Re: Kui paljud teist on üksikud?

]1) Kui vana Sa oled? 20
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Päris tihti tunnen, et olen üksi.
4) Mitu sõpra sul on? Häid sõpru on vähe (2-3), tutvusringkond samas lai.
5) Mitu sõbrannat sul on? Sama jutt, tutvusringkonnas on palju, tõsiselt head sõbrannat pole.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaksin endale ühte tõsist head sõpra ning suhet tüdrukuga. :P
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Erinemine suurest massist, kindlasti ka üksindus ja arglikkus. Tänapäeval kahjuks ka välimus. :/
8.)Kuidas tutvusringkonda suurendada? Raske küsimus. Sõpru võid ju saada igalt poolt, aga väga palju on asi julguses kinni. :)
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Mitte
4) Mitu sõpra sul on? Palju palju, populaarne :)
5) Mitu sõbrannat sul on? Palju :D
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Kenasi ja toredaid tüdrukuid tahaks juurde :P
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ehk äkki käitumine ja sõbrad ??
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käi sellistes kohtades , kus on palju inimesi , huvitu sellistest huvidest, mis teistele meeldivad. räägi inimestega vabalt juttu !

1) Kui vana Sa oled? 20
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei ole
4) Mitu sõpra sul on? hm, 2-3
5) Mitu sõbrannat sul on? suht sama+ 1 parim sõbranna
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka tahaks, tihti tunnen, et oleks just sõbrannasid vaja, kellega niisama naisteasju arutada jne. Poistega olen alati enivei paremini läbi saanud :P
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Minu argus, ma arvan :D
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Üritused, huviringid, trennid jms
Beep like a jeep!

1) Kui vana Sa oled? 19
2) M/N? M viimati kui vaatasin
3) Kas oled üksik või mitte? olin 2,5 aastat nüüd leidsin kallima <3
4) Mitu sõpra sul on? tõelisi sõpru 1
5) Mitu sõbrannat sul on? 3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? pole vaja rohkem :D tutvusi palju. Sõbra mõiste minu jaoks on lihtsalt umm.... sügavam? Vno ma kasutan seda sõna ainult parimate sõprade puhul.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Et kallim elab kaugel
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Hehe näiteks ühine mingi chatroomiga (weeworld, Imvu, real life) need ainult mõned intercontinental chatroomid :D
Heh, life goes on no matter how you live it.

Uusi tutvusi! 18a. M
Ära tee teisele seda mida sa tahaksid et sulle tehtaks, maitsed võivad ju erineda. (G.B.Shaio)

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Tunne on selline.
4) Mitu sõpra sul on? Kellega ''rohkem'' suhtlen u.3
5) Mitu sõbrannat sul on? Keda usaldan 3 aga kellega suhtlen on u. 20 ringis.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Sõpru.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Pole inimest kellega lihtsalt olla.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Mina suurendasin tänu sõbrannale, kes viis mind endaga kaasa.

1) Kui vana Sa oled?12
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Sõpru on küll palju palju
4) Mitu sõpra sul on? ääm,ei oska õelda mingi 20-50
5) Mitu sõbrannat sul on? ei oska õelda 20-50
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? sõbrannasi
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Teised on kuskil koos teistega
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? koolis sõpradega koos olla ja ei teagi

1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
3) Kas oled üksik või mitte?
4) Mitu sõpra sul on?
5) Mitu sõbrannat sul on?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?
8)Kuidas tutvusringkonda suurendada?

1) 20. a
2) M
3) Üksik
4) Häid sõpru on 3-4.
5) 2? + ca. 10 , kellega saab vabalt kõigest rääkida
6) Headest sõpradest ei saa küll kunagi kõrini, seega on mõlemad oodatud.
7) Argus ja iseenda visioonid maailmast. Vähene seiklus- ja riskiisu.
8) Tuleb olla laiahaardeline ja end võimalikult paljudele eksponeerida (eksisteerid) ja see peaks olema juba piisav.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? hetkel üksik
4) Mitu sõpra sul on? migni 5-10 , tõsiselt häid sõpru umbes 3-4
5) Mitu sõbrannat sul on? kümne ringis
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemaid aga samas poistest tahaks võibolla isegi rohkem sest tüdrukutest sõpru on päris palju, kuigi alati võiks rohkem olla.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Suletus ja liigne tagasihoidlikkus
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käia pidevalt igast üritustel.
Mõnikord olles mingil üritusel võõras seltskonnas, on lahe mõelda see on mu viimane õhtu ja hakkad suvalt kõigiga rääkima ma usun et enamikega läheb õnneks ning suhtled ka hiljem edasi.

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Nii ja naa
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemaid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Oleneb inimesest. Minu puhul näiteks see, et mind on väga paljud sõbrad alt vedanud, mulle valetanud jne. Seepärast kardan uute inimestega tuttavaks saades, et ma ei meeldi neile. Kardan, et nad teevad samamoodi nagu eelmised sõbrad. Seejärel hakkan nendega suhtlemist vältima...kartes haiget saada. Ühesõnaga minu puhul on minevik üksinduse põhjuseks.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Minna trenni/ huviringi, laagrisse, malevasse, noortekeskusesse ja osalda noorteüritustel. Olla aktiivne, sõbralik, abivalmis, lõbus. Suhelda lihtsalt hästi palju.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? üksik
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? tahaks mõlemaid, poisse rohkem, sest ei sõbrusta ühegagi :( kunagi suhtelsin, aga...elu muutub :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? kui ei suhtle inimesetga, istud kodus arvutis koguaeg

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? tõelisi sõpru ei olegi elu sees olnud
5) Mitu sõbrannat sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Muidugi tahaks sõpru juurte jne. Aga lihtsalt seal koolis kus ma käin seal mind nii maha tehtud ja võimatu.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Sest mind nii maha tehtud ja võimatu sõpru leida, no netis ikka räägin osadega

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Olen.
4) Mitu sõpra sul on? 6-7
5) Mitu sõbrannat sul on? 5-6
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks mõlemaid juurde, sest tahaks uute inimestega tutvuda.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Enesekindluse puudumine.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Uued hobid, pidudel käimine jne.

1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? ei ole
4) Mitu sõpra sul on? 10 parimat, 30 keda sõbraks pean.
5) Mitu sõbrannat sul on? 11
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? mõlemaid võiks rohkem olla
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei jää endaks, Ei ole avatud, Viisakus?, sõbralikkus.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käi pidudel, Trennis trennikaaslased, kooli/klassi kaaslased
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Partnerit pole, sõpru/sõbrannasid on
4) Mitu sõpra sul on? 10 umbes
5) Mitu sõbrannat sul on? Päris palju. aga neid kellega rohkem suhtlen ja vahel kokku ka saan, on mingi vbla 5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Kõik tutvused oodatud :)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Võib-olla see, et ma ise pole eriti aktiivne suhtleja ja uute tutvuste otsija, pigem omaette

1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N?n
3) Kas oled üksik või mitte?Olen
4) Mitu sõpra sul on?Klassist mõni , endast nooremaid
5) Mitu sõbrannat sul on?3 vb rohkem
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ühte inimest kes , hooliks ja oleks tore sõber :(
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? See oli minu pärast , ma ei mõista miks nii kaua viha pidada :S .
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Sõpru kuidagi leida .

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Päris tihti tunnen, et olen üksi, aga mul on olemas poiss.
4) Mitu sõpra sul on? Mm.. paar tükki, poistega saan miskipärast paremini läbi, kui tüdrukutega. Aga tuttavaid tutvusringkonnas on palju.
5) Mitu sõbrannat sul on? 1-2. Tuttavaid on ka vähe, ülemises küsimuses on sellest juttu .
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? tahaks parimat sõbrannat tagasi, st tahaks sellist sõbrannat, nagu oli. Tunnen puudust..
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Erinev rass, välimus, natuke suuremaid inimesi kohe mõnitatakse, :S
8.)Kuidas tutvusringkonda suurendada? Hmm.. trennides, huviringides.. :)
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

1) Kui vana Sa oled? 14.
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Mhm.
4) Mitu sõpra sul on? 1 kellega suhtlen rohkem, ja rohkem vict ple.
5) Mitu sõbrannat sul on? Lähedasemaid 2 v 3 , aga on ka veel paar tükki kellega suhtlen .
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Ple vaja juurde , lihcalt oleks tore kui nad hooliksid natuke rohkem ja arvestaksid et ma ka olemas olen .
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Alguses plnudki vict, aga nyyd viimasel ajal minu väärakas käitumine,istun rohkem kodus et mitte sõpradele midagi halvasti kogematta öelda ja kui nt õues käime sis alati hakkab mul kellegi puhul midagi närvidele käima v sis jäetakse mind asjast kõrvale ja ma suudan alati midagi sitasti sis kellelegi öelda ja nii ned väiksed tylid tekivad, mis lõppevad ruttu , aga haiget teevad vahest ikka sitax.
.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? olen , :/
4) Mitu sõpra sul on? vb 1-2
5) Mitu sõbrannat sul on? vb 3-2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks jah , tahaks kedagit kallistada.. ja hoida käes :)) (poisssi)
ja sõbrannat keda saaks usaldada , paar tükki sellist ..
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Vb , et ma olen nattuke veider..häbelik.. muidu meeldib suhelda..
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Olla julgem ,

1) Kui vana Sa oled? 14. a
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Kui mul hea tuju on, siis saab ikka sõpradrga pulli tehtud, aga mitte väga hea tuju korral pole kedagi, kes minust aru saaks, kuna mul suht muutlikud tujud.
4) Mitu sõpra sul on? Umbes 3-4.
5) Mitu sõbrannat sul on? Umbes 5-6.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Peikat ja südamesõbrannat tahaks, kes mõistaks mind nii heas kui halvas.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Minu vahepealne peaaegu mitte kui millegist põhjustatud masetsemine. Ja veel see ka, et võõraste seltskonnas olen ma üpris vaikne ja võin tihti tunduda "emotsioonituna", kuid on ka olnud kordi, mil ma olen inimesega kohe hästi läbi hakanud saama.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Hakata rohkem suhtlema inimestega, leida endale uusi huvisid/hobisid.
Watch them jump the cliff. The fools.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei ole, ainult kõige hullematel päevadel vb.
4) Mitu sõpra sul on? Kellega suhtlen - 5 umbes..
5) Mitu sõbrannat sul on? 4 umbes..
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? No, ega uutest tutvustest ei ütleks ära ja semusid vaevalt liiga palju on..
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei ole kedagi, kellega vabalt kõigest rääkida. Argus, ebakindlus.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Peod, huviringid, noorteorganisatsioonid.. Olge aktiivsemad ja julgemad.
Don't regret anything you do, 'cause in the end, it makes it who you are.

1) Kui vana Sa oled? kohekohe saan 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Olen jaa
4) Mitu sõpra sul on? mitte ühtegi
5) Mitu sõbrannat sul on? no üks on...aga ta rohkem selline kellega nalja koos teeme, tõsiste vestluste jaoks on ta liiga lapsik
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Eh, mõni hea tuttav ei teeks paha
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei oska vastata

1) Kui vana Sa oled? - 16 olen.
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - nii ja naa.
4) Mitu sõpra sul on? - raske on kindlat numbrit öelda, aga piisavalt. tuttavaid on jällegi rohkem.
5) Mitu sõbrannat sul on? - raske on kindlat numbrit öelda, aga piisavalt. tuttavaid on jällegi rohkem.

6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - paar head sõpra võiks kyll olla veel jah.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - kiired ajad koolis e. vaba aja puudumine.
8)Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - suhtle, ole avatud ja sõbralik.

1) Kui vana Sa oled? 19
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Olen
4) Mitu sõpra sul on?1 kellega saan kõigest rääkida. Väga palju teisi nö. igapäevakaaslasi, kellega pole mitte millestki rääkida.
5) Mitu sõbrannat sul on? tere-headaega sõbrannasid on, aga muidu mitte.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? tüdrukuid, kellega saaks muidu lobiseda aga eelkõige tahaks tüdrukut
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Riskihirm, endasse suletus jne..Tean, et kui hakkaks kellegagi lihtsalt rääkima, saaks isegi asja, kuid alati lükkub see edasi.. niiet jah..
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?tutvusringkonda on väga lihtne suurendada, mine peole, joo ja ongi olemas. Häid inimesi leida on aga väga raske ( minu jaoks )

Valitud kasutajanimi kirjutas:Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
4) Mitu sõpra sul on?
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
1) Kui vana Sa oled? 12
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Pooleldi
4) Mitu sõpra sul on? 2-3
5) Mitu sõbrannat sul on? 5-7
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? tahaks küll, tahaks saada tõelisi sõpru, kes sõnaotseses mõttes ei pane näkku .
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? See et olen teistest erinev .. Või on mu iseloomul siis midagi viga, aga kogu aeg ignotakse ja hoiakse eemale ..
kas tead mida tähendab üks armastus suur ? ;*

1) Kui vana Sa oled? - 13
2) M/N? - M
3) Kas oled üksik või mitte? - Ma arvan küll
4) Mitu sõpra sul on? - 0
5) Mitu sõbrannat sul on? - 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Vaata eelnevaid numbreid ja sa näed.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Ei oska öelda, enda arust olen täiesti tavaline aga noh jah.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Ei oska öelda
Tartu.

1) Kui vana Sa oled?14
2) M/N?mees
3) Kas oled üksik või mitte?enda arust olen küll
4) Mitu sõpra sul on?piisavalt aga neist tõelisi sõpru on vääga vähe
5) Mitu sõbrannat sul on?Umb null :/
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?jh tahaks sõbrannasid kellega kasvõi msnis rääkida.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Ma pakun et see et ma ei käi nii palju pidudel kui mu ''SUUREPÄRASTED'' sõbrad.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?Umh ,ple õrna aimugi

Valitud kasutajanimi kirjutas:Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
4) Mitu sõpra sul on?
1) 16
2) M
3) Harva... aga vahest üksildus ongi see mis aitab sõprade tõelisest väärtusest aru saada.
4) oi jommel neid ikka suht palju (või no neid bestikaid on tglt suht vähe)
5) neid ka ikka jagub (häid selliseid on ka suht vähe)
6) Sõpru pole iialgi palju
7) igavus, kodune olek, kui pole midagi teha
8) Hakka tegelema millegi uuega... igale inimesele on midagi
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
4) Mitu sõpra sul on?

1) 18

2) M

3) üksik

¤)0 SÕPRA (TÕSISELT KOHE)

5) 0 sõbrannat

6) juurde sõpra ja sõbrannat

7)arglikus suhtlemisel, kambavaimu puudumine,hallist massist erinemine!

8)konkreetset valemit ei tea(vist polegi olemas, aga võin kinnitada, et üksindusega harjub ära)!

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? m
4) Mitu sõpra sul on? 1 ja see pole ka õige sõber, no klassivendadega suhtlen ka viimasel ajal paremini, vahepeal küll osasid vihkasin elueest.
5) Mitu sõbrannat sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? no tahaks jah sõpru juurde :(
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Lihtsalt nagu koolis olen suht maha tehtud ja noobiks tembeldatud :(
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? ei teagi

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Olen üksik.
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 3, kuigi ükski neist pole tõeline sõber :(
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Kindlasti jah, tahaks poissidest ka sõpru endale ja kindlasti ühte parimat sõbrannat endale, kellega alati koos olla.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kõikidel on juba oma sõbrad (nagu põhimõtteliselt on parimad sõbrad ja siis hoiavad omaette). Ja äkki on minus ka põhjus, näiteks äkki olen liiga kole või õpin liiga palju.

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Enamasti üksik
4) Mitu sõpra sul on? 1 tõeline
5) Mitu sõbrannat sul on? 3 head
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks rohkem vestluskaaslasi mõlemast soost
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Tihtipeale pööran kogu oma tähelepanu ühe inimese peale ning nii kaovadki vaikselt kõik muud tutvused
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Julgem olla, hoida rohkem tutvusi ning ka juurde hankida

1) Kui vana Sa oled?14
2) M/N?M
3) Kas oled üksik või mitte? Suhte Poolest jah :( aga söprade poolet EI!! :D
4) Mitu sõpra sul on? ei tea umbes 50-75 kanti
5) Mitu sõbrannat sul on? Neid on umbes 30-40
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Nooh , ega eriti puudust pole , aga ilusaid tüdrukuid ikka vaja ju :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Nooh ei tea mis toimub :D

1) Kui vana Sa oled?15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik.
4) Mitu sõpra sul on? (üks,kaks.kolm,....) Piisavalt ;)
5) Mitu sõbrannat sul on? (üks,kaks,kolm..) Vähe :(
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? sõbrannasid :)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Maaelu.
(ps, peod aitavad ;) )
Ole Rõõmus, Ela Üks Päev Korraga, Ära Tee Seda Mida Sa Teha Ei Taha!
And Be Happy! :)

22a Noormees
Uusi tutvusi? Võib kah :)

Mehine Mees kirjutas:1) Kui vana Sa oled?14
2) M/N?M
3) Kas oled üksik või mitte? Suhte Poolest jah :( aga söprade poolet EI!! :D
4) Mitu sõpra sul on? ei tea umbes 50-75 kanti5) Mitu sõbrannat sul on? Neid on umbes 30-40
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Nooh , ega eriti puudust pole , aga ilusaid tüdrukuid ikka vaja ju :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Nooh ei tea mis toimub :D
Teemast välja korraks. Kas need Sõbrad on Sul sellised parimad, keda saad ALATI usaldada jms? Raske uskuda miskipärast..
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

sexsikas poisu kirjutas:1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N?m
3) Kas oled üksik või mitte?ei
4) Mitu sõpra sul on?olen suht populaarne umbes mingi 300
5) Mitu sõbrannat sul on?umbes 150
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?s6pru
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?ei ole kellega tatti panna
NO offence man, aga enamus sinu "sõpradest" ei hooli sinust arvatavasti,õpi väärtustama õigeid sõpru ffs.
Jube on sellist asja lugeda :lol:

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? mõnikord ikka. võib-olla tihedamini kui tahaks.
4) Mitu sõpra sul on? 2
5) Mitu sõbrannat sul on? 1
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? sõbrannasid võiks rohkem olla, aga ma saan poistega palju paremini läbi millegipärast.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? vb häbelikkus, suletus. minu puhul see, et ma ise ei taha eriti palju suhelda ja valin neid inimesi sageli liiga hoolikalt, kellega suhelda tahan.
i have no family
i ate them

1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? Naine
4) Mitu sõpra sul on? palju aga suhtlen vähestega
5) Mitu sõbrannat sul on? sama mis nr 4
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? eelistan sõpru aga sõbrannad on ka oodatud :D PM mulle ^^
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?olen veider vä :D ?
Kas nätsu saab? Ei?! Aga musi?

1) Kui vana Sa oled?15
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?Kui mõtled seda kas mul on poiss siis olen üksik
4) Mitu sõpra sul on?2
5) Mitu sõbrannat sul on?10
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?tahaks sõpru juurde, sõbrannasid on piisavalt :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?enda vaikimine ja argus(paariaasta eest oli se minu komistus kiviks, ei olnud ühtegi sõpra/sõbrannat kellele toetuda, kuid nüüd olen julgem kui kunagi varem! :D )
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?suhtle inimestega aktiivselt ära karda, mis ikka juhtuda saab? :lol:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”