Kaklus

Tere. Ma räägin teile mis juhtus kui ma käisin kolmandas klassis. Ma tulin just kooli vetsust välja ja WC ees oli kaheksanda klassi kamp vms (nad kiusavad kõiki). Kohe kui uksest välja tulin hakkasid nad mölisema. Ütlesin neile paar valusat lauset vastu ja siis selle kamba juht(?) hakkas minu poole tulema. Ta lükkas mind ja ähvardas mind trepist alla lükata kui veel midagi ütlen. Siis ma ütlesin et tõmmake nahhui siit ja ta tuli mulle kallale. Panin raisale hoobi vasta lõusta ära ja ta kukkus pikali. Ma kõndsin ära, aga sellest peale vaatavad need teised kamba liikmed mind koguaeg teistmoodi ja ei mölise enam kellegiga. Aga nüüd mulle tundub, et see kellele ma paugu ära panin hoiab mul koguaeg silma peal ja otsib võimalust mulle tagasi teha. Mis ma peaksin tegema, et seda vältida? Õpetajaid ei taha asja segada.

Re: Kaklus

Üksinda on raske sellistega toime tulla, miks Sa ei taha õpetajaid asjasse segada? Kardad, et tundud niimoodi nõrgemana?

Antud hetkel Sa oledki nendest 8. klassi poistest "nõrgem", üksinda Sa ei saavuta midagi. Mina soovitaksin Sul valida õpetaja, keda Sa kõige rohkem usaldad ning rääkida talle oma mure ära.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”