Re: rinnahoidja ja süütus

Paku siis ise emale, et lähete mõni päev rinnahoidjaid ostma vms. Tegelikult peakski ju nii olema, et mitte tema ei osta sulle, vaid te koos ostate. Eriti, kui see esimene rinnahoidja on, siis tuleb sul endal selga proovida ja vaadata, kas suurus sobib ja kas on mugav. Ja kui oled alles 12, siis soovitaksin seksiga oodata. Tundub nii ka, et sa väga midagi ei tea sellest. Üldiselt need 12-aastaste suhted väga kaua ei kesta, pole vaja kohe seksima kukkuda, isegi kui 'poiss tahab'. Liiga noor oled veel.

hello kitty kirjutas:Tere! Mul on mure,et mu ema ütles ,et sellel aastal ostab ta mulle rinnahoidjad. Ta pole ostnud. Ma mõtlen ,et kas ma peaks nagu seda vihjama. Teine lugu on see et olen 12 ja mu poiss tahab mul süütust kaotada . Jagage seksi nippe, :D :D :D :D :D
Sorry not sorry ma kommin ühte teemat ja vabandan kui terava keelega, aga sa oled 12 nagu wtf, millele sa mõtled !!
Mõtle, et sa oled 30, oleksid tänaval ja sinust mööduvad 9 aasane tüdruk ja 11 aastane poiss kes mingi suudlevad jne.. mida sa sellest arvaksid?? kuhu on sul nii kiire, selle süütuse kaotamisega, võibolla on nii, et sa suuda otsustada lähed tema juurde ja ta sunnib sind, kas see oleks sinuarust õige?? kas sa üldse tead mis asi on süütuse kaotamine ?? ma kaldun arvama, et sa oled nii noor, et sulle ei jõua seegi kohale veel :D see veits suurem asi kui põsemusi :lol:

Skyscraper kirjutas:Endal pole rinnahoidjaidki ja juba mõtled seksile. Hale oled. Kasvad suuremaks ja sul on häbi, et seksisid mingi 12-aastasega.
Mõtlesin ka sama, et ei saa endale rinnahoidjatki osta ja samas seksisoov on olemas... Mingi paar Seppälä või H&M rinnahoidjad on odavamad kui SOS tablett või antibeebipillide retsept. Kondoome ma eeldan, et sa ikka julgeksid siis ise osta? Ja emale rääkida, kui need alt veavad ja rase oled?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”