Re: Paluks tüdruku osas abi

Lauri3121 kirjutas:No ma tegin nagu uuesti sellise foorumi et näha kas lõpuks osatakse aidata..

Viimati tehti selline foorum 2007 aastal ja tulid moned lahendused mis ainult 2-3 inimesel töötasid aga teistel mitte.

Siis avasingi uuesti sellise foorumi et näha kas on uusi ideid...
Mida? 2007 olid sa ju 3 aastane. :?

Külaline kirjutas:
Lauri3121 kirjutas:No ma tegin nagu uuesti sellise foorumi et näha kas lõpuks osatakse aidata..

Viimati tehti selline foorum 2007 aastal ja tulid moned lahendused mis ainult 2-3 inimesel töötasid aga teistel mitte.

Siis avasingi uuesti sellise foorumi et näha kas on uusi ideid...
Mida? 2007 olid sa ju 3 aastane. :?
No mis see siia puutuma peaks? Ega tema siis sellist postitust teinud ju.

Lauri3121 kirjutas:Paljud on juba siingi foorumis öelnud et küsi tema enda käest..
Kuidas ma seda küsin??
Ma ei ütle ju talle lambist et ta meeldib mulle????

Jumal küll.
Kutsud ta välja.
ja kui sa talle vähekegi meeldid näitab ta juba seda ise välja.
Aga kui sa ei meeldi, jätab ta kas tulemata või on mega tuim.
Ja noh kui tahad kikrelt siis väljas olles ütle seda õigel hetkel.

JA ära postita nii mõtetuid teemasid. Sulle oleks saanud vastata, kui oleksid kirjeldanud ta käitumist sinu juures olekul. Kas te suhtlete tihti jne...
Viimati muutis BlackSalami, 26 Juun 2016, 10:53, muudetud 1 kord kokku.
>:)

Lihtsalt välja?
Kinosid pole ega midagi muud...
Ja mida ma peaksin kirjeldama..?
No seda oskan ainult öelda et suhtleme tihti aga näeme ainylt suvel
Mingi 1 nädala pärast näen teda
Tema on teises eesti otsas ja mina ka...
Ja see et ma käin teises eesti otsas suvel on seotud perekonna asjadega...
Ja siis ma teda näengi
Aga ma olen seal ainult 2 nädalat
Ja siis peab jälle aasta ootama et teda näha X_X
Olgu veel täpsustan et ta on samas majas kuhu ma suvel lähen.(mitte kortermajas vaid tavaline maja ehk ühesõnaga nagu samas ruumis... perejondlik asi.. emaga jamasid ja muid asju ja siis veel ühesõnaga emal on mees ja mehel tütar) rohkem ma ei hakka täpsustama...
Ja ainult väike täpsustus veel:seal teises eesti otsas ongi minu ema ja see tüdruk ainult.mees on välismaal
NÜÜD SELLE INFORMATSIOONIGA PEAKSITE OSATA AIDATA???
Ananymous kirjutas:
Lauri3121 kirjutas:Kas su kuuesmeel ei tea siis kuidas täpsemalt aru saada :D
näita oma neiule puusanõksu ja vaata, kuida ta sulab su käte vahele
Saaksid oma jutu lahti seletada?

Ja siis ootan kuidas teised oskavad selle informatsiooni põhjal aidata...
Ja veel üks täpsutus: ema on töö öösest kuni kella 13:00päeval niiet kuni 13:00 oleme üksi.
Rohkem ma ei oska infot öelda

Ega see Facebook ei ole, et iga lause eraldi postina kirjutad.
Sa ei ole siinse abi eest eriti tänulik. Võõrad inimesed ei oska kaugeltki öelda, kas sa meeldid kellelelgi või mitte, kuna me ei tea teist kumbagi, vähem siis veel oskame selliseid asju öelda. Kutsudki välja ta (Hei, kas sa millalgi minuga näiteks kinno viitsid tulla? Ma üksi väga minna ei taha) ning kui ta soovib tulla, arendage edasi, kutsu teda veel kuhugi kui ta paistab huvitatud ning kui teda silmnähtavalt ei huvita, siis jäta asi sinna ja asi vask. Seda on siin ka öeldud juba ja rohkem ei saa me sinu jaoks midagi teha kahjuks. Kahju ka, et nii tänamatu oled.

Võta oma munad pihku, tee tüdrukule ilusaid komplimente ja mis iganes. Kas üldse ei kasvatata poisse ikka korraliku mehe kombel? Meie pole selgeltnägijad siin, sa pead õppima ise ka märke tähele panema ja neid tõlgendama. Kui otse küsida ei julge, siis on äkki tüdrukute tagaajamiseks liiga vara?!

coldasice kirjutas:Võta oma munad pihku, tee tüdrukule ilusaid komplimente ja mis iganes. Kas üldse ei kasvatata poisse ikka korraliku mehe kombel? Meie pole selgeltnägijad siin, sa pead õppima ise ka märke tähele panema ja neid tõlgendama. Kui otse küsida ei julge, siis on äkki tüdrukute tagaajamiseks liiga vara?!
Okey......
Ananymous kirjutas:Vii lilli ja saada smse.
SMS saadan aga tema ka siis naljaga vastu..
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”