tahaks suve nautida ,aga..

Hei :)

Olen 13 aastane tüdruk,aga sõpru on väga vähe,need kes on ei ole ka nagu õiged sõbrad.kardan,et ka koolis pean üksi istuma :/
Tahaksin käia suvel rannas ja lihtsalt suve nautida,aga üksi ei ole see just kõige toredam,uute trenni v laagri minnes kui olen inimestega keda ma ei tunne siis jah ma ei topi ennast kuskile ja ehk olen veidi häbelik :D aga need kes mind vähegi tunnevad teavad kes ma tegelikult olen,hoolin alati oma sõbrannadest ja astun nende kaitseks välja.
Tahaksin sellist sõpra kellega koos ujuda ,jäätist süüa ja teisi suverõõme nautida :D
Kas keegi oskab anda mõnda soovitust kuidas saada rohkem sõpru või kuidas käotuda uues seltskonnad
Ilusat suve :)

Re: tahaks suve nautida ,aga..

Ma Olen 14 ja mul ohtralt sõpru jube kohutav mull neist siiber juba aga tõelisi selliseid keda usaldan kõike on vaid üks mdea käi väljas ja kutsu oma need kes iganes kaaslased sul on ka kuhugi seiklusparki SA arvad et tead ja tunned neid läbinisti aga inimest õpppid alles aastadega tundma ma sooovitaks ära taha mingi hästi palju tõeline sõber on parem kui mingi 10 sõpra

Skyscraper kirjutas:Mõnus äratundmise rõõm oli lugeda teemaalgataja teksti. :D Kui ma eelmine aasta kooli läksin, istusin ma põhimõtteliselt kogu kooliaeg üksi. Ma ei oskagi midagi soovitada. Mulle igatahes meeldib üksi olla. Üksinda olles, õpid sa suhtlemist nautima ja muutud iseseisvamaks.
+1
I refuse to apologize for being a bitch.No one has ever apologized to me for treating me like shit.
:mad: :mad:

Kirjuta Lapsemure foorumisse, kus uusi tutvusi otsitakse. Lapsemures leidub üldse väga palju omapäraselt lahedaid inimesi. Alguses võite ju niisama netis vestelda, ei pea kohe kokku saama. Õpite natuke üksteist tundma ja kui tõesti klapp tekib, siis võite ka kokku saada (kui julged ja usaldad uut "sõpra").

Sõpradega ongi see jama et kipuvad kõik ära kaduma. Hea seegi kui ma suudan kellegagi 3-4 kuud suhelda, tavaliselt ei suuda sedagi. Koolis istun samuti üksi ja leian et nii ongi kõigile parem. Vahetundides loen samuti raamatuid, mitte ei paugu mõne endast nooremaga, nagu 8. klassi omadele tavaks on. Ja niimoodi see elukene käib mul.
Sõpru ei ole lihtne saada, ma ei oska selles osas muud pakkuda kui, et suhtle palju internetis, sest just seda teen ka mina eelmisest aastast saadik. Tänu sellele sain ka paari sõbrannaga kokku suve jooksul, ühega neist kolasime niisama linnas ringi, teisega käisin kontserdil. Ja rannas ma ei ütleks et on imelik üksi käia, ise olen koguaeg üksi käinud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”