Re: Kui paljud teist on üksikud?

1) Kui vana Sa oled?-15 -.-
2) M/N?-N
3) Kas oled üksik või mitte?Olen
4) Mitu sõpra sul on?-polegi :/
5) Mitu sõbrannat sul on? nad on mu tuttavad pigem.Muidu on neid 4: )
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Ikka.Rohkem tahaks suhelda poistega...Aga muidu suht mõlematega : )
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Minu tagasihoidlikus,Pole piisavalt julge,Liiga vaikne,Rasked ja kurvad mälestused,Pole kellegagi välja minna eriti: (,...ja tavaliselt tahetakse suhelda ilusatega aga ma kahjuks pole
-.-

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Olen
4) Mitu sõpra sul on? 1 vb kui ta on sõber. :D
5) Mitu sõbrannat sul on? 3, aga nendega eriti ka väga läbi ei käi. Vahest.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemaid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kui pole kõige parem välimus, siis inimesed ei taha suhelda.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tutvuda ise erinevate inimestega.. Muidugi, kui välimus lubab ka, siis on lihtsam.

1) Kui vana Sa oled? 18
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?Täitsa üksik :D
4) Mitu sõpra sul on?Noo mõned on, kellega vaid koolis suhtlen.
5) Mitu sõbrannat sul on?Mõned, kellega trennis suhtlen.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Piisaks neist ka, aga ei suhtle väljaspool kooli / trenni nendega :(, neil omad "kambad" ja tegemised vms..
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Ilmselt olen ma nende tegemistest kõrvale jäänud ;(.
Raskused kaovad, kui neile julgelt silma vaadata.

1) Kui vana Sa oled? 18
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Eee... mul on mina ju!
4) Mitu sõpra sul on? 2 või 3 vist.
5) Mitu sõbrannat sul on? 2?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Noh... päris huvitav oleks küll ju, aga väga suur probleem ei ole.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma olen ju Idioot ja ei oska inimestega suhelda.
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Idioot. kirjutas:1) Kui vana Sa oled? 18
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Eee... mul on mina ju!
4) Mitu sõpra sul on? 2 või 3 vist.
5) Mitu sõbrannat sul on? 2?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Noh... päris huvitav oleks küll ju, aga väga suur probleem ei ole.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma olen ju Idioot ja ei oska inimestega suhelda.
Valetamise eest võib kinni minna, Tainas. Ma olen ka äge ja vastan siis, kui ma juba postitama hakkasin.

1) 17
2) N
3) Ei no ma ei ütle, et ma olen üksik, aga samas ma ei ütle, et ma pole ka.
4) + 5) Ma ei erista sõpru ja sõbrannasid niimoodi eraldi. Aga inimesi, kellega ma võin kõigest rääkida, on täpselt 3.
6) Ma arvan, et 2-4 lähedast sõpra on täiesti piisav, niisama tuttavaid võib muidugi üle kümne olla.
7) Tegelikult on nii, et see sõltub inimesest. Mõni ei oska inimestega suhelda nagu mu kamraad just teatas (see pole tegelikult tõsi, ta on väga hea sõber, aga temaga peab kannatlik olema), aga samas mõni inimene tõukab inimesi endast eemale (mina kaldun seda tegema näiteks, sest mul on suured probleemid usaldamisega).

1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? olen üksik
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 1,kuid temagi on selline,kes norib,peksab ja räägib taga
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? jah tahaksin, poisse ja tüdrukuid mõlemaid, kasvõi ühte, keda saaks usaldada
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? minu välimus ja ma olen vaikne

1) Kui vana Sa oled?14
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?Pigem üksik
4) Mitu sõpra sul on?1
5) Mitu sõbrannat sul on?siukseid õigeid sõbrannasid ainult üks
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Poisse tahaks rohkem, tahaks nendega suhtlema õppida rohkem
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Endal on see, et mulle meeldibki üksinda olla ja teha kõike üksi

1) Kui vana Sa oled? - 13 pm
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - Suhtes.
4) Mitu sõpra sul on? - Oi, poistega ma saan kohutavalt hästi isegi läbi! :D
5) Mitu sõbrannat sul on? - Oleneb.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Tüdrukuid. Sellised kes on minulikud ning pole mingid klatsimoorid, ülbed, egod, kahepalgelised, teavad mida tahavad, täiskasvanuliku suhtumisega, saaks poiste teemast üleüldse aru jne. No ise kujutan ette milliseid sõbrannasi või sõbrannat ma sooviksin, aga seletada küll ei oska.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Keegi kas ei saa välja, on ära või siis tüli vms.. aga see suht harva. Või pole lihtsalt hetkel kellegagi suhelda.

