Lähen kohe kallale.

Kas ma olen ainukene kellel selline probleem?
P6him6tteliselt.. Mind on mingi 14 korda politseisse kaevatud seoses peksmisega. Muud moodi ma lihtsalt hakkama ei saa. Käisin kaa Poksitrennis et muidu kaklust välitda kuid ei 6nnestunud.See on p6him6tselt selline tunne et järsult lähevad käed tugevalt rusikasse ja ma ei kontrolli enam ennast.P6him6tselt nagu purjus päigi.Sammuti on nii olnud et ma olen läinud kaa 20 aastastele kallale,Ning olen siis täiega rusikat vastu saanud.Keegi koolis häirib ,lähen kohe kallale,niiet 2 koolist välja visatud juba [raske on niimoodi teisse kooli sisse saada].

Oskab keegi aidata kuidas seda olukorda vältida?

Re: Lähen kohe kallale.

Ise soovitan pigem oma rusikasügelust mõne vanema ja tugevama inimese vastu kasutada. Lõpuks ehk tuleb mõistus koju ja saad aru, mis tunne on teiselt luuki saada. Alternatiiviks muidugi selline variant, et mine ärple mõne kambaga(soovitavalt vene rahvusest, kui oled eestlane) ja saad oma rusikad valla lasta.

Aga tegelikult tuleks jah pigem oma rusikad lasta käiku mõnes trennis(midagi teravamat kui lihtlabane poks) ja anna minna.
Samas sellistel rusikakangelastel on tavaliselt tume tulevik ja keegi ei saa kinnitada, et järgmine ohver ei ole naisterahvas.

Endal umbes sama probleem. Kui keegi vähegi õrritab lähen kallale, kuid kohe peksma ka ei hakka. Vabanduseks on mul see, ja ka enda rahustuseks, et teised siiski ise tulid ja proovi nii mõelda et sa oled neist targem kui kellegi õrtitusest välja ei tee. See on iseloomust, mingil psüholoogil raske aidata.

Viha valitsemise õppimiseks - soovitan võta ühendust sellise inimesega nagu Sergei Drõgin - tema õpetab Viljandi Kultuuriakadeemias sellist kursust nagu "viha valitsemine" - uuri, kas ja millal on temal kursusi noorte jaoks, või kui sa tema kursustele ei pääse - keda ta soovitaks. Tunnen teda hästi - väga normaalne inimene ja aastaid teinud ka noorsootööd, tal endal ka kodus pojad. Võid lihtsalt kirjutada sergei.drogin@ut.ee. Sergei töötab nii eesti kui vene keeles, tema kohta saab lugeda siin https://www.etis.ee/portaal/isikuCV.asp ... 20&lang=et

Poksitrenni tõepoolest väga ei soovitaks - selle abil saad ainult rusikad veelgi tugevamaks - ja vihahood siis lähevad pigem ohtlikumaks nii vastase kui su enda jaoks. Ei sooviks, et midagi parandamatut juhtuks. Rohkem soovitaks tõepoolest idamaiseid võitluskunste - kui seal õpetatakse distsipliini, enesevalitsemist ja kui seal on ka paras ports filosoofiat juures (seda ei ole igalpool - pead eelnevalt uurima, kas õpetaja käsitleb neid asju).

Muidu tavaliselt viha "päästik" on inimestel eriti tundlik siis, kui elu väga pingeline - siis abi võib olla ka eri lõdvestustehnikatest, mis alandavad üldist pingetaset ja aitavad olla rahulikum - siis ka väiksemat sorti ärritus ei päästa viha kohe valla. Hingamistehnikaid on erinevaid - näiteks lihne lõdvestustehnika on, kui aeglaselt hingata sisse - hoida hinge kinni kuni loed 4-ni - siis hingata aeglaselt välja - ja uuesti hoida hinge kinni kuni loed 4-ni. keerulisemaid asju saab kursustelt.

Postitusest on möödunud aasta ja räägin oma tegemistest.

1.Trenn
2.Psühholoog
3.Kuidas elu praegu on

1.See on vaid minu arvamus kuid minumeelest ei ole Poks kõige parem viha alandaja.Minu enda arvates on kõige paremaks trenniks ja viha alandajaks maadlus.Seal on mõnus seltskont ja mõned inimesed kellel on sama probleem.-Trenn,Maadlus Aitasid!

2.Tõesti,Psühholoogi juures pole ma nüüd 5 kuud umbes käinud,Ja kõik on korras.Uus Psühholoog on mees ja ütlen ära et üldse on mees psühholoogid natuke paremad.Andis häid nõuandeid!

3.Praegu läheb elu normaalselt,Keskendun enamikult Maadlusele ja sammuti ei lähe nii kergelt närvi pisiasjade peale.

Üldiselt oli teist väga abi ja tänan teid kõiki!

kusjuures mul oli endal umbes sarnane probleem ,et kui keegi piisavalt pinda käis või valet teemat puudutas siis see kes ette jäi see kiirabiga minema ka viidi... samas peksmisest lahti sain umbes peale puberteeti kus enam lihtsalt ise ei tahtnud ja olin suutnud ka sellise mentaalse blocki ma arvan ette ehitada ,et kui midagi vastuolulist öeldi siis lihtsalt võitsin pohhuisti positsiooni... ja ei pööranud isegi tähele mida tehti või mida öeldi
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”