Kuidas leian endale tüdruku?

Ma ei teadnud, kuhu seda teemat postitada, nägin kunagi ka sarnast teemat...
Kõikidele tüdrukutele meeldivad mingid "lahedad" wannabe poisid, kes on "pahad", koolis näen, kuidas tüdrukud neid sõnaotses mõttes taga ajavad ( võib olla pole lapseiga täiesti möödas, aga 16 a. peaks mõostus peas olema ), neid lüüakse jms ka..

Ma kõnnin nagu vanal laguneval sillal , all on laava, see kukub varsti kokku ja olengi tuhaks põlenud, aga selleasemel tahaks kellegi südamesse, armastusse kukkuda..
Väljas on küll soojad ilmad, aga minujoaks tundub see maailm külm ja kole... Võib olla näin Teile imelikuna, seda ma suht olengi..
Ma olen teistsugune, aga olen üritanud olla nagu teised, kuid sellest ei ole tulnud midagi välja, lihtsalt ei saa teeselda kedagi, kes ma pole..

Tunnen, et ei leia endale mitte kunagi kedagi...

Re: Kuidas leian endale tüdruku?

suicide-is-painless kirjutas:Ma ei teadnud, kuhu seda teemat postitada, nägin kunagi ka sarnast teemat...
Kõikidele tüdrukutele meeldivad mingid "lahedad" wannabe poisid, kes on "pahad", koolis näen, kuidas tüdrukud neid sõnaotses mõttes taga ajavad ( võib olla pole lapseiga täiesti möödas, aga 16 a. peaks mõostus peas olema ), neid lüüakse jms ka..

Ma kõnnin nagu vanal laguneval sillal , all on laava, see kukub varsti kokku ja olengi tuhaks põlenud, aga selleasemel tahaks kellegi südamesse, armastusse kukkuda..
Väljas on küll soojad ilmad, aga minujoaks tundub see maailm külm ja kole... Võib olla näin Teile imelikuna, seda ma suht olengi..
Ma olen teistsugune, aga olen üritanud olla nagu teised, kuid sellest ei ole tulnud midagi välja, lihtsalt ei saa teeselda kedagi, kes ma pole..

kao mõnele peole kus tüdrukuid, joo natuke( NATUKE ), sebi tüdrukuid( kõsi nr ja asju ) ja ongi :D

Pumps kirjutas:
suicide-is-painless kirjutas:Ma ei teadnud, kuhu seda teemat postitada, nägin kunagi ka sarnast teemat...

kao mõnele peole kus tüdrukuid, joo natuke( NATUKE ), sebi tüdrukuid( kõsi nr ja asju ) ja ongi :D
Ma olen teistsugune, aga olen üritanud olla nagu teised, kuid sellest ei ole tulnud midagi välja, lihtsalt ei saa teeselda kedagi, kes ma pole.

suicide-is-painless kirjutas:Äkki peaks millegist muust alustama, mitte numbrist?:D
Kuigi ma eriti ei tea , kuidas tüdrukule meeldida.
tüdrukule meeldid siis kui meeldid :D, No lähed tüdruku juurde küsid nime ja uurid elu kohta aga mitte väga isiklikke asju, küsid kuidas täna läinud on jne :D, jutu sees ütled, et sa tundud päris lahe/huvitav ja et kas sa numbri v msni saaks ?

Pumps kirjutas:
suicide-is-painless kirjutas:Äkki peaks millegist muust alustama, mitte numbrist?:D
tüdrukule meeldid siis kui meeldid :D, No lähed tüdruku juurde küsid nime ja uurid elu kohta aga mitte väga isiklikke asju, küsid kuidas täna läinud on jne :D, jutu sees ütled, et sa tundud päris lahe/huvitav ja et kas sa numbri v msni saaks ?
A Komplimendiga alustada ei tuleks?:D

suicide-is-painless kirjutas:
Pumps kirjutas:
A Komplimendiga alustada ei tuleks?:D
ikka komplimendiga :D, näed endal mõikab pea jumala hästi :D , nüüd rutturuttu riidesse ja naisi sebima :D
muidu tüdrukutele meeldib kui sa kiidad nende silmi, aga kui sa seda päriselt ei mõtle siis tüdruk saab aru.

