Re: Kui tüdrukutega ei lähe hästi või ei oska sebida

1. Kui sa tüdrukuga räägid (internetis) siis palun ära kasuta mingeid nõmedaid naerumärke või ma ei tea. Mind ajavad need nii närvi.
2. Kui sa saad tüdrukuga esimest korda kuskil kokku siis ära närveeri muidu tüdruk arvab, et sa oled mingi närvihaige ja vägivaldne ka veel. See on kõigest minu arvamus.
3. Kui sa tüdrukuga koos oled ära käitu imelikult.
4. Kui sa oled internetis ja sa tahad tüdrukuga vestlust alustada, siis alusta ise esimesena, sest mõned tüdrukud ei ole nii julged, et ise vestlust alustada. :D
5. Uuri millega tüdruk tegeleb. Näiteks hakka temaga kergejõustikus käima(noh kui ta käib seal) ja vaikselt hakkad vestlust alustama.
Kergejõustik oli lihtsalt näide. :D
6. Ole armas.
7. Sul ei pea sixpack olema, et tüdrukule meeldida. Näiteks mind küll ei huvita, kas poisil on sixpack vs ei ole.
8. Ära käitu kahtlaselt.
9. Ära ole pinges või ma ei tea :D
10. Ole romantiline xd
11. Ära ole liiga pealetükkiv.
12. Riietu korralikult. Mitte nii, et püksid on kuskil poole kadakas* peal xd
13. Ära aja teda armukadedaks.
14. Hoidu slängist. Mulle ei meeldi kui poiss näiteks slängi kasutab. Noh natuke võib, aga mitte alati. ,,k,, jne sellised.
15. Ütle otse välja mida sa tema vastu tunned.

See on kõigest minu arvamus. xd

2. Kui sa saad tüdrukuga esimest korda kuskil kokku siis ära närveeri muidu tüdruk arvab, et sa oled mingi närvihaige ja vägivaldne ka veel. See on kõigest minu arvamus.
8. Ära käitu kahtlaselt.
Närveerimine võib ka vabalt tulla haigusest, nt ängistus/sotsiaalfoobia, millega on väga raske hakkama saada ja sellepärast ei suudagi rahulikuks jääda.
4. Kui sa oled internetis ja sa tahad tüdrukuga vestlust alustada, siis alusta ise esimesena, sest mõned tüdrukud ei ole nii julged, et ise vestlust alustada. :D
Minu arust ootab just suurem osa tüdrukuid seda et poiss talle ise kirjutaks, mitte selle pärast et piinlik oleks, vaid selle pärast et end tähtsana, vajatuna tunda. Et oma ego tõsta xd

Muidu op, lihtsalt suhtle inimestega (mitte ainult tüdrukutega) saa nendega sõpradeks, ja küll asjad ise paika loksuvad.

Skyscraper kirjutas:1. Kui sa tüdrukuga räägid (internetis) siis palun ära kasuta mingeid nõmedaid naerumärke või ma ei tea. Mind ajavad need nii närvi.
5. Uuri millega tüdruk tegeleb. Näiteks hakka temaga kergejõustikus käima(noh kui ta käib seal) ja vaikselt hakkad vestlust alustama.
Kergejõustik oli lihtsalt näide. :D
6. Ole armas.
7. Sul ei pea sixpack olema, et tüdrukule meeldida. Näiteks mind küll ei huvita, kas poisil on sixpack vs ei ole.
8. Ära käitu kahtlaselt.
10. Ole romantiline xd
11. Ära ole liiga pealetükkiv.
12. Riietu korralikult. Mitte nii, et püksid on kuskil poole kadakas* peal xd
13. Ära aja teda armukadedaks.
14. Hoidu slängist. Mulle ei meeldi kui poiss näiteks slängi kasutab. Noh natuke võib, aga mitte alati. ,,k,, jne sellised.
15. Ütle otse välja mida sa tema vastu tunned.

See on kõigest minu arvamus. xd
1. emotikonide kasutamine muudab tihti vestluse kuidagi vabamaks just
2. närveerimine on normaalne ja iga tüdruk mõistab seda
3. mis ühe jaoks imelik, on teise jaoks normaalne. tuleks lihtsalt endaks jääda ja kõik.
4. okei, selle vastu pole mul midagi öelda.
5. mulle käiks ajudele just, kui poiss minuga suhtlemiseks end samasse huviringi sokutab
6. OLE SELLINE, NAGU ISE TAHAD, pole vaja koguaeg käituda nagu roosa nätsukomm.
7. kõigil tüdrukutel erinevad eelistused, mõni tahab just sikspäkiga, mõnele kõlbavad pekinässakad ka. aga hea füüsiline vorm tuleb pigem ikka kasuks ja.
8. sama, mis kolmas vastus.
9. algul on selline pinges olek ikka normaalne.
10. maitse asi, kõigile see romantikapläma kah ei meeldi.
11. LIIGNE pealetükkivus pole jah hea.
12. riietu nii, kuidas endal mugavam on. kui meeldivad püksid, kus hargivahe kusagile põlvedekanti jääb, siis kannagi neid. kui pole harjunud "korralikult" riietuma, siis on endal ebamugav nii ja suhtlemisse tekib tõrge.
13. jah.
14. nõustun ka sellega.
15. pole vaja kõigega kiirustada.

ehk siis, mida ma tahtsin öelda, et tüdrukud on erinevad ja kõigi maitseelistused erinevad. ole lihtsalt avatud uutele suhtlustele ja jää iseendaks, küll need tüdrukud ka jõuavad, kiiret pole kuhugi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”