Re: Kui paljud teist on üksikud?

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Mitte väga, aga vahel selline tunne küll.
4) Mitu sõpra sul on? 2 või siiski ainult 1 tõeline .
5) Mitu sõbrannat sul on? 1 või 2 või isegi 0 (who knows)?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? mõlemaid tahaks 1 või 2 juurde
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kuna ma olen võõrastega õpris arg,

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? üksik
4) Mitu sõpra sul on? Ei ole :(
5) Mitu sõbrannat sul on? 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaksin juurde, mõlemaid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Teised hoiavad minust eemale, sest ma olen paks ja kole. Tagasihoidlik ja väga vaikne.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käia erinevates huviringides .

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? poiss on
4) Mitu sõpra sul on? vähe, 10 vb
5) Mitu sõbrannat sul on? sama mis eelmine, kuna mul on sõbrad ja sõbrannad koos sõprade nime all
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? mõlemaid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? pole kellegagi välja minna, sest sõbrad elavad kaugel
Uued tutvused on alati teretulnud.

1) Kui vana Sa oled? 14-aastane.
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? ei ole.
4) Mitu sõpra sul on? paremaid 7
5) Mitu sõbrannat sul on? parimaid 2 aga muidu sõbrannasi palju.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Milleks juurde vaja? piisab sellest kui sul on keegi keda usaldada, mitte nende arv ei loe :)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? neid põhjuseid palju, võibolla ei meeldi inimestele su iseloom, välimus, käitumine või oled sa liiga häbelik või liiga ülbe, nii palju eri põhjuseid on.

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? EI
4) Mitu sõpra sul on? HEAD UMBES 6
5) Mitu sõbrannat sul on? HEAD UMBES 7
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? HÄID SÕPRU KEDA SAAB USALDADA SÕBRANNASI
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? SULLE EI MEELDI SAMAD ASJAD NAGU TEISTELE
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? OLE SÕBRALIK, VAHEPEAL KA ÜLBE MINE VOOLUGA KAASA !!!ÄRA RÄÄGI KUNAGI TAGA!!!,SEST NII SA TEKITAD ENDALE JAMASI
ÄRA KUNAGI USALDA KÕIKI LIIALT, SEST SALADUSED ON KERGED VÄLJA TULEMA
----------------------------------------------
SMILE

1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte? otseselt mitte
4) Mitu sõpra sul on? üle 10-ne
5) Mitu sõbrannat sul on? üks
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?ei tahaks :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? et tahad olla teistemoodi ja see ei meeldi teistele, kellegi teise olemine.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?ole sina ise, ja sul ei pea olema suur tutvusringkond. :D

1) Kui vana Sa oled? kümme olen, aga tead mis. Mõned on mind jutu järgi viieteise aastaseks ka pidanud.
2) M/N? N.
3) Kas oled üksik või mitte? Üldiselt väga ei ole.
4) Mitu sõpra sul on? Uffidid. Neid kõigeparimaid on ikka kümnekandis, samas lihtsalt sõpru ja värki on umbes 20 (sinna hulka ma parimaid ei arvestanud)
5) Mitu sõbrannat sul on?1,2,3,4,5,6.. Kümme.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ehh, no vb mõnda ägedat ja jutukat poissi. (sõpra mitte boyfriendi)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kedagi pole facebookis sees, onju.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tuled siia foorumi, teed kasutaja ja pmid.
"Abi tuleb siit ja sealt,
alati polegi see hea.
Õpetlik ja karm,
samas õiglus jälle harv.

Kirju loen, aitan kah. "

1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? N.
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik.
4) Mitu sõpra sul on? 0.
5) Mitu sõbrannat sul on? Vaevu venitab vist 1 välja.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei tahaks.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma ei meeldi kellelegi. Mis siis ikka, ei taha ka.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Ei tea, ei ole proovinud sellist asja.

