Väka suur mure :'(

Selline hiiglane probleem, et minust natuke vanem blondiinist viiking Valter (nimed muudetud) norib minu kallal, et ma pole cs:go's liiga hea tema jaoks ja sellepärast ta ei kutsu mind mängu. Ta arvadb et ta on ise hea aga ta ise suht bottom alati ja süüdistab mind. Vingub koguaeg selle üle et ta sureb aga süüdistab mind millegi pärast. Nagu näiteks ma olen B saidis ja ta saab longis surma (DE_dust2) ja ta ikkagi süüdistab mind. Ta ainult kurjustab minuga, kuigi isand shokz carryb meid mõlemat.
Ta on suht paha tujuga alati ja see hõõrub mulle ka peale. Kellegil on nõud anda, et mid ma saaks teha et ta südant parandada. :( :( :(

Re: Väka suur mure :'(

Tere

Ma nüüd pole selle mänguga kursis ja seepärast tundub, et ei saanud päris kõigest ka aru.

Kas Sa seda vanemat blondiinist viiking Valterit tead ka päris elus?

Üldises osas ma ütleks, et ära temaga selle mängu keskkonnas siis lihtsalt suhtle. Tee omi asju. Pole vaja oma tuju rikkuda sellega.
Kui vestlete ja ta süüdistab Sind, siis ära lihtsalt teda vastu süüdista. Siis tavaliselt jahtub ka esialgne süüdistaja maha :)

Kui Sa tead teda päris elus kah, siis ära temaga lihtsalt mängust räägi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”