Trennipoisid.

Tere olen 13 aastane tüdruk, minu mure seisneb selles, et minu trenni poisid ytlevad igaasja peale "sinu ema" nende arust on see naljakas, kuid mulle teeb haiget, sest mu ema suri juba siis kui olin viie aastane, ma yritasin neile öelda et see pole naljakas 0, aga neid ei huvitanud ja yks kord ytlesi et see käibnärvidele, siis öeldi mulle naerdes et me teame põhjust ka.. s3e teeb nagu tõsiselt haiget, mida ma tegema peaks et nad enam nii ei teeks?
Vabandan kirjavigade pärast.

Re: Trennipoisid.

Ema-naljad on kõige värdjaslikumad asjad, mida ma tean. Kui ma oleks sina, siis ma tapaks nad vist ära. Ema-naljad inimesele, kellel pole ema - ma olen nende najal üles kasvanud ja usu mind, sa ei taha, et see jätkuks. Viruta neile või tee neile selgeks, et see pole naljakas. Küsi neilt näiteks, mis siis, kui nende ema sureks täna ja sina hakkaks nende puhul seda nalja tegema? Kui see ei heiduta neid siis võta nende emadega ühendust ja siis saavad neist "lõvidest" kõige malbemad kutsikad üldse.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

iamanxiety kirjutas:Ema-naljad on kõige värdjaslikumad asjad, mida ma tean. Kui ma oleks sina, siis ma tapaks nad vist ära. Ema-naljad inimesele, kellel pole ema - ma olen nende najal üles kasvanud ja usu mind, sa ei taha, et see jätkuks. Viruta neile või tee neile selgeks, et see pole naljakas. Küsi neilt näiteks, mis siis, kui nende ema sureks täna ja sina hakkaks nende puhul seda nalja tegema? Kui see ei heiduta neid siis võta nende emadega ühendust ja siis saavad neist "lõvidest" kõige malbemad kutsikad üldse.
Oleks see vaid nii lihtne...

Külaline kirjutas:
iamanxiety kirjutas:Ema-naljad on kõige värdjaslikumad asjad, mida ma tean. Kui ma oleks sina, siis ma tapaks nad vist ära. Ema-naljad inimesele, kellel pole ema - ma olen nende najal üles kasvanud ja usu mind, sa ei taha, et see jätkuks. Viruta neile või tee neile selgeks, et see pole naljakas. Küsi neilt näiteks, mis siis, kui nende ema sureks täna ja sina hakkaks nende puhul seda nalja tegema? Kui see ei heiduta neid siis võta nende emadega ühendust ja siis saavad neist "lõvidest" kõige malbemad kutsikad üldse.
Oleks see vaid nii lihtne...
See ei peagi lihtne olema. Elu ei olegi lihtne.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”