1)14
2) n
3)ükdik
4) koolis on umbes 3 kellega suhtlen aga lihtsalt sõpru keda võid välkas kohata ja nsm hängida on palju
5) 2koolist ja 4kellega sain tuttavaks twitteris ja nüüd jagame kõike ja oleme super lähedasef ja 1 kes on parim ja ta on nii kooligrupis kui,ka twitteri grupis.
6) vbl poisse sõpruskonda aga saan osade klassivendadega,häst läbi.
7)ma ei usalda inimesi et neile enda probleemidest rääkida. Isegi oma parimatele ,sest ma ei taha et keegi muretseks. Ma olen sellist tüüpi et kui midagi viga siis ma hoian seda endas. Sest sai haiget ühekorra ja ma ei lase sellel uuest juhtuda
8) sa ei saa oma tutvusringkonda laiendada kui sa tahad sõpru keda usaldada. Inimese usalduse peab võitma,keegi ei saa seda lilledena jagada.

1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N?m
3) Kas oled üksik või mitte?enam-vähem
4) Mitu sõpra sul on? 3 keskmiselt korraliku. Tutvusi on tohutult aga nendega ei suhtle üldse.
5) Mitu sõbrannat sul on?1
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Sõpru siis.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Olen ise negatiivne ja suletud.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Minu kodukohas raske. Aga ilmselt peab hakkama kuskil käima.

Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? Naine
3) Kas oled üksik või mitte? Kuidas võtta.
4) Mitu sõpra sul on? Vähe sõpru palju tuttavaid.
5) Mitu sõbrannat sul on? 1 on vahetevahel.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka tahaks. Enda suguseid sõpru ja üht hoolivat sõbrannat kellega ei hakka igav.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kadedus, egoistlikkus, ülbus, liigne hoolimine ja vastupidi, seltskondlikus, neid on veel.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Saa tuttavaks sõprade sõpradega, huviringid, üritused ja peod. Koolikaaslased. Facebook
Linnuke

Valitud kasutajanimi kirjutas:Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? n
3) Kas oled üksik või mitte? üksik
4) Mitu sõpra sul on? ei oska öelda
5) Mitu sõbrannat sul on? 1
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? jah, vastassoost isikuid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? mai tea, ju ma ei paku huvi
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? püüda läbi käia võimalikult paljude inimestega
I can't love myself so much, so I need you to love me!

1) Kui vana Sa oled? 14, kuu aja pärast 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Jap väga üksik
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? Tahaks öelda, et üks aga me üsna vihkame üksteist. Ja kohtume ainult koolis. Üks sõbranna kestis veel mingi 2 nädalat, aga me ei käinud väljas ja nüüd pole tedagi.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ma ei ole tegelikult seltskonnas olles häbelik ega midagi, ma armastan rääkimist ja inimestega suhtlemist ja loomulikult tahaks ma endale sõpru. Ma arvan tegelt isegi, et poistega oleks mul kergem läbi saada :)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Minul on selleks see, et ma ei oska kellegagi suhtema hakata niimoodi. Huvid ka enamus minuvanustega suhteliselt erinevad :|

1) Kui vana Sa oled? 20
2) M/N? m
3) Kas oled üksik või mitte? täitsa üksik
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? häid sõpru kellele juures saan olla mina ise ning mõistaksid minu olemust
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? olen arvutisõltlane
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? kui vaid seda universumi saladust teaks

1) Kui vana Sa oled? 20
2) M/N? m
3) Kas oled üksik või mitte? Nii ja naa
4) Mitu sõpra sul on? No ütleme 5?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Nope, palju tuttavaid kuid n-ö sõprus on umbes jah 5 :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma olen mina ise :o :D
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

1.) Kui vana Sa oled?
15
2.) M/N?
M
3.) Kas oled üksik või mitte?
Ikka üksik
4.) Mitu sõpra sul on?
~1
5.) Mitu sõbrannat sul on?
0
6.) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
Sõpru ja sõbrannasi, sugu ei oma tähtsust.
7.) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?
Ma ei oska teiste 15.a suhelda, Rakveres pole just nii palju inimesi, et leiaksin kellegi enda suguse :(
8.) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
Seigelda rohkem, depressioonist üle saada

Muidu jah, olen 15.a P Rakverest maximum üksildusega
Tihti ütlevad minust vanemad, et "it gets better" aga senimaani pole seda imet kogenud.
Otsin uusi tutvusi 24/7 või midagi sellist idunno

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Sõprade suhtes mitte, suhete suhtes jah.
4) Mitu sõpra sul on? Päris palju ikka.
5) Mitu sõbrannat sul on? Mingi 3?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tüdruksõpra tahan...
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Antisotsiaalsus. Mina ise olen käperdis ja kellegile ei meeldi :D Et see on siis nagu suhete põhjal üksilduse kohta öeldud.

1) Kui vana Sa oled?14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte?suhet ei ole aga südames kuulun ühele
4) Mitu sõpra sul on? Oh mingi 4-6
5) Mitu sõbrannat sul on?palju
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?sõpru natukene
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei käida väljas
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?internetis suhtlemine,huviringid,kool

1) Kui vana Sa oled?18
2) N
3) Kas oled üksik või mitte? väga üksik
4) Mitu sõpra sul on? 1
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Väga tahaks, eriti just sõbrannasid, kellega igast asjadest rääkida ja väljas käia.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ebasotsiaalsus, hoitakse setskondadest eemale
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tutvusringkonda on lihtne suurendada, interneti teel nt, aga sõpru saada, mul pole õrna aimugi, kuidas... :/

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Suht aga mitte täitsa
4) Mitu sõpra sul on? seitsmega suhtlen
5) Mitu sõbrannat sul on? otseselt mitte :(
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? no mõnda naissoost isikut
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma uppusin arvutisse ja ei viitsinud väljas käia
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? No siin on ju üks koht :) vist

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? umbes 3
5) Mitu sõbrannat sul on? 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? What?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Meeldib olla üksinda, kardan väljendada oma tundeid jne
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Mina ei tea, mulle aitab 5 inimesest

Seitseteist aastat on siin ilmas oldud. Naissoost, ei ole poisi-kadakas*.
Ma ei tea, kas ma olen üksik või mitte. Kuna see probleem ei põhjusta mulle mingeid kohutavalt suuri kannatusi, siis ei oska ma mingit seisukohta võtta. Mul on inimesi enda ümber ja valdavalt suudan ma nendega suhelda. Aga ikka on see asi, et mida rohkem ma inimestele endast räägin, seda suurema tõenäosusega nad minema tõmbavad. Saab rääkida alles siis, kui nad sinu küljes juba kinni on.

Lasteaias olin selline memmekas. Istusin üksi puude otsas ja kartsin teistega suhelda. Kui kooli läksin, hakati mind kiusama. Ma ei tea ise ka, miks, ilmselt ütlesin kellegile midagi valesti või käisin valesti riides. Mäletan, et umbes kolmandas-neljandas klassis minu üle naerdi, sest mul ei olnud roosasid riideid nagu teistel tüdrukutel ja valdavalt olid mu riided üldse second-hand ja üsna kulunud. Hiljem tuli see, et mul ei olnud selliseid chrush'e paralleelklassi poiste ja noorte meesõpetajate peale. Mul tekkisid küll sellised sõbrad, kes kuhugi mujale ei kuulunud, ja õnneliku juhuse läbi sobisime me kõik jube hästi kokku. Nii et vähemalt kolm sõpra mul oli koolist ja siis veel teatrist...

Siis me kolisime ära. Siin oli esimene aasta selline, et kuigi ma oleksin osanud rääkida, ma häbenesin oma aksenti ja sõnavara puudulikkust. Siis sattusin haiglasse ja lastekodudesse, mis tegid mu soome keelega hämmastava töö ära. Ja ma õppisin seal üldse palju, õppisin korralikult vihkama ja armastama ja ihaldama. Ja mul oli ja on palju sõpru, tuttavaid. Nad on nagu tttava ja sõbra vahel. Ma tean, et kui nad hullumajast põgeneksid, helistaksid nad mulle ja me läheksime minu poole, suitsetaks kanepit ja magaksime põrandal ühe teki all. Aga samas ei ole me muidu ühenduses. Me ei helista, näiteks. Aga ma usaldan neid ja loodetavasti nemad ka mind.
Ja siis on veel koolist mõningaid tüüpe. Üks briti poiss. Üks ameerika tüdruk. Paar-kolm soomlast, nende hulgas ka üks väga väga, haruldaselt tore poiss.

