vanus on ju number

Heh, natuke imelik seda siia kirjutada, aga jah äkki leidub keegi taoline siin. Igastahes olen 15.aastane tüdruk, aga teiste sõnul näen välja 18 :D meiki tonnide viisi ei kanna, juuksevärv ka loomulik jne....kehaehituselt ka pole tötsakas vms...Ühesõnaga probleem seisneb selles, et inimesed vanuses 18-30 täiesti võōrad tulevad igalpool minuga suhtlema ja kui mu vanust kuuldakse tehtakse suured silmad :D no miks ma ei saa aru? Kui keegi oskab midagi asjalikku öelda siis kirjuta

Re: vanus on ju number

Minu arvates sa tahad siin lapsemures eputada, et sa oled nii pandav või mida iganes. Suht mõttetu teema. Selliseid inimesi on palju kes näevad välja nagu 18 aga tegelikult on 25 (see oli näide). Ja muide.. kedagi ei koti su mõttetu teema, et sa nii a ma ei ütle parem... Võib-olla meeldid sa teistele,sest sul on ainult tiss tuss ja tûhi pea. vabandust kui kedagi solvasin,aga see on kõigest minu arvamus.
Viimati muutis Skyscraper, 14 Sept 2015, 22:37, muudetud 1 kord kokku.

[quote="Skyscraper"]Minu arvates sa tahad siin lapsemures eputada, et sa oled nii pandav või mida iganes. Suht mõttetu teema. Selliseid inimesi on palju kes näevad välja nagu 18 aga tegelikult on 25 (see oli näide). Ja muide.. kedagi ei koti su mõttetu teema, et sa nii a ma ei ütle parem... Võib-olla meeldid sa teistele,sest sul on ainult tiss tuss ja tûhi pea. vabandust kui kedagi solvasin,aga see on kõigest minu arvamus.[/quote]

Sa ei solvanud mind, suutsid hoopis muigama ajada :) Ja ma tõesti usun ka, et inimesi see ei huvita, aga kui see tõesti nii mõttetu teema on siis minupoolne respekt sulle, et raiskasid paarkümmend sekundit selle vastuse peale .

Külaline kirjutas:
Skyscraper kirjutas:Minu arvates sa tahad siin lapsemures eputada, et sa oled nii pandav või mida iganes. Suht mõttetu teema. Selliseid inimesi on palju kes näevad välja nagu 18 aga tegelikult on 25 (see oli näide). Ja muide.. kedagi ei koti su mõttetu teema, et sa nii a ma ei ütle parem... Võib-olla meeldid sa teistele,sest sul on ainult tiss tuss ja tûhi pea. vabandust kui kedagi solvasin,aga see on kõigest minu arvamus.
Sa ei solvanud mind, suutsid hoopis muigama ajada :) Ja ma tõesti usun ka, et inimesi see ei huvita, aga kui see tõesti nii mõttetu teema on siis minupoolne respekt sulle, et raiskasid paarkümmend sekundit selle vastuse peale .
Mu tekst ajas mind ka muigama. Ma avaldasin lihtsalt enda arvamust. Pealgi see on www.lapsemure.ee ma ei mõista kus see mure oli.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”