Re: Mida teha kui kõik sind eiravad!!:(palun vastake

Sul on madal enesehinnang, kuna sul pole sõpru. Ma olin vist sinuvanuselt samas olukorras, kuid nüüd on reppi küll ja positiivset kuulsust kah eksisteerib. Klassi peale 5-6 head sõpra ning teistega saan neutraalselt läbi. Hmmm...mida sa kindlasti tegema pead, on see et sa tõstad enda enesehinnangut. Sa avad ennast teistele inimestele. Selleks et enesehinnangut parandada pead enne tõstma oma enesekindlust. Selleks: naerata, kui tunned ennast piinlikult. See ei pea olema selline kahjurõõmus irve vaid lihtsalt, tavaline neutraalne naeratus, millest midagi välja ei saa lugeda. Keera sinu poole öeldavad asjad naljaks. Naera kasvõi nendega mingi aeg enda üle kaasa ja varsti nad lõpetavad selle sest nad ei saa sinult soovitud tagasisidet. Tavaliselt soovitakse kas ohvri ärritumist või endassetõmbamist.
Enesekindlus tuleb aja jooksul ka iseenesest ning reeglina enesehinnang sellega käsikäes.
Mis poistesse puutub, siis mul oli esimene tüdruk 13 aastasena (tüdruk ka 13a)
Sul pole kiiret kuhugi. Eestis ei ole inetuid tüdrukuid. Kui sa oled endas kindel, julged katsetada, ei kahetse midagi, mida ei peaks ning julged ilus olla, tulevad poisid iseenesest.
Ära muretse, maitsed varieeruvad.
Ole tugev!

sadman

Ma ei tea, ma kindlasti räägin sinu vanematele ja soovitustele vastu. Aga- katsu rohkem ise hakkama saada. Kooli tirede, jusside, ja sots-psühhide poole pöördu viimase võimalusena. Õpetajate sõnul "Asjast teavitamine", laste sõnul kaebamine pole kumbki õiged terminid aga see teeb asja hullemaks. Esimese asjana: Leia endale inimene, kellega sa saad koolis koos olla. Enda klassist. Kellega sa saaksid tunnis istuda ja vahetunnis juttu ajada. Kellega on lihtne suhelda ja kes sind ei narri ja keda teised ei narri. Te ei pea sõbrad just olema. Aga sa pead näitama, et sa oled temaga sõber, muidugi VÄGA hea kui sa suudad temaga sõbrustada. Teised peavad nägema et sa pole üksi. Üksik lammas on hundikarjale ikka lihtne saak. Mõtle selle peale. Kui abi vaja on siis ütle. Ma tunnen selliseid olukordi küllalt hästi [närvihaige misantroobist klassijuhataja ja raskesti adapteeruv klass]
Küll sa hakkama saad.
Aeg parandab kõik haavad ning täidab tühimikud.
Looduses valitseb tasakaal.
Kalli :)

Ega sa Tartus ei ela?

Minumeelest sa peaksid välja uurima, miks kõik su sõbrad ja sõbrannad sind eiravad. Kas selleks on mingi põhjus või on see niisama? Kui niisama, siis ei ole need lihtsalt sinu sõbrad. Ma arvan, et eelnenud soovitus minna uute huviringi on päris mõistlik, see aitaks kindlasti uusi sõpru leida. Aga juhul kui eiramiseks on mingi mõjuv põhjus peaksid sellega tegelema, et sõbrannade hea arvamus tagasi võita. :wink:
Teretulemast minu südamesse! Tunne end kui kodus!

I-Love-u kirjutas:ahah :) seal uues koolis on osad inimesed kes ässitavad jälle terve klassi minu vastu aga kuna ma olen nii õrna hingega ss on selline asi et ma võtan selle südamesse ja hakkan suht nutma, nad saavad sellest jõudu mind rohkem narrida!!!mida teha?
kindlasti katsu jääda rahulikus ja ütle, et "omasuguseid ei sallitagi" jne.. oma nad ära lihtsalt :D:D ja kõnni minema.
mõnusad bitchid teil ikka klassis siis. pole mõtet võtta südamesse.. ma olen täiesti kindel, et sul ei ole midagi viga. kellegil ei ole.
edu !
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”