Vajaks soovitusi/nõuandeid kalleima leidmisel

Nimelt olen keskkooli õpilane. Suhted tüdrukutega on mul põhimõtteliselt olematud olnud. Mul on head sõbrannad ja nendega saab palju nalja, aga neil kõigil on enda poiss juba olemas ja on hämmingus sellest, miks mul ikka naist pole. Sellest ma pole ise ka aru saanud. Tüdrukutega nagu jutu ajamine on normaalne ning ei ole probleeme.

Mõte tekkis kirjutada see teema siia sellest artiklist - http://www.elu24.ee/?id=143508
Need suht kõik täppi, välja arvatud kassi teema ning ema teema..

Ise olen häbelik ning jutuvestlust arendama eriti ei kipu esimesena, selline iseloom..

Äkki keegi oskaks nõuandeid ja soovitusi anda? Kuna viimasel ajal tunnen, et lihtsalt oleks vaja kedagi, keda saaks lihtsalt kallistada ning kaisus olla. Olen muutunud liiga ükskõikseks ja nn kurvaks.

Ette tänades.

Re: Vajaks soovitusi/nõuandeid kalleima leidmisel

Mul on sama mure. Tahaks lihtsalt kedagi, kes oleks kallis ja armas :) Ema küsib ka juba, miks mul poissi ei ole, niiet ma võtsin poisi leidmise lausa oma suveeesmärgiks. Siiani ei ole see eesmärk veel õnnestunud, aga paar nädalat tagasi küsis üks noormees minu telefoninumbrit ja ta helistaski mulle iga päev. Ent kaugemale asi ei läinud ja nüüd ei ole me enam nädal aega suhelnud. Ma mõnikord lihtsalt ei oska meestsoost isikutega käituda ning millestki rääkida ja muidugi süüdistan ennast, et meie suhted katkesid. Aga mis seal ikka. Ma ei oleks kunagi uskunud, et suudan võõra noormehega telefonis rääkidagi. Loodan, et peagi ei tunne ma end nii üksinda kui praegu. :) Soovin Sulle kõike head ja palju julgust!

Hmm. Mulle on vastatud nii sellele küsimusele: Et ole stiilse välimusega Tee tüdrukule armsaid kingitusi ja jää ise endaks. Aga ma ütlen ausalt Ega mul see ka ei õnnestu, Ja viimane kes mul oli se keeras mu elu täiega pekki, Aga noh noorus on nautimiseks on minu moto ja mida vähem otsid seda kiiremini ta su juurde tuleb :D Ja kindlasti võta asja rahulikult ja jää ise endaks. Ise olen ka muidu poiss.

Aga on ju igasugused laagrid ja noorteüritsed, kust saab palju tutvuseid.. seal pole ka vahet, kes esimesena tutvust teeb, varem või hiljem saate kuidagi ikka tuttavaks, kuid seda ma sulle ütlen, et kui sa oled mingil üritusel, ja sulle jääb keegi silma, tüdruk piidleb sind silmadega, siis mine ligi, kindlasti kohe, tutvusta ennast või küsi mingi tobe küsimus, mis ajaks teda naerma :D , peaasi, et suhtluslainele saaksite..

Ma arvan,et kui on õige aeg ja koht,siis sa kohtad teda. :) Soovitan käia igalpool jalutamas jms...äki satub keegi selline vastu vms. :mrgreen:

Ma arvan,et sul poleks mõtet pidudelt minna otsima,kui sa ise pole sellist tüüpi inimene.. :) Samas jälle..mõnikod vastandid tõmbuvad:D..

Kokkuvõttes:Sa võid olla kas üksi või mitmete tüdrukutega enne seda õiget,aga seda aega sa ei saa enda poole keerata(usu mind..olen ise proovinud,aga ei õnnestu),kuna oleks see õige aeg,koht ja inimene,kui kohtute..:)..

Äki lohtutab sind sama teadmine,mis mind..Kui see hekt käes on siis mõtled,et see ootamine oli väga seda väärt! :D :D

Äki aitab sind mõne oma sõbraga rääkimine vms.paremini..ma olen ju kõigest võõras 16a. tüdruk:D

Soovitan veeta palju aega sõprade seltsis. Täiesti loogiline on, et sõpradel on omad sõbrad jne. Nendega väljas käies võib nii mõnigi meeldima hakata ja midagi edasi areneda. Samas tean juhuseid, kus on lihtsalt kaine autojuht oldud ja sellega seoses endale keegi leitud (kaasreisija). Kuna sa mainisid, et ei ole peoinimene, siis ma ei hakka siia pidu kirja panema. :) Kui sa oleksid kutsekooli õpilane, siis soovitaksin sulle ühiselamu varianti juhul kui ühiselamu on sinu jaoks aktsepteeritav ja kui ühiselamu ei näe välja just väga eemaletõukav. Seda ka sellepärast et ühiselamus ei ole just väga vähe rahvast. Ajapikku sulaneksid nendega kokku ja võibolla leiaksid endale kellegi kellega midagi ühist luua. :)

Edu soovides!
Let a little sunshine in your heart ! (:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”