appi

saatsin facebookis kogemata valele inimesele pildi. kardan et ta kasutab seda minu vastu kurjasti ära või avalikustab selle. Reportisin seda juba facebooki aga sealt pole vastust tulnud ja ma ei usu et tuleb ka. Ma loodan et see inimene unustab selle pildi ja ei viitsi tegeleda sellega. Aga ma kardan. Mida nüüd teha?

Re: appi

rmn kirjutas:Ma ei saa selle inimesega hästi läbi. Kas oleks kuidagi võimalik see pilt kustutada nii et tema seda rohkem ei näe? või kuhu peaksin pöörduma?
ei, sa ei saa seda pilti nii kustutada, et tema enam seda ei näeks.
ja su oma viga, et saadad mingeid pilte.

krediit kirjutas:Pildi saad ära kustutada ainult endal, aga tema näeb seda ikka edasi. Esialgu ei ole vaja midagi teha, seniks kuni pole pilt kuskil üleval on kõik korras. ;)
Feissbooki adminnile teavitamine tuleks teha ära ja selle ta ka tegi. Seega peaks pilt olema eemaldatud mõlemast vestlusest lõpuks.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:
krediit kirjutas:Pildi saad ära kustutada ainult endal, aga tema näeb seda ikka edasi. Esialgu ei ole vaja midagi teha, seniks kuni pole pilt kuskil üleval on kõik korras. ;)
Feissbooki adminnile teavitamine tuleks teha ära ja selle ta ka tegi. Seega peaks pilt olema eemaldatud mõlemast vestlusest lõpuks.
Siis on hästi :)
Sa oled alati imeline, ükskõik mis ka ei juhtuks <3
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”