1. Kui vana Sa oled? 17
2. M/N? N
3. Kas oled üksik või mitte? Ei
4. Mitu sõpra sul on?Palju. Parimaid on vaid 2.
5. Mitu sõbrannat sul on?Vähem, kui sõpru.. nende hulgas on ka üks parimatest.
6. Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei, mulle piisab ja olen rahul sellega, mis mul on.
7. Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Inimene on kinnine, ei ole hea suhtleja, kardab jne. Seetõttu on raske uusi tutvusi saada.
8. Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käia pidudel, neti kaudu- võimalusi väga palju. Ei viitsi loetleda. Küll Sinagi leiad õiged inimesed/seltskonna(d), kellega meeldivalt aega veeta. Edu otsingutel!

1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
3) Kas oled üksik või mitte?
4) Mitu sõpra sul on?
5) Mitu sõbrannat sul on?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?

1)15 aastane
2)N
3)Üksik, vähemalt tunnen end niimoodi.
4)emm...sõpra? sõber on minu jaox kindla tähendusega, mingi paar tükki ikka, kui üldistavalt võtta.
5)Nu ikka 2-3 tuleb ära vb.
6)Ikka tahaksin, just selliseid inimesi kellega sa tunned koos hästi end ja kes tunnevad sinuga koos ennast hästi:)
7)Oma enese laiskus ja hooletus ja süü.
8)Sa argsusest üle, julge olla sina ise, hakka tegelema millegi uuega.

1) Kui vana Sa oled? 12.
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Olen
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 1-2 . sellised sõbrad kes vaid häda olukorras minuga on, pmst ei tee minust välja jne.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? jjaa, tahaksin, sõbrannasid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei tea, vb lihtsalt ei ole nii huvitav kui teised, iseloomujooned on teised ja inimesed on erinevad.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käia üritustel, laagrites, huviringides. Olen ise käinud, kuid sõpru ei saa. Tundub nagu kõigil on sõbrad olemas ja keegi ei suhtle ega midagi, pole suhtlemisaldis ise ka eriti, olen vb kinnine liialt. Aga ei oska/taha ennast muuta ja enesekindlus on 0,001 %.
Behind the most beautiful eyes of an angel, lies the smile of a devil. ✞
Tutvused oodatud :)

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? No ma avasin selle teema arvates, et jutt käib poisist/tüdrukust, aga sõprade poolest mitte.
4) Mitu sõpra sul on? Kindlasti üle 30'ne, aga kui nüüd küsida mitu tõelist sõpra sul on, siis umbes 9 on neist need, keda saan alati usaldada, kui vaja.
5) Mitu sõbrannat sul on? Oih, ma arvasin, et eelmine käib ka sõbrannade kohta, aga ma ei oska eriti eraldi arvutada.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Eip
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Inimene ei julge suhelda.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tuleb lihtsalt käia tihedamini väljas ja avatum olla.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Üsnagi.
4) Mitu sõpra sul on? Sõpru on piisavalt, aga mitte tõelisi sõpru ..
5) Mitu sõbrannat sul on? On ikka mõned, täpset numbrit ei oska öelda.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaksin jah juurde, nii poisse kui tüdrukuid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kui inimene on häbelik, endasse tõmbunud, masenduses jne.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? n
3) Kas oled üksik või mitte? ei
4) Mitu sõpra sul on? paljupalju. :D
5) Mitu sõbrannat sul on? neid ka nii palju.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? ei, kõik olemas.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? ei suhelda piisavalt teistega, ollakse ebakindlad enda suhtes. kardetakse äraütlemist. lükatakse oma käitumisega inimesi eemale.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? käi pidudel, kirjasõbrad, mine huvialaringi.

1) Kui vana Sa oled? Olen 14
2) M/N? Naine
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? Laiutab tühjus, vb mingi 2?
5) Mitu sõbrannat sul on? neid mul on aga palju neist on tõelised? Tõelisi on 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemaid :3
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Minul on see, et mind hakkasin teised asjad huvitama, ma ei läinud vooluga kaasa ja nii see lumepall hakkas tasapisi veerema...
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

1) Kui vana Sa oled? 24
2) M/N? Neiu
3) Kas oled üksik või mitte? Ammu enam ei ole.
4) Mitu sõpra sul on? 3
5) Mitu sõbrannat sul on? 1,5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei taha
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ise enda peas toimuva protsessi tagajärg.Üksikuna tunnevad end need kellel on vaja teisi inimesi,et teatud oma vajadusi täita,aga teised ei suuda seda vajadus tunnet täita.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Jätan selle küsimuse vahele.
Üksindus

1) Kui vana Sa oled? 18
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Mul on sõpru ja tuttavaid küll, aga ma tunnen end siiski üksikuna.
4) Mitu sõpra sul on? Häid sõpru 2. Niisama sõpru terve posu.
5) Mitu sõbrannat sul on? Häid sõbrannasi 1 aga niisama sõbrannasi ka jälle päris mitu.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Häid sõbrannasi võiks olla.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Praegu tunnen end üksikuna, kuna olen sellesse heasse sõbrannasse nii hullupööra armunud ja ei saa sinna midagi teha.

Kui vana Sa oled?15
2) M/N?tüdruk
3) Kas oled üksik või mitte? mitte eriti, isegi kui ma nimetan sõpradeks või sõbrannadeks ainult neid kes minust taga ei räägi, kes saladusi välja ei räägi ja selliseid olulisi asju ja neid on mul umbes 3 ;) ülejäänud on rohkem tuttavad, kuna räägivad taga ja neile ma midagi enam ei usalda, pigem lihtsalt suhtlen nendega :D
4) Mitu sõpra sul on? 1 (ainuke õige sõber meessoost ka, kes välja ei räägi midagi ja oskab toetada ja ta on tõsiselt parim sõber isegi) :D
5) Mitu sõbrannat sul on?2(sõbrannad, kes minust taga ei räägi)teisi ma sõbrannadeks ei nimetaks, pigem :?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?ma arvan, et 3 mulle täiesti piisab, kuigi tuttavaid võib alati endale juurde saada!samas võib kunagi tuttavast ka sõber/sõbranna saada :D aga hetkel sõpradest piisab ;)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?minul see, kui igatsen kedagi! või kui vajan kedagi endale toeks!
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?käin üritustel, suhtlen inimestega igatmoodi ja neid võimalusi on oi kui palju veel :D

2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? teiste arvates küll aga mulle meeldib üksindus, niiet..
4) Mitu sõpra sul on? üks aga ta on parim ;DD
5) Mitu sõbrannat sul on? üks, vahel kaks.. lol ma ei tea ise ka
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? no way dude.. sõpradega peab palju rääkima ja nendega asju koos tegema.. see pole mulle.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? enda süü for sure.

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Suhteliselt üksik, ja sellega rahul.
4) Mitu sõpra sul on? Pole.
5) Mitu sõbrannat sul on? 2-3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Sõbrannat, kes oleks mõtlemiselt minuga sarnane, kes lepiks minuga sellisena nagu ma olen ja kes mõistaks min.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Minu puhul on see vabatahtlik.

1) Kui vana Sa oled?12
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte? poiss on olemas(LL)
4) Mitu sõpra sul on? päris palju
5) Mitu sõbrannat sul on?päris palju
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?ei tahaks kuna mul neid niigi palju
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? mai tea
I can't touch you! I can't kiss you! I can't say I love you! But still I do... LOVE YOU!

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N .
3) Kas oled üksik või mitte? Mdea , üksik : /
4) Mitu sõpra sul on? öö , 0 ?
5) Mitu sõbrannat sul on? 3 : D
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Jup , nii sõbru kuiga sõbrannasi tahaks juurde : D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Vaikne olen xd
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Otsi enda kodukoha lähetalt sõbrannasi/sõbru neti teel , veenu et naad minkid pedod poleks ( saa nendega kuskil kohas kokku kus on palju inimesi / küsi veebist näha neid ) : D

1) Kui vana Sa oled? 21
2) M/N? M
4) Mitu sõpra sul on? Lähemaid 4-5
5) Mitu sõbrannat sul on? 10 ringis
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemale avatud. Eelkõige tunnen lähedusest puudust
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Vähene enesekindlus, intovertsus ,passiivsus.

1) Kui vana Sa oled?15
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?Üksik
4) Mitu sõpra sul on?ei teagi hektkel(muutlik)
5) Mitu sõbrannat sul on?ei teagi hetkel(muutlik)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Mina tahaks nii sõpru ja sõbrannasid:Sõpruses ei ole tähtis ei sugu, vanus(osaliselt), välimus. Loeb see mis inimeses on, kuidas ta on, käitub ning kuidas teil klapp(loe:sõprus)on
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Hetkel ei teagi, vb ole(n)d liiga..
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?Hetkel ei tea, suht ummikus..:(
Tsauki;) Uusi tutvusi...
Muidu olen armas,kena,hooliv, lõbus, julge ja natuke hulluke plix tln-a lähistelt.
Tutvume:))

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? pigem üksik
4) Mitu sõpra sul on? 1
5) Mitu sõbrannat sul on? 4
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaksin juurde sõpru, keda ma võin usaldada ja kellega ma saaksi kokku rohkem kui kord kuus.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Teistest inimest ümbritsevatest inimestest erinevad hobid, põhimõtted. Vb ka see, kui pole väga julge uusi tutvusi sõlmima.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Nt trenni või huviringi minnes?
Kui sinu eesmärk kildudeks pudeneb, ära karda mõnd kildu üles korjata ja edasi minna...

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Üldiselt ei ole, aga meil kõigil on hetki, mil me tunneme et oleme täiesti üksi.
4) Mitu sõpra sul on? Mul on 2-3 sõpra, kellele saan teatud asjadest rääkida, kuid mul on palju tuttavaid.
5) Mitu sõbrannat sul on? Üks tõeline sõbranna, kuid palju tuttavaid.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei. Mul on isegi praegu raskusi oma aja jagamisega kõikide kallite vahel.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kõik on tegelikult mõtlemises kinni.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Sellele on raske vastata. See peaks igalühel iseenesest tulema. Kui sinu kodukohas on noortekeskus või mingi kossuplats(koht kus noored koos on), siis mine sinna ja vaata ringi. Otsi inimest, kes sinule enim sarnaneb, kuid suhtleb ka kõikide teistega ja katsu temaga juttu teha. Proovi jätta endast sümpaatne mulje, et see vestlus viimseks ei jääks.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? olen hõivatud
4) Mitu sõpra sul on? fb sõpra 400, tegelikult tunnen 300, usaldan tosinat neist.
5) Mitu sõbrannat sul on? fbs 280, tunnen 200, usaldan 20+
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? alati võiks olla sõrpu rohkem aga ei tunne erilist puudust
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? kodus passimine, ebakindlus, julguse puudumine, suhtlemis oskus vb kah? ja elukoht. perekond.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? olla aktiivsem, julgem, peegelpilt - naeratad teistele , naeratavad nemad sulle vastu.
kindalt nõuannet or raske anda, aga see tuleb iseenesest.
-
Tervitusega Siilpoju
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

Valitud kasutajanimi kirjutas:Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? naine
3) Kas oled üksik või mitte? jah üksik
4) Mitu sõpra sul on? issand jumal ei j6ua kokku lugeda
5) Mitu sõbrannat sul on? -//-
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? hirm suhte ees. usaldus, truudus
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
see pole mulle üldse keeruline, ma t6mban inimesi ligi, sest olen avatud suhtlemisega

3) Kas oled üksik või mitte? Mitte eriti. Tahaksin olla küll.
4) Mitu sõpra sul on? 0 (ja siis umbes 3 kellega üle interwebside juttu ajame, awye)
5) Mitu sõbrannat sul on? Kaks tükki on, kes millegi pärast minuga stabiilselt räägivad ja rahule ei jäta.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ei taha juurde. (netisuhtlustele pöial püsti muidu, kama kaks mis soost)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma ei ole eriti hea suhtleja, vist. Võinoh, ma ei viitsi ega taha inimestega rääkida. Netis on okei, aga päris elus sae kasvõi kõrvad küljest ära ja tõmba keel kah siis juba suust välja.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Mine suhtle!

1) Kui vana Sa oled? 12.
2) M/N? N.
3) Kas oled üksik või mitte? Täiesti üksik.
4) Mitu sõpra sul on? 0
5) Mitu sõbrannat sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ofc, sõbrannasid tahaksin.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Palju põhjuseid on.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Ei tea...
Elu pole lill. Elu on elu. Elu on surm. Elu on üks suur räpane saladus ning sinna pole midagi parata.