Isegi kui sulle nii tundub, siis tegelikult tüdrukutele ei meeldi ainult need kõige lahedamad poisid. Nad näitavad küll nii välja, kuid on tegelikult palju salapärasemad. Ma arvan, et on nii, sest ma ise olen selline. Ma vaatan HOOPIS teistsuguseid poisse kui seda on need kõige lahedamad. Väga ligitõmbavad on sellised hästi enesekindlad poisid, kes ei karda väga midagi. Nad ei lähe närvi, kui nendega rääkida ja julgevad olla TEISTSUGUSED. Samas muidugi nad ei ole mingid tohutud veidrikud ja käivad ka stiilselt riides jne. Selleks, et tüdrukuid saada ei pea koguaeg olema koos nende kõige lahedamatega. Kui sa oled nagu 'üksik hunt' vms, siis see on kõige lahedam asi üldse.

Ise olen ka 17 ja ei vaata neid "lahedaid" poisse, sest tavaliselt on nendel "lahedatel" poistel peas tühjus. Nad ajavad mingit möla suust ja on ebasiirad. Ei tea vb mulle on lihtsalt sellised sattunud.. aga mulle meeldivad näiteks teistsuguselt-imelikud poisid, sest ma ise olen ka suht imelik :D ise ma selles probleemi ei näe, jummala hea ju, kui ei ole selline nagu üldine rahvamass.

A ja sellest tänaval tutvumise asjast nii palju, et just eile olin ise üks sellise tutvumise nn ohver :D Ootasin bussi ja siis kuna buss läks ära, pidin ootama 20 minutit järgmiseni. Üks umbes 30 aastane mees seisis ka seal ja siis lihtsalt tuli mu juurde ja hakkas rääkima :D "Tere neiu, ega te juhuslikult number 5 ei oota?" Mina: "Eeee.. jah ootan küll" Mees:"oh lahe, ma ka. Saate aru, eile kukkusin endal ribid pooleks, täna käisin kiirabis.. selline hull päev oli! Pluss veel need sääsed ja jäin bussist maha ka. Kas teid nad ei söögi (mul oli OFF peal, aga talle ma seda ei öelnud) Mind söövad koguaeg! Teate, teil on vist 0-veregrupp. Mu sõpradel on ka üldiselt 0'ne.. Minul aga on 1A.. sellist verd armastavad sääsed kõige rohkem... Kas te käite muidu ülikoolis? Või olete keskkooli plika?" Mina:"jah, keskkooli plika" :D Mees:"A kuulge las ma arvan, te olete sündinud 92 aastal? Mina:"tegelikult 93ndal :D " Mees:"A, siis see on ju kuke aasta. Nii lahe. Ma ise olen sündinud (ei mäleta kuupäeva) Mida te muidu vabal ajal teete? Kas teil hobi ka on? Teate mulle meeldib üldiselt ekstreem sport. Ainult et jah, kondid on nii puru, et lausa kurb, kuid üldiselt olen rahul.." Ta rääkis mulle sellist juttu kõik need 20 minutit :D Ma suht naeratasin talle ja vastasin vahel küsimustele mida ta esitas :D Ei tea , erinevatel inimestel on erinev lähenemine, kuid mina isiklikult arvan et selline tänava tutvumine on küll armas. Aga samas see oleneb inimesest. Mõned vaatavad imelikult ja ignoreerivad, sest ei tunne end mugavalt, kui keegi niimoodi tänaval lampi tutvuma tuleb.. Kuid mina olen harjunud sellega ja kuulan alati ära mis inimesel minule öelda on :D

suicide-is-painless kirjutas: Kõikidele tüdrukutele meeldivad mingid "lahedad" wannabe poisid, kes on "pahad", koolis näen, kuidas tüdrukud neid sõnaotses mõttes taga ajavad ( võib olla pole lapseiga täiesti möödas, aga 16 a. peaks mõostus peas olema ), neid lüüakse jms ka..
Pole tõsi, sellised "lahedad" poisid on eriti mõttetud ja ilmselt ka need tüdrukud kes neil järele jooksevad!
---
tunnen ise samamoodi, väljas nii soe ja ilus, tunne aga nii külm, sest pole kellegagi jagada seda. :(
aga jää ikka iseendaks, küll leiad kellegi. :)

Soovitus: OLE SINA ISE!!!

Okei, ma olen 14 ja inu meelest on need "kõvad mehed" väga mõtetud. Ma olen ka natuke poiste hulgas ringi vaadanud ja mulle meeldivad ka enamjaolt sellised normaalse ellusuhtumisega poisid, kes ei mängi kedagi teist. Ma ei tea, teised mu klassiõed jooksevad küll mingite hullude "püsside" sabas, aga mu meelest on see lapsik. Tean, et vara mõelda aga kui otsid elu armastust, on need "kõvamehed" väga vale valik.
For the good times...

