Yhikas

Hei, jätkasin õpinguid ühes gümnaasiumis ja olen hetkel ühikas. Ma ei tea kuidas v mismoodi ma uusi sõpru leiaksin..mul on jah tõesti paar sõpra aga kõik on kuidagi laiali oma gruppides siin ühikas ja minu suunalt on suht vähe inimesi ühikas sest ulejaanud kaivad bussiga kooli..suht paljud joovad ja enamus tudrukuid on meigitud noh jah aga ma olen täielik vastand, mida ma peaksin tegema et massi sulanduda, kas ühega kellega tuttavaks sain koos temaga olema et koos temaga olles siin ühikas laiendada soprusringkonda ja juua vms. Ma arvan et just praegu on õige aeg see ära otsustada sest grupid juba natuke paigas.. P.s. Ma ei ole harjund poistega suhtlema agajhm siin kõik raagivad omavahel ja imelik oleks aind tudrukutega rääkida ja noh kui ma jooma hakkaksin siis saaksin endale sõpru rohkem juurde ja oleksin juues seltskondlikum nagu räägitakse jne. Mdea üldse kuidas, mismoodi ja kas ma seda kõike peaksin tegema:/

Re: Yhikas

Võibolla tõesti aga tahaks kindla peale välja minna et saan sõpru endale ja ei peaks enam kunagi üksi olema jne. Noja keegi ei tea mis minuga juhtund on jne aga pohh see, lähen ise oma eluga edasi nagu enne ja nüüd ka.

Re: Yhikas

Ehk pole siiski nii hullu, et ühel päeval üksi olema pead? Iseenda seltskonda peab ka nautida oskama, või kui ei oska, seda õppima.

Meikima, jooma jms hakata pole küll selleks vaja, et seltskonda sulanduda. Ikka iseendaks jää ja suhtle just nendega, kes sulle meeldivad ja kellele sina meeldid, st nendega, kelle jaoks ei ole vaja ennast muuta. Lihtsalt ükskõik kellega suhelda ja pidutseda ja sõbrustada pole küll mingit mõtet.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”