1) Kui vana Sa oled? - 19 juba
2) M/N? - Mees
3) Kas oled üksik või mitte? - Ei ole
4) Mitu sõpra sul on? - 3
5) Mitu sõbrannat sul on? - 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Kindlasti tahaks
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Soovimatus ise suhelda või valede sõprade/sõbrannade otsa komistamine
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Tuleb erinevate inimestega enda koolist/lähiümbrusest/trennist suhelda.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? absoluutselt mitte
4) Mitu sõpra sul on? 2
5) Mitu sõbrannat sul on? 0.5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?ei tahaks juurde
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? my best guess would be laiskus
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? rohkem suhelda/väljas käia
female

1) Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? absoluutselt mitte, ma olen iseendal olemas
4) Mitu sõpra sul on? 0,00001
5) Mitu sõbrannat sul on? 0,00001
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? ei tahaks juurde
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? ma suudan nad kõik ära tappa
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada tapan tuttavad ära ja lähen vanglasse!!
Lähme tapame maailma ära, saaks korralikult elada siis.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Sõprade poolest küll mitte, kuid selliseid kellega saaks kõigest rääkida on vähe.
4) Mitu sõpra sul on? 3/2
5) Mitu sõbrannat sul on? 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks kindlasti rohkemate inimestega paremini läbi saada.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kuna ma teen nalju mis võivad solvata, ning need kellega ma läbi saan teavad seda, et ma mõtlen seda naljaga ja ei mõtle päriselt.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? rohkem suhelda/väljas käia

1. Kui vana Sa oled? 12
2. M/N? N
3. Kas oled üksik või mitte? Üksik.
4. Mitu sõpra sul on? 0
5. Mitu sõbrannat sul on? 0
6. Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ja, sõbrannasid.
7. Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kui oled kinnine või teistsugune muus mõttes.
8. Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Ei tea, käia trennides vms.
Üle tumeda vee, läbi sumedate ööde, mööda pimedat teed, mind kisub sinu poole.

1) Kui vana Sa oled?13
2) M/N? Naine
3) Kas oled üksik või mitte? Enda arust küll mitte...
4) Mitu sõpra sul on? Ma ei teagi O.O
5) Mitu sõbrannat sul on?Ma arvan et mingi 10 ringis
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Jaaa tahaks sõpru ja sõbrannasid mõlemaid endale juurde :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Kui sa oled vaikne ja ei julge eriti kellegiga rääkida.Muide ma olen veits vaikne aga mul on küll sõpru aga neid pole kahjuks palju :(
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?Ma arvan et lihtsalt peab endal julguse kokku võtma ja teistega rääkima minema ega muud lahendust vist ei olegi :D

Raporteeri postitusest

1) Kui vana Sa oled?19
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?Ei ole
4) Mitu sõpra sul on?Päris palju
5) Mitu sõbrannat sul on?Normaalselt :)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?Alati on hea,kui lisandub uusi inimesi:)
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Ma ei tea
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?Mul on see suurenenud sest ma reisin päris palju ning käin väljas normaalselt
Call my man again and i'm a f.u.c.k you up, and i'm a f.u.c.k you up, and i'm a f.u.c.k you up Touch my man again and i'm a f.u.c.k you up, and i'm a f.u.c.k you up

1) Kui vana Sa oled? Piisavalt
2) M/N? M
4) Mitu sõpra sul on? 5 - 10
5) Mitu sõbrannat sul on? Polegi
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Uued sõbrad ja tutvused on alati teretulnud
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ei teagi (peab mõtlema)
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tutvused tulevad ise aja peale :D

Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? olen üksik
4) Mitu sõpra sul on? null
5) Mitu sõbrannat sul on?2 sellist kellega koolis suhtlen. aga selliseid väga lähedasi ja häid sõpru pole
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? JAAA . Nii poisse kui ka tüdrukuid
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? minu puhul see et kõigil teistel on oma sõprussindkonnad ja nn "parimad sõbrad" olemas ning arvatavasti see ka et olen võõrastega üsna arg ja ei jäta tavaliselt eriti head esimest muljet ..

UUUSI TUTVUSII :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”