Ma ei taha teda

Asi nimelt nüüd selles et sain oma sõbrannalt teada et ma meeldin oma ühele klassi poisile(ta on must aasta noorem).Aga ma ei taha teda ,kuidas teha nii et ma ei meeldiks talle kas ma peaksin veits kaltsakamlikud riided selga panema??Palun tõesti aidake!

Re: Ma ei taha teda

Kui sa kuulsid seda oma sõbrannalt, siis on võimalus ka see, et see on lihtsalt kuulujutt. Kui aga ka ei ole kuulujutt, siis võta asja rahulikult. Kanna neid riideid, mis sulle meeldivad ja käitu nii nagu ikka. Kui poiss ise peaks selle jutuga tulema, siis ütle talle, et tema meeldib sulle lihtsalt nagu klassivend.

Re: Ma ei taha teda

Tartukas kirjutas:Ütle, et oled zoofiil.
oki,ma tegelikult ei eeilistaks kaltsaka riideid väga.Minu klassis on aind6 õpilast(tegelt on 8 õpilast aga 2 on kodu õppel) aga ma räägin siis ikka nendest kes käivad koolis mu klassis on 4 poissi ja mina ning 1 tüdruk.Aga mul on klassikaaslastega ka 1 probleem kuna ma essat aastat seal koolis siis nad ülbavad veits ja üks poiss kogu aeg muusika tunnid vms tunnis togib mind selja tagant(kas meeldin ka talle v?)ja see tüdruk mingi nii et tal on nagu kogu aeg õigus(aga tegelt pole) ja karjub mulle SA EI TEA SELLEST KOOLIST ÜLTSE MIDAGI!Ta on lihtsalt nii vastik mulle,mida teha et nendega paremad suhted oleksid????
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”