Olen 15, njh need "kõvad mehed" ongi liiga valivad. Ma pole ka selline tüdruk, kes sobiks kõvale mehele. Mulle meeldivad viisakad, sisemuses juba suureks saanud ja naisi austavad poisid. Välimuses ma tahaks, et mitte liiga peenika ega ka tüse mitte. Rohkem pole vaja. Ma arvan, et enamus on minust pikemad nagunii. Ma praegu ei taha siin kõigile endast rääkida, aga kui huvitatud oled, siis jah ütle näiteks rate. Ma arvan, et enamus tüdrukutest on huvitatud, sest tüdrukutel poisse on raskem saada kui poistel tüdrukuid.
naisssoost ----------------
........ - - - -

Myhelp kirjutas:tüdrukutel poisse on raskem saada kui poistel tüdrukuid.
Kust otsast?
Raskem ei ole kohe kuidagi, see ainult tundub nii. Eestis pole kunagi (20 aasta jooksul) olnud tüdrukute sündimus suurem, kui poistel. Tõepoolest, tundub minulegi raske poissi leida (enam ei otsi, kunagi leian niikuinii :D ), aga poistel on tegelikult sama raske.. :D
For the good times...

Myhelp kirjutas:Olen 15, njh need "kõvad mehed" ongi liiga valivad. Ma pole ka selline tüdruk, kes sobiks kõvale mehele. Mulle meeldivad viisakad, sisemuses juba suureks saanud ja naisi austavad poisid. Välimuses ma tahaks, et mitte liiga peenika ega ka tüse mitte. Rohkem pole vaja. Ma arvan, et enamus on minust pikemad nagunii. Ma praegu ei taha siin kõigile endast rääkida, aga kui huvitatud oled, siis jah ütle näiteks rate. Ma arvan, et enamus tüdrukutest on huvitatud, sest tüdrukutel poisse on raskem saada kui poistel tüdrukuid.
Teismelisi poisse on Eestis tunduvalt rohkem, kui tüdrukuid.

Ma olen 15 ja tüdruk, no ma ei tea, ma loodan, et ma leian omale lõpuks enne 16 aastaseks saamist poisi, sest ma juba praegu nii masekas, et mitte kedagi pole selle aja peale olnud, lihtsalt jubeeeeeeeee. Jah, see tundub nõme, et mingi paar kuud sinna- tänna aga minujaoks on see tähtis, sest ma tean kuidas see mulle mõjub, sellest 16 sünnast tuleb siis masekapäev ja nii edasi, vaevalt, et suudaks õppimisele keskenduda siis :/
Siin ka lisan kellegi msn-i aga ei oska midagi rääkida ja tavaliselt tunduvad poisid sellised, et omg, ma ei viitsi suga rääkida, kes sa ka iganes poleks. Ja siis tuleb mase, et keegi ei tahagi mind vist kunagi, tänaval meeldib küll vaadata aga jah. Sorry, et sinu teemasse tegin selle, aga ma ei tea, me võiks isegi suhelda ju, sest ma ka üpris erinev ja minu mõte ongi, et tõesti, peaks vist hakkama vanemaid poisse vaatama, sest minu eas vist polegi mitte lapsiku käitumisega kedagi või mingeid ilgeid egosi. :wink:
Msn on profiilis, seal teine msn, kus ma koguaeg ei passi , aga noh, suhelda saab ikka, eks anna teada kas lisad, siis tean kas on mõtet passida :roll: :wink:

Ma ei saa aru miks tänapäeva noored niiväga selliste asjade pärast põevad. Sa oled alles 17 ja sul on veel pikk pikk elu ees.
Üldsegi ei ole vaja olla selline nagu kõik teised st. lahe, ilge pidutseja, joomar, tüdrukute magnet jne.
Ole see, kes sa oled ja ära muutu selliseks nagu iga teine, tänu sellele oledki sa eriline. Sul ei pea olema varakult ja palju erinevaid tüdrukuid, vaid võib olla see üks ja ainus (seda peab ainult veidike kauem ootama ja otsima).
Pea püsti ja käi rohkem üritustel mis sulle meeldivad ja huvi pakuvad (ega hiir magavale kassile suhu ei jookse ;) ).

vanasõna ütleb et tüdrukud sebivad pahade poistega aga abielluvad headega, sinu aeg tuleb =)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”