Re: Kas on ka veel normaalseid tüdrukuid?

Ma ise kahjuks või õnneks olen oma elust kõik sellised fake eided välja heitnud. Sain aru mõni aeg tagasi, et mul pole vaja, et keegi mulle näkku naerataks ja siis samal ajal telefonis tipiks oma sõpradele kui koledaid riideid ma kannan jnejne. Praegu mul on küll näpuotsatäis toredaid neiusid kellega suhtlen, kuid tean, et nad ei lööks mulle nuga selga, kui ma just ise midagi kokku ei keera :)
Muide ise omasin ka tumbleris huumor-tuumor blogi. Mis selles halba on?

Mõni ongi loomult sarkastiline ja veits kiuslik ning õel, kuid nad on seda kuidagi...nad ei ole seda nagu tülinorijana, vaid lihtsalt...jamh...seda on raske seletada. Seda peab tundma.

Iseeneeest leian, et normaalset inimest pole olemas, igal ühel omad head ja vead. Iseasi, kas vead kaaluvad hea üles või vastupidi. Ja mina otsin enda sõprusringkonda inimesi, kelle head kaaluvad üle vead.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:Mõni ongi loomult sarkastiline ja veits kiuslik ning õel, kuid nad on seda kuidagi...nad ei ole seda nagu tülinorijana, vaid lihtsalt...jamh...seda on raske seletada. Seda peab tundma.

Iseeneeest leian, et normaalset inimest pole olemas, igal ühel omad head ja vead. Iseasi, kas vead kaaluvad hea üles või vastupidi. Ja mina otsin enda sõprusringkonda inimesi, kelle head kaaluvad üle vead.
ma küll normaalne, mida sa ajad :roll:

hallitanud sai kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Mõni ongi loomult sarkastiline ja veits kiuslik ning õel, kuid nad on seda kuidagi...nad ei ole seda nagu tülinorijana, vaid lihtsalt...jamh...seda on raske seletada. Seda peab tundma.

Ei teadnudki, et naissoost oled, haha.
>:)

BlackSalami kirjutas:
hallitanud sai kirjutas:

Ei teadnudki, et naissoost oled, haha.
Saiad ju naissoost, leivad meessoost :'D.
¯\_(ツ)_/¯

Kõoge vastikumad on veel need "bitchid" kes lisaks eelnevale vägagi iseloomulikumale iseloomukirheldusele on 9-12 aastased, kes üritavad olla nagu 16 aastased, noh, kannavad mingit ülitipp teeny-fashionit, "käivad" mingite olematute boyfriendidega ja hängivad niisama kaubamajades, on ühtlasi õudsed selfitajad, punaste musihuulte ja selfipulkadega. Õäkk, kui nõme on vaadata...

Setokõnõ kirjutas:Kõoge vastikumad on veel need "bitchid" kes lisaks eelnevale vägagi iseloomulikumale iseloomukirheldusele on 9-12 aastased, kes üritavad olla nagu 16 aastased, noh, kannavad mingit ülitipp teeny-fashionit, "käivad" mingite olematute boyfriendidega ja hängivad niisama kaubamajades, on ühtlasi õudsed selfitajad, punaste musihuulte ja selfipulkadega. Õäkk, kui nõme on vaadata...
Seisavad peegli ees ja valavad võltspisaraid oma iluvigade pärast selleks, et saada muudkui kinnitust oma ilule teades seda ise uskumatult hästi. Üritavad võimalikult "täiskasvanlikud" olla, panevad hullult pidu, suitsetavad ja nii kui leiavad taarakotist tühja vodka pudeli selfitavad ja saadavad teistele snappe kuidas nad "joovad". Ning kõike seda selleks, et olla lahedad ja saada tähelepanu. Ning kõige hullemad on veel need kes end lõiguvad ilma tegeliku põhjuseta, et saada tähelepanu.

Uskumatu kuidas nad üldse viitsivad? Ma ei meigi end isegi peole minnes, pole kordagi isegi alkohooli maitsnud mitte. Lihtsalt uhke oma vinnide, turris kulmude, noore ea, värvimata juuste ja näo üle. Ja uhke oskuse üle osata lõbutseda ilma alkohoolita ja uhke oskuse üle mitte tunda vajadust olla võlts, lahe ning võimalikult "täiskasvanulik".

hallitanud sai kirjutas:

Selle kohta psühholoogidel ütlus: "kes end normaalseks peab, on suure tõenäosusega hull" :D vähemalt need, kellega ma vestelnud, nii öelnud.

Külaline kirjutas:Psühholoogid ongi mõttetud, tootvale tööle saata. Kõlab nagu Orwell: "normaalsus on ebanormaalne, ebanormaalsus normaalne".
Vastupidi. See üks ameteid, mida läheb vaja, eriti inimestel, kel on raske probleemide sasipuntrast üksi välja tulla, rääkimata veel muude vaimsete terviste hädadega või igapäevaelus kuhjunud probleemidega.

Apocrypha kirjutas:
Külaline kirjutas:Psühholoogid ongi mõttetud, tootvale tööle saata. Kõlab nagu Orwell: "normaalsus on ebanormaalne, ebanormaalsus normaalne".
Vastupidi. See üks ameteid, mida läheb vaja, eriti inimestel, kel on raske probleemide sasipuntrast üksi välja tulla, rääkimata veel muude vaimsete terviste hädadega või igapäevaelus kuhjunud probleemidega.
Ma pole veel kedagi näinud, kellel psühholoogi vaja oleks. Ega's psühholoog mingi spetsialist pole, lihtsalt inimene, kes kuulab ära ja ütleb paar stampvastust. Iga inimene on täpselt sama hea psühholoog kui see "päris". Ega päris teadlased seda "teraapilist psühholoogiat" ilmaaegu pseudoteaduseks pea.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”