Mind torjutakse mu naha varvi parast

Tere!
Olen 14,probleem esineb selles,et ma sundisin Amazonis ja mu nahavarv on tumepruun.Koolis teised torjuvad mind ja vaatavad imelikult,ega ma eriti sellele tahelepanu ei pooranud,sest las raagivad mis tahavad nad ei tea mind.Mul pole eriti sopru,vahest paari klassikaaslasega raagin aga no see ka harva.Siis uks paev kondisin ja algklasside poisid (1-2 klass vist) karjusid mulle kambaga "NEEGER HAHAHHAHAHAHAHAH NEEGRID ON MUNNID" nagu kovasti ule koridori,endal iphone 6 kaes.Ma ei teinud midagi,sest ma oskan ennast vaos hoida.Nuud mingid kuulujutud laiali lainud vist,konnin ule koridori absull koik vaatavad mind ja raagivad sosistades midagi.
Mida peaks selliste idiootidega ette votma?
Uhekorra suvel olin rannas siis juba raagiti seljataga,et kui palju kaenlakarvu ja jalakarvu on.Issand mis inimesed siin Eestis on,erinen natukene siis siuke vark lahti juba.Mul on tumemustad lokilised juuksed(mitte pikad nagu naistel,vaid siuksed luhikesed) selleparast ka naerdud.
Adolf!

Re: Mind torjutakse mu naha varvi parast

Krrr... kirjutas:
R.S. kirjutas:Mu üks õpeteja ütles nii: "Ärge kiusake ega halvustage inimesi asjade pärast, mis pole endi teha. Selle eest, mida nad ise muuta saaks, norige palju kulub."
Ehk siis näiteks kedagi ülekaalu pärast mõnuga norida oleks okei?
Mõned ei saa oma kehakaalu ise muuta. Nt mu emal oli vähk ja seetõttu läks paksuks. Nüüd tal organism töötab teisiti ja rasedusega sai paar kilo alla. Muidu toitumise jms muutmist on ta proovinud, miski ei aita. Niiet ülekaalulisust ei saa väga võtta asjaks, mida ise muuta saad. Mõnel on see ka geenides.

Tere!

Hea on lugeda, et sa üldiselt oled suhtunud nii, et las räägivad, mis tahavad, tegelikult tead ise, kes oled. Arusaadav, et kui see kommenteerimine jms liiga sagedaseks läheb. Hetkel on ka see pagulasteema väga tugevalt õhus, millest paljud rääkijad suurt midagi ei jaga, niisiis võib ka see oma panuse anda, miks erineva väljanägemisega inimesi jälle rohkem märgatakse ja kiusamisvääriliseks peetakse. Mis muidugi ei õigusta mingit kiusamist.

Oled sa mõelnud sellest kiusamisest mõnele spetsialistile rääkimise peale? Näiteks koolipsühholoogile, sotsiaalpedagoogile, miks mitte alustuseks ka klassijuhatajale, kui sul temaga head suhted on. Mõni värskema väljaõppega professionaal seal kollektiivis tõenäoliselt ikka on, kes teab, kuidas sellise probleemiga tegeleda. Jah, võib olla mõni, kelle lähenemine on, et "ärge kiusake!" või siis sulle, et "ära tee välja", aga siis tuleb lihtsalt järgmise poole pöörduda, et leida see, kes märkab probleemi ning tõesti ka tegutseb.

minaolenadolf kirjutas:Tere!
Olen 14,probleem esineb selles,et ma sundisin Amazonis ja mu nahavarv on tumepruun.Koolis teised torjuvad mind ja vaatavad imelikult,ega ma eriti sellele tahelepanu ei pooranud,sest las raagivad mis tahavad nad ei tea mind.Mul pole eriti sopru,vahest paari klassikaaslasega raagin aga no see ka harva.Siis uks paev kondisin ja algklasside poisid (1-2 klass vist) karjusid mulle kambaga "NEEGER HAHAHHAHAHAHAHAH NEEGRID ON kadakas*" nagu kovasti ule koridori,endal iphone 6 kaes.Ma ei teinud midagi,sest ma oskan ennast vaos hoida.Nuud mingid kuulujutud laiali lainud vist,konnin ule koridori absull koik vaatavad mind ja raagivad sosistades midagi.
Mida peaks selliste idiootidega ette votma?
Uhekorra suvel olin rannas siis juba raagiti seljataga,et kui palju kaenlakarvu ja jalakarvu on.Issand mis inimesed siin Eestis on,erinen natukene siis siuke vark lahti juba.Mul on tumemustad lokilised juuksed(mitte pikad nagu naistel,vaid siuksed luhikesed) selleparast ka naerdud.
Adolf!
Anna mulle nimed, ja ma vajutan nad kõik ära.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”