Inimene,kes Räägib Minust Taga

Asi on selles,et mul on Üx nn.sõbranna,kes minust kogu aeg taga Räägib :twisted: Jubedaid asju.olen ka temaga sellest Rääkinud,aga tema väidab et tema on neid kuulujutte Linna pealt Kuulnud.No ma Toon teile ka Näiteid Natukene:*Esitex:et mina ei pese ennast ja olen suht räppane inimene.. :roll: Mm mina seda küll ei usu..ma käin iga päev pesemas..Ja mul on suht Korralikud Riided seljas ja puhtad.
teisex:* et ma olen kadakas* Ja mida iganes.. :? mul endal on üx ja ainukene inimene kellega olen juba suht kaua koos olnud..
Kui ma tema käest olen küsinud,kes neid kuulu jutte ajab siis ta Läheb Ruttu närvi..aga mina olen selles päris kindel et tema Räägib neid Jutte.olen ka talle öelnud,et ta mind rahule Jättax,aga tema ikka Tüütab mind edasi..Mida ma peax sellise olukorras Käituma..Enne ma ei teinud teiste inimeste sosinast välja,kui nad minust Olid Rääkinud,aga aja pikku Läks see Väga Hinge,et nad Solvavad mind,kes ma tegelikult ple(kadakas*,ja Rääbakoll) :cry: mul endal on vastik Käija Linna peal,kui inimesed mind Näevad hakkavad nad juba Taga Klatsima mind.. :!: Antke Mulle palun Nõu selle koha pealt..Nb! Ma olen koguaeg puhas inimene olnud,ma ikka tean mis on vesi Ja Pesemis Asjad :)
-Enne kui armud, õpi jooksma läbi lume, nii et jälgi maha ei jää!-...

Re: Inimene,kes Räägib Minust Taga

Tere.
Kangesti tahaks öelda, et ära tee temast välja ning tõelised sõbrad teavad, mis vastab tõele, mis mitte ja vaid see on oluline. Samas ma mõistan, et vastik on, kui inimesed, kes Sind hästi ei tunne, mõtlevad Sinust halvasti tänu mingile pubekale ning tema jutule.
Oled Sa temalt küsinud "..aga mida mina Sulle teinud olen?"
Kui ta asja ei lõpeta, siis võid talle ehk öelda usutavalt, et kui see ei lõppe, siis hakkad Sina tema kohta ka laimu rääkima, et Sa suudad ka tema elu p--se keerata, kui tore siis temal oleks olla.
Muidugi Sa tegelikult seda ei teeks, ei tasuks sellise inimesega samale tasemele laskuda ja hakata taga rääkima ning tagatipuks valetama.
Kuid pea meeles, et tõelised sõbrad teavad, mis on tõsi ja mis mitte!

Edu!
„Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.”

Elu ei ole lill -
elu on lillepeenar!

Sõbranna? Sa nimetad teda veel sõbrannaks? Küsi, et miks ta nii teeb. Kui ta ütleb siiski, et keegi linna peal räägib, siis ütle, et ta on liiga palju filme vaadanud. Ja siis ähvarda teda. Ütle et sa tead kuidas tema elu ka kadakaks* keerata nii, et ta enam eladagi ei taha. Võibolla natuke julm, aga Come ON! Muud ei oska soovitada. Juhul kui soovid, siis võid rääkida sellest oma vanematele, kuidas ta sinuga käitub kuigi ma ei tea sinu vanust. Siis sinu vanemad võiksid tema vanematega ühendust võtta.

Soovitaksin Sul pöörduda kellegi vanema poole. Räägi näiteks oma vanematega või mõne muu vanema inimesega, keda Sa usaldad. Teades mis noorte seltskonnas toimub, siis võib-olla tõesti ei muuda Sinu nö kaebamine Sind populaarsemaks, aga sellega näitad ka teistele, et Sa ei lase kellegul endale liiga teha.
Lihtsalt ignoreerides probleem tõenäoliselt ei kao. Muidugi on lihtne öelda, et ära tee välja, aga sellist asja on raske kannatada ja eriti noorte puhul, kelle jaoks sotsiaalne positsioon on väga oluline.

Ole tubli ja pea püsti!
Ja mis kõige tähtsam, Sa saad end kaitsta ja võib-olla ka teisi, kes sarnase olukorra käes kannatavad!
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Mul on endal täpselt sama asi:S mind kutsