Re: Kui paljud teist on üksikud?

Kui vana Sa oled? Viimased kuud veel 15
2) M/N? Tüdruk siiski (:
3) Kas oled üksik või mitte? Alati
4) Mitu sõpra sul on? On vaid inimesed kellega ma mõnikord suhtlen, mõni üksik sõber... 1või2
5) Mitu sõbrannat sul on? Sama moodi on nad need kellega vahest suhtlen, kuid ei saaks kõiki sõpradeks pidada.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Kindlasti tahaks. Poiste/meestega on alati lihtsam suhelda kui tüdrukuteg (:
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma olen väga tüütu ja tänu sellele tüdinevad inimesed minust ära
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Kuidagi ikka xD

1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
3) Kas oled üksik või mitte?
4) Mitu sõpra sul on?
5) Mitu sõbrannat sul on?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
1) 22
2)M
3) viimasel ajal end väga üksikuna ei tunne. Muidu olen üksik olnud.
4) elab raplas pole ammu rääkinud. 1
5) hulgim oli aga suurema osaga kaotasin kontakti enda süül
6) alati tahaks rokem aga ma olen õppinud et tuttavad tulevad ja lähevad, sõbrad jäävad ka siis kui mitu aastat ei suhtle. Üks neist on Pennu oma õega. Lisaks on hiljuti tekkinud üks tähtsam inimene ellu.
7) mitmeid. peamine on see et väga halvas olukorras olles kipun ma kaduma radarilt pikemaks ajaks. Teine on see et raskes emotsionaalses seisundis(mitte minu sõnad) kipun ma olema äärmiselt ebastabiilne ja ettearvamatu.
8 ) kuidas ise soovid. ma pole pikka aega väljas liikuv ja seetõttu ka kahanenud sõprade ring

Parandasin eelnevast postitust paari küsimuse kohalt. Ei hakanud ümber kirjutama paljut
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?kindlasti üksik
4) Mitu sõpra sul on?0
5) Mitu sõbrannat sul on?1
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?jap, mõnda usaldusväärset inimest
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?MINA
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?pole õrna aimu ka mitte

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei ole
4) Mitu sõpra sul on? 6
5) Mitu sõbrannat sul on? 5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka tahaks ja vahet ei ole mis soost nad oleksid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Inimene ise ahaha ei tegelikult oleneb täitsa inimese käitumisest. Mõned tõukavad inimesed endast eemale ja mõned satuvad lihtsalt valede inimeste otsa. Põhjuseid on palju.
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Liigu rohkem igal pool ringi, reisi, mine kuskile uude trenni ja käitu teistega nii nagu sa tahad, et sinuga käitutaks.

1) Kui vana Sa oled? 12
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei.
4) Mitu sõpra sul on? 12-Nii palju on neid netis. Irl on 5.
5) Mitu sõbrannat sul on? 12-Nii palju on neid netis. Irl on-5.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks vähemaks. Mingi 5 prale võinii.. tunnen end ebakindlalt.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? On neid, kes lausa ei oska suhelda ja nö. ei lähe teistele peale or smth. Ja on neid, kes rijuvadki kõik ära oma õelusega vms. Ja noh satuvad ka ise nende ohvriks.
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käi väljas. Suhtle.ole lõbus. Naerata. Oma häid iseloomujooned cx
>:)

Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei
4) Mitu sõpra sul on? Poistest umbes 5 kõige paremat. Ja kokku umbes 13sõpra
5) Mitu sõbrannat sul on? 8
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Näiteks häbelikkus, pole usaldusväärne, sõpradel on puberteet ja sul endal ka. Ja tülid ka
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Suhtled oma sõprade sõpradega ja ega muud moodi eriti ei saagi, muidugi võid igale poole mingeid suvakaid lisada aga no mdea

Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Jah
4) Mitu sõpra sul on? 2
5) Mitu sõbrannat sul on? 3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ja arvan et poisse (:
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Raha, ei saa linna chillima minna nii tihti kui tahaks et koos sõpradega olla jne. Olen suhteliselt tagasihoidlik vnoh oleneb olukorrast vahepeal häbelik jms..
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tutvusringkonda pole vaja küll mul vähemalt suurendada, võin lisada faces suvakaid jn aga milleks kui põhjust pole:)
P.s. Õiged inimesed tulevad sinu juurde ise ja kui õige aeg.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei ütleks
4) Mitu sõpra sul on? Häid on 3
5) Mitu sõbrannat sul on? Häid sõbrannasid on u 10
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Poisse tahaks rohkem juurde, neid vähem
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma ise küll ei ole üksik aga ma arvan et ollakse häbelikud, sõnaahtrad või ei leia lihtsalt seda ühist keelt.
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Internetist võin otsida või oled lihtsalt hästi elav ja positiivne inimene ja peagi tulevad toredad inimesed su ellu. ☺

[quote="Tate"]1) Kui vana Sa oled?16
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei ozka kommenteerida milmoel. Sopru on kuid suhtes pole.
4) Mitu sõpra sul on? Paar tykki peaks olema kyll
5) Mitu sõbrannat sul on? Paar tykki
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Poisse ja, kna ma ei saa tydrukutega niihasti labi kui poistega.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? See, et ma teen.esmamulje jargi otsuseid kes milline on kuid see on vale. Enamasti kui naen et inimene ei raagi minuga ss ta ei tahagi minuga raakida ja ta on.ylbe (vahezt tglt peab isegi paika kuid kunagi eivoiteada, koik see on minevikust et nii kaitun jn,#omaviga.)

1) Kui vana Sa oled? - 15
2) M/N? - mees
3) Kas oled üksik või mitte? - ilmselt jah
4) Mitu sõpra sul on? - oleneb sõna "sõber" definitsioonist. Ütleks 0-5.
5) Mitu sõbrannat sul on? - 0-2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - minevikus küll, nüüd enam vahet pole. Need enesetapumõtted panevad kergelt naerma.. Kogu suhtlemisvajaduse (nii väike kui see mul ongi) saan internetis rahuldatud, seksuaalsed vajadused eneserahuldamisega. Aga kui hea töökoht on olemas tahaks ikka lapsi saada. Kardan, et ilma suhtlemisoskuse arendamiseta läheb naise otsimine tulevikus väga raskeks..
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - minu enda mitteviitsimus

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Enam-vähem, mina tegelt ei kurda
4) Mitu sõpra sul on? Oleneb, keda sõbraks pidada. Ütleme siis 2
5) Mitu sõbrannat sul on? 5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks lihtsalt kedagi uut kellega suhelda, pole vahet kas poiss või tüdruk
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma ei oska väga kellegiga alguses suhelda ja sealt jäävad asjad ka katki. Kui vestlus hästi läheb ja teine mugav suhtleja on, siis ajapikku hakkab jutt jooksma :D
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Võta lihtsalt ennast kokku ja astu mullist välja :D

1) 22
2) M
3) Üksik
4) 0 sõpra, seega on olemas inimesi, kellega suhelda, seigelda, kuid neist keegi pole tõeline sõber, olen ise enda sõber
5) 0 sõbrannat, on olemas inimesed, kes huvi tunnevad või kellega suhelda, kuid pole tõelised sõbrad
6) Tahaksin eelnevaid juurde, mõlemaid.
7) Üksinduse põhjuseks võib lugeda tagasihoidlikuse. Olen pigem eraklik.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

1) Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? Piisavalt
5) Mitu sõbrannat sul on? 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka, tüdrukuid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei osata leida ühis keelt/huvid on erinevad/tagasihoidlikkus
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Suhelda rohkem

1. 17-aastane
2. Olen tüdruk
3. Jah, olen
4. Sõpru ainult 1, kellega ma igapãevaselt suhtleb
5. Sõbrannasid ka ainult 1, kellega igapãevaselt suhtlen
6. Jah, ma tahaksin kedagi, kes oleks 100% usaldusvããrne ja kes hindaks, austaks ja võtaks mind sellisena, kes ma tegelikult olen.
7. Minuga on näiteks niimoodi, et mul on vãga raske kedagi usaldada.
8. Seltskondades saab väga palju tutvusi, aga peab ettevaatlik olema, sest igaüks ei ole sinu sõber. Nagu öeldakse esmamulje on petlik.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte?olen
4) Mitu sõpra sul on?no eks ikka on peast kl öelda ei oska
5) Mitu sõbrannat sul on?no ausaltöeldes tydrukuid rohkme kellega sõbrustan lol
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?pole kedagi nagu siukest kes oleks ka nagu "kadund" need kellega enam ei suhtle on yld need kes mingid lollid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?vaesus,kehakuju jne
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?hästi :D nh tglr yrita suhelda inimestega ja edasi läheb ise:o
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”