Aga siiski leian ma end hetkedest, kus olen nii kuradi üksik. Vahel mulle tundub, et rahustid, mida ma täis tuubitud olen ja mis mu aeglaseks teevad, ei võtagi mult mu üksindust ära. Muud emotsioonid võtavad, üksildusest tingitud emotsioone mitte. Minu ümber on inimesi, aga minu mõttemaailmas, psüühhikas, vaimses tervises on suur must auk, mille tõttu ei saa ma endale kedagi väga ligi lasta.

Mis tuletab mulle meelde...
Oli ilmselt eelmise aasta november, lund veel ei sadanud aga korralikult külm oli. Natuke enne kella kaheksat õhtul kinni naelutatud akendega valge maja ees, tänavalambi külmas valguses, hingamisteed sigaretisuitsu täis, seisime. Ma võtsin sul käest kinni.
Ma mäletan, et me seisime väljas sinu osakonna raudukse ees ja ma silitasin käega su pakse helesiniseid juukseid. Need olid sellised takkus, takku kisutud, nagu alati. Ma küsisin, et kas meil on siis üldse mingit lootust. Ja veel ukse vahelt tulid sa tagasi, tulid tagasi välja, suudlesid mind ja ütlesid, et kahel inimesel, kes teineteisele meeldivad, on alati lootust. Aga sa ei saa mulle lubada, et viid mind Prantsusmaale ja me abiellume. Sa ütlesid, et ei tea, kas oled homme sellel ajal elus.
Ja sa olid. Ja ka ülejärgmisel päeval. Ja üldse mitme-mitme kuu pärast.
Aga meist ei tulnudki kunagi midagi. Tol õhtul seal sillal, kust sa alla pidid hüppama... mul on kahju, et politsei kutsuti. Tunnistan ausalt, et oleksin tahtnud, et sa sured. Sa ei oleks minu, aga ei oleks ka kellegi teise. Vabandust. Sina palusid ka vabandust, mõmisesid omaette, sonisid. Hiljem olid juba psühhoosis ja sind viidi kiirabiga ära.

1) Kui vana Sa oled?-17
2) M/N?-N
3) Kas oled üksik või mitte?-Olen ikka.
4) Mitu sõpra sul on?-3 ehk.
5) Mitu sõbrannat sul on?-Samuti 3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?-Hmm, alati võiks rohkem olla, poisse eriti, sest praegused lõpetavad kooli ja lendavad kaugele. Ja osad suhted olen ka jamaks keeranud.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?-See, et ma olen nii pagana vaikne introvert ja keegi isegi ei soovi minuga vestelda.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?-Njahh, tulekski olla avatum ja julgem. Saatus viib tegelikult sarnased inimesed kokku, nt. kogu mu sõpruskond on kunagi kannatanud (mõni kannatab siiamaani) vaimse terrori all eakaaslaste poolt ja teab, mis on depressioon.
*-*

1. Kui vana Sa oled? Olen hetkel 15. aasta vanune.
2. M/N? M
3. Kas oled üksik või mitte? Üksik, täpselt nii üksik, kui olla saab.
4. Mitu sõpra sul on? 0,9. Peaaegu üks.
5. Mitu sõbrannat sul on? Kolm.
6. Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaksin juurde kindlasti sõbrannasid. Poisid ei saa teiste poiste muredest lihtsalt aru.
7. Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Eraldatus, argus, (välimus?), iseloom.
8. Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Kirjutades foorumitesse enda kohta, otsida kirjasõpru ja lisada kõikvõimalikud inimesed enda Facebooki sõbraks?

