal, mis idioot!

Kui ära leppida, siis mida sa halad? Meie sinu sõbranna iseloomu ei saa muuta. Ühel hetkel saad niikuinii üle sellest.
Tegelikult mõtlesin selleall nõuandeid kuidas üle saada.
Ja ma arvan et minu olukorras olles ei tahaks sa ka ära leppida.
Iseloomu te muidugi muuta ei saa. Tema ise ainult saab.
Möödas on aasta. Siiani pole ma üle saanud..

Mis mõttega sa kiindud inimesse kellele sa ammugi midagi enam ei tähenda? Õpi lahti laskma ja saa aru et tema on edasi liikunud, sina peaksid ka.
Keskendu oma praegustele sõpradele ning tunne neist rõõmu! Pigem naerata kui miski sulle oma kunagist sõpra meenutab, see juba näitab, et oled suuteline edasi liikuma.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”