Kuidas meeldida tüdrukule, kes sind vihkab?

Mulle meeldib üx tüdruk kellega ma olen juba käinud....ta jättis mind sellepärast maha et ma lugesin tema sms-e...
Lugesin neid sellepärast et ma arvasin et tal on uus poiss...(kui ma temaga veel käisin)
Ma lugesin sms-idest välja et ta suhtleb ühe poisiga...ma läksin järgmisel päeval ta käest küsima et kes on see poiss.. ja ta ütles et ta hea sõber kellega on hea rääkida...
Ta küsis kes rääkis et ta suhtleb selle poisiga....siis ma VALETASIN et ei tea ,kuigi see olin mina.....ta sai sellest kohe aru et ma olen ta SMS-e lugenud küsis et kas ma tõesti teda ei usalda ja jättis mind maha..:(
Olime koos olnud 225 päeva..

(see ei olnud esimene kord kui ma arvan et tal keegi teine)

Ta meeldis ja meeldib ikka veel väga...
17 pääva juba ullem masekas..kahetsen et üldse sellisele mõttele tulin et tal keegi teine...

Kuidas hakata meeldima tüdrukule kes sind vihkab valetamise pärast?

esimese tõelise kaotamine on ikke raske. samas kui usaldus kaotatud ja tõesti kohe vihkab, ega siis sama suhet sa ikka tagais ei saa. pealegi kus sa tead, et see tüüp polnudki keegi, kellega ta miskit suhet arendas, maybe vajas lihtsalt põhjust, et sind uue pärats maha jätta.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

see poiss kellega tal hea rääkida oli, on 18 aastane....
see pani arvama et pole tõsi... :roll:
minu tõeline on selle poisiga päris tihti kokku saanud....naq ma smsidest aru sain nt: "kle saame seal vanas kohas kokku" või et "lähme sinna kus eelmine kord".... :roll:

ma arvan nüüd ise ka et tagasi ei saa ma teda nii lihtsalt....kui saax siis ei ole kõik nagu varem...

Aga esitan siis uue küssa...

Kuidas ma saaks temaga suhteid paremaks teha? et oleksime sõbrad...
hetkel et oska midagi väljamõelda :S

siis paku sõprust ja küsi, kas ta nõus samaga vastama. kui praegu ei ole, siis küsi kas kunagi on võimalik. kui leiab, et kuidgai moodi võimalik sõbrasuhteid arendada, siis kõik häste ja hakka neid arendama. Lihtsalt ole sõber :P aga kui ta arvab, et ta ei ole sõpruseks valmis, siis pigem unusta. kahju on, aga lihtsam suhelda nendega, kes ka sinuga suhelda tahavad.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

kas ta on seda kõike väärt kui ta su nii lihtsa asja peale maha jätab
Ma olen väga väga nõus! :D
Tegelikult on ju tema süüdi. Sõnumid mobiilis, no tere, see pole ju kuritegu kui oma tüdruku messe lugeda. Peaksite nagu usaldama ju üksteist. :roll:
Ja kui ta nüüd peakski sinu juurde tagasi pöörduma sisi mõtle hoolega järgi, mis teed.
Ole tubli! :wink:

nii.nagu mina aru sain oli sul tüdruk, kes jättis su maha selle pärast, et sa ta sms-sse lugesid.
mis ma sulle ikka öelda võin,mu sõber-sa eksid. tüdruk ei jätnud sind maha selle pärast, et sa ta mobiilis kolasid-see oli vaid ettekääne.

ma usun et mul jäi kahe silma vahele sinu vanus. too poiss, kellega ta sms-sse vahetas, on 18, jah? nii. sinu teadmiseks- paljud tüdrukud, vanuses 13-15 eriti, soovivad endale vanemat poisssõpra,sest vanem tundub kogenum ja kuidagi tore on olla kui käid endast vanemaga.
vanemad muidugi tihti vaid kasutavad ära, ja see jääb meil,tüdrukutel,märkamata. esialgu.

nonii.läki edasi. ta jättis su maha ja vihkab sind,ehk ei soovi sinuga suhelda.miks ta sinuga suhelda ei soovi?sa küsiks liiga palju,ma arvan.
miks ja miks ja mis ta ikka vastata saaks? sa lugesid mu sms-sse.see oleks naeruväärne ja tüdruk mõistab seda. tal ei jää muud üle kui sind vältida-sina temale rohkem ei meeldi ja südant ei saa kästutada.

kuid usu mind-selles pole sinu viga-sina ei teinud midagi valesti.
ja ka tüdruk kahetseb seda varem või hiljem,kuid tagasi ta ei tule,see on kindel.

sellinne on vaid mu arvamus ja ma võin praegu puusse panna,aga midagi ma ikka tean ja mõnda viga olen ka ise teinud,niiet pole välistatud et sinu eks just nii mõtles ja tundis.
come what may!

nii.nagu mina aru sain oli sul tüdruk, kes jättis su maha selle pärast, et sa ta sms-sse lugesid.
mis ma sulle ikka öelda võin,mu sõber-sa eksid. tüdruk ei jätnud sind maha selle pärast, et sa ta mobiilis kolasid-see oli vaid ettekääne.

ma usun et mul jäi kahe silma vahele sinu vanus. too poiss, kellega ta sms-sse vahetas, on 18, jah? nii. sinu teadmiseks- paljud tüdrukud, vanuses 13-15 eriti, soovivad endale vanemat poisssõpra,sest vanem tundub kogenum ja kuidagi tore on olla kui käid endast vanemaga.
vanemad muidugi tihti vaid kasutavad ära, ja see jääb meil,tüdrukutel,märkamata. esialgu.

nonii.läki edasi. ta jättis su maha ja vihkab sind,ehk ei soovi sinuga suhelda.miks ta sinuga suhelda ei soovi?sa küsiks liiga palju,ma arvan.
miks ja miks ja mis ta ikka vastata saaks? sa lugesid mu sms-sse.see oleks naeruväärne ja tüdruk mõistab seda. tal ei jää muud üle kui sind vältida-sina temale rohkem ei meeldi ja südant ei saa kästutada.

kuid usu mind-selles pole sinu viga-sina ei teinud midagi valesti.
ja ka tüdruk kahetseb seda varem või hiljem,kuid tagasi ta ei tule,see on kindel.

sellinne on vaid mu arvamus ja ma võin praegu puusse panna,aga midagi ma ikka tean ja mõnda viga olen ka ise teinud,niiet pole välistatud et sinu eks just nii mõtles ja tundis.
come what may!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”