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Vallaline, kui seda mõtlesid.
4) Mitu sõpra sul on? 8
5) Mitu sõbrannat sul on? 4
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Otsest sellist vajadust ei tunne ja kui aus olla, siis ma pole ka kunagi mõelnud niimodi sellele, et kas mul on vähe või palju sõpru. Mul lihtsalt on inimesed, kellega suhtlen ja käin väljas ja saan hästi läbi. Kui neid inimesi tekib juurde, siis tekib juurde ja nii ongi.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Tujukus, ebasõbralikkus, ülbus ja nõmetsemine ehk? Samas oleneb ka seltskonnast, kus sa ringi liigud ning nende harjumustest jne..
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Minu puhul on nii, et kui ma tean, et ma kohtun inimesega, kellega ma varem pole kunagi suhelnud, siis ma üritan kohe jutuga kaasa minna. Mõnikord õnnestub, mõnikord mitte, oleneb inimesest. Kahekesi olles on inimesega kohe jutujärjele saamine muidugi raskem kui seltskonnaga. (Ma pole just kõige parem inimene, kelle käest küsida tho :D.)
"They can't control us, we will be victorious!!!" - The Resistance

1. Kui vana Sa oled? 18
2. M/N? M
3. Kas oled üksik või mitte? Suhteliselt üksik, harva saan suhelda nii palju, kui mul vaja on.
4. Mitu sõpra sul on? 3.
5. Mitu sõbrannat sul on? 2.
6. Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks küll ja tõelisi sõpru, keda tunda hädas
7. Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei ole väga mainstreami iseloomuga, ei sulandu kuigi hästi inimeste sekka. Neid, keda minu käekäik tegelikult ka kotib on vähe.
8. Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Interneti kaudu, tuttavate kaudu ja ülikooli minnes sügisel.

1) Kui vana Sa oled? 19
2) M/N? n
3) Kas oled üksik või mitte? vahepeal
4) Mitu sõpra sul on?/5) Mitu sõbrannat sul on? saab kokku lugeda mõlema käe sõrmede abil
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? ma arvan, et mitte sõpradega on asi kvaliteedis, mitte kvantiteedis
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? sõbrad on kaugel, teevad midagi muud, või neile ei meeldi mõned asjad, mis mulle
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? käies erinevatel üritustel/huviringides/trennides jne., sõprade sõpradega tutvudes

1) Kui vana oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Enda kodukohas äärmiselt üksik, kuid internetis mitte.
4) Mitu sõpra sul on? Nii kurb kui see ka poleks, mul polegi sõpru...
5) Mitu sõbrannat sul on? 5-6
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Oojaa, väga. Ma armastan uusi tutvusi. Soo poolest mõlemaid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Oh, neid on väga palju ja väga erinevaid.

Siin on nii palju vastuseid ja enamus on kirjutanud, et üksikud. Võiks ju omavahel tutvuda või midagi ;)

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Ei tunne end küll üksikuna :)
4) Mitu sõpra sul on? sõbrad..tuttavad.. (sõbrannad) need kellega igapäevaselt ei suhtle aga läbi saan on piisavalt et mitte kokku lugeda
5) Mitu sõbrannat sul on? 1, äärmisel juhul 2 :D
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei otsi ja ei vaja ka juurde, kui on eriti hea sõber/sõbranna siis tema kõrvalt ei saa tekkidagi soovi endale neid juurde tahta :)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Arvan et igal üksikul on enda põhjus miks ta end nii tunneb...

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Nii ja naa
4) Mitu sõpra sul on? Palju kuid igapäevaselt suhtlen vähestega
5) Mitu sõbrannat sul on? Palju, aga igapäevaselt suhtlen 1-2ga
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Muidugi. Kõiki.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma olen enamusest oma sõpradest erinev - nad tarbivad alkoholi ja mõned isegi narkootikume ning neile meeldib läbudel käia. Mulle meeldib teistsugune meelelahutus - sõprade/sõbrannadega kinos-teatris käimine, hobidega tegelemine jne.

1) 12
2)N
3)üksik, arvestades et parimad sõbrad läinud
4)tõelisi pole
5)peaaegu 1, võib juhtuda et parim sõber tuleb tagasi, siis oleks 2
6) soovin vaid seda et parim sõber kiisu tagasi tuleks
7)minu puhul on varasemad vead, mida muuta ei saa, sa armastatud sõpradele olen rängalt haiget teinud nii vaimselt kui fyysiliselt. praeguseks olen end muutnud, aga on asju mille pärast sõbrad kunagi mu vigu unustada ei saa
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”