Klassivend

Tere, mul on selline mure, et mulle meeldib mu klassivend. Ma tahaks temaga suhelda ja rääkida, aga ma ei julge, sest ma ei saa aru, kas tema tahab sama või ei. Ta vaatab mulld vahepeal tunni ajal otsa ja naeratab, aga teeb seda teiste tüdrukutega ka. Ja ta vahepeal räägib minuga, aga mõne teise klassiõega, kes on hakkavamad, räägib rohkem. Ma ise olen üsna tagasihoidlik ja ei suhtle eritibpoistega. Tegelikult on meie klassis üldse nii, et poisid ja tydrukud omavahel väga ri suhtle. Ma käin kaheksandas klassis. Aga ta on nii eriline ja tore ning alati rõõmus. Ja asja tegi hullemaks see, et nägin unes suudlust temaga. Ma koolis sain ilusti oldud ja ei olnud mingit probleemi, aga koju jõudes aina mõtlen tema peale ja sellele, mida teha.. Olen mõelnud talle messengeri kirjutada, aga pole temaga kolme aasta jooksul seal veel kordagi rääkinud j ama arvan, et see oleks kahtlane. Aga samas nagu ei julge ise ka temaga raakima minna, sest ma ju ei tea, kas ma talle üldse meeldingi. Paar päeva tagasi ta küll rääkis minuga, aga õppimisest, aga minu sõbranna katkestas meie vahelist juttu kogemata. Aga samas teistel päevadel ta kiusab ja räägib kahe teise tüdrukuga rohem, aga ma ei usu, et ta neist muud ootab, kui head klassiõde, kellega aeg-ajalt rääkida. Mida ma tegema peaksin või kuidas ma suudaksin temale mõtlemata olla? Mul pole tegelikult kunagi suhet olnud, aga ma tahaks küll! Loodan, et oskate mind aidata ja äkki isegi vastata, kas teie arvates pakun ma talle huvi ning mida peaksin tegema. Tänud ette!

Re: Klassivend

No kui tõesti meeldib, siis vestluse algatamiseks võid Messengeri kaudu ju näiteks õppimist küsida või midagi sarnast :P Ja samas, kui Sa ise suhtlust ei algata, siis Sa ei saagi ju teada kas meeldid talle ka või ei :P Ja kui ei meeldigi, siis nii vaikselt suhtlust arendades jätaksid ikka mulje nagu tavaline klassiõde :P Tagasihoidlikkusest minuteada ka muudmoodi üle ei saa, kui lihtsalt julgus kokku võtta ja asi ära teha :D

Edu, Päikest :D
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us

Tere.

On võimalik, et sul klassivend mitte kas tahab või ei taha, vaid tal puudubki seisukoht selles osas - polegi mõelnud sellele, kas tahaks või ei tahaks sinuga suhelda. Eks sa tee proovi ja anna võimalus. Mulle tundub ka, et messengeri kirjutada, kui koolis pole üldse suhelnud, oleks natuke imelik. Ehk püüad kas või paar sõna koolis vahetada, et oleks vähegi rohkem põhjust netis suhtlemist alustada. See ei loe, kas sa talle meeldid või ei - suhelda võib ju ikka. Ega ei pea ainult selle eesmärgiga teise inimesega suhtlema, et ehk tuleb mingi suur kahepoolne meeldimine sealt. Ära keskendu kohe suhtele. Ehk saad hoopis hea vestluskaaslase või sõbra? Igal juhul tasuks suhelda ja asjale võimalus anda. Küsi alustuseks kas või mingi kooliasja kohta.

Edu!

Aitäh teile abi eest! Ma olen juba ise sellele tegelikult terve päeva mõelnud, aga ma ei leia enda seest ikkagi seda julgust. Ma ei oska poistega eriti suhelda. Kuigi tegelikult olin algklassides enamus aja vaid poistega, kuid põhikoolis see miskipärast muutus. Ja muutusid tegelikult ka kõik klassiõed! Aga eks ma siis üritan selle lähipäevadel ära teha. Aga kas poisid ise ei kirjutagi tavaliselt tüdrukutele messengeri, kui tüdruk neile meeldib?

Eks see ka kõik oleneb poisist ju :D Suur osa on ka siiski tagasihoidlikud :P

Ja noh... Kõigepealt alustadki mingite kooli teemadega, ja sealt hakkavad vaikselt loodetavasti juba mingid teised jututeemad edasi arenema :P Vähemalt mul on nii :D
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us

Kui te ei suhtle, siis vaevalt mingit meeldimist on. Ei peagi olema. Suhtlemine annab selleks põhilise aluse, et üldse teine inimene meeldima võis hakata. See, et sinu vanuses vastassooga suhelda n-ö ei oska ehk siis harjunud pole ja ebamugav on, on ka täiesti normaalne. See "oskus" tuleb ajaga, kui vähegi sellistes suhtlusolukordades olla. Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”