Populaarsus.. :)

Tere, mure siis selline, eelmisel aastal sain paljudega läbi ja olin n.õ üsna populaarne, kuid nüüd peale jõule olen niivõrd ebapopulaarseks langenud. Minu kunagine sõber minu kohale asunud. See sõber on ka ülbeks muutunud ja käitub isegi õpetajatega ebaviisakalt, kuid ometigi on kõik nagu mingid sabarakud ta küljes. Hea kui söögivahetund saan kuhugi klassiõdede juurde istuda. Nimelt see endine sõber on viimasel ajal iga mu vea üle kommenteerinud ja selle häbiks muutnud, kuid õnneks on mul üsna hea sõnavara ja suudan ta kergesti vaikima panna, aga tema märkused siiski häirivad. Kas on võimalik, et ta on teistele minust midagi halba rääkinud, või ma olen selles ise süüdi? Mida ma võiksin teha, et oma sõbrad tagasi saada?

Suured tänud neile, kes vastavad
Tüdruk,13aastane

Re: Populaarsus.. :)

Kui võimalik, räägi selle endise sõbraga kahekesi olles, et tema märkused häirivad sind ja teevad sulle haiget. Ei saa lubada, et ta lõpetab aga ehk aitab...

Vaevalt et see sinu süü on. Lihtsalt mingil x põhjusel on endine sõber hetkel popimaks saanud. Proovi ehk klassis ka teistega rohkem suhteid luua ja paremini läbi saada. Sõbrad ei ole alati need, kes lihtsalt kõige popimal järgi vantsivad ja temaga igas asjas nõustuvad.

Re: Populaarsus.. :)

Mida ma pean siis tegema.. Kool tunduks justkui vanglana, pead kõigile meelejärele olema ja nendega samat arvamust jagama. Muidu visatakse sind ainukongi. Mu õppimine on niigi üle keskmise ja 24/7 ma telefonis ka ei jõua passida. Tahaks kellegiga suhelda ja siit jälle küsimus kuidas? Mu klassis käib üks väga pervertne inimene ka, kes on juba 3aastat eraldunud teistest ja tundub et see talle sobib, ma olen üritanud temaga ka rääkida ja rohkem suhelda, aga teda huvitavad ainult asjad allpool vööd.. Ja mul läheb süda pahaks. Veel olen ma aru saanud, et kui lahedaid kildusid viskan siis on mul seltskond ümber, aga tahaks lihtsalt sõpra. Kellejaoks ma ei pea ennast muutma. Aga ma olen juba teadlik sellest, et elus ei saagi kõike mida tahad. Niiet kuidas olla jälle populaarne ja olla ümbritsetud fake sõpradest? (Ma tean et suht kahtlane tekst, aga muudmoodi ei osanud)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”