Siuke lugu juhtus siis koolis

Tere! Olen 14,kain 7.klassis.Juhtus siuke lugu siis,et laksin fuusika klassi opetajat otsima.Seal oli 10.klass ees ja siis tuli see,kes koiki kiusab(koolikiusaja) minu ette ja hakkas seletama,et praegu sisse ei saa ja pohimotteliselt hakkas touklema,nagu reallselt,ma polnud temale uhtegi sona oelnud.Seal koridorinurgas oli ainult see klass ja paar tavalist opilast.Siis ma nagu ignoreerisin teda,uritasin lihtsalt mooda kondida ja siis ta tuli ja toukas mind pikali.Sellel hetkel ma motlen enda peas,et kuidas saab siuke inimene uldse eksisteerida? Ma alguses hakkasin soimama teda nagu "Muuda enda kaitumist kadakas* vaata mis debiilikut sa mangid siis koigi ees ja uritab muljet avaldada koigile" siis ta utles mulle "kai putsi tatt neeger" siis ma loin tal louahaagiga pildi tasku ja siis loin 3-4 korda taishoobiga vastu loua ala osa,sest see koige tundlkum koht.Siis tulid tema sobrad(klassikaaslased) kohale ja tahtsid mind kinni hoida, et peksma hakkata.Siis tuli opetaja kohale.Ehk siis selgus,et koik on kokku motlenud uhe jutu,et mina norisin tuli ja et mina alustasin seda asja seal. Ma kain spordiklubi klan mma trennis ja meil on selline kokkuleppe seal,et kui valjaspool kooli kaklusesse satud,siis lendad trennist valja.Nuud tahab treener mind valja visata, kuna see on reeglite ja tavade vastu. Ma ei saa kuidagi toestada seda,et mina ei alustanud,ainult mu ema usub mind. Mis tuleks ette votta?
Adolf!

Re: Siuke lugu juhtus siis koolis

Vot räägidki nii nagu asi oli, et tahtsid füüsika õpetajat üles leida ja siis see nolk ei lasknud sind sisse ja lõpuks viis asi selleni, et ta lükkas sind pikali ja ta sõimad sind neegriks. Ütled, et sa sattusid väga raevu ja ei suutnud kuidagi olla. Vabandad selle poisi ees (jube nõme küll, aga võib-olla ei visata sind siis trennist välja). Edu sulle! Ja see nolk on ikka täiega nõme. Tead, et sõnadega saab ka haiget teha. ütled talle midagi eriti valusat. Ja muide teine lahendus on, see et sa kaitsesid ennast. Nagu muidu oleks see poiss sind läbi peksnud või ma ei tea. Ütledki, et kaitsesid ennast.

Skyscraper kirjutas:Vot räägidki nii nagu asi oli, et tahtsid füüsika õpetajat üles leida ja siis see nolk ei lasknud sind sisse ja lõpuks viis asi selleni, et ta lükkas sind pikali ja ta sõimad sind neegriks. Ütled, et sa sattusid väga raevu ja ei suutnud kuidagi olla. Vabandad selle poisi ees (jube nõme küll, aga võib-olla ei visata sind siis trennist välja). Edu sulle! Ja see nolk on ikka täiega nõme. Tead, et sõnadega saab ka haiget teha. ütled talle midagi eriti valusat. Ja muide teine lahendus on, see et sa kaitsesid ennast. Nagu muidu oleks see poiss sind läbi peksnud või ma ei tea. Ütledki, et kaitsesid ennast.
Asi selles,et terve tema klass raagib minu vastu,et mina algatasin selle ja hakkasin seal tuli norima ja varki.Opetaja usuvad neid loomulikult.

minaolenadolf kirjutas:
Skyscraper kirjutas:Vot räägidki nii nagu asi oli, et tahtsid füüsika õpetajat üles leida ja siis see nolk ei lasknud sind sisse ja lõpuks viis asi selleni, et ta lükkas sind pikali ja ta sõimad sind neegriks. Ütled, et sa sattusid väga raevu ja ei suutnud kuidagi olla. Vabandad selle poisi ees (jube nõme küll, aga võib-olla ei visata sind siis trennist välja). Edu sulle! Ja see nolk on ikka täiega nõme. Tead, et sõnadega saab ka haiget teha. ütled talle midagi eriti valusat. Ja muide teine lahendus on, see et sa kaitsesid ennast. Nagu muidu oleks see poiss sind läbi peksnud või ma ei tea. Ütledki, et kaitsesid ennast.
Asi selles,et terve tema klass raagib minu vastu,et mina algatasin selle ja hakkasin seal tuli norima ja varki.Opetaja usuvad neid loomulikult.
Ütled, et sul pole kombeks valetada ja räägid õpetajaga rahulikult nelja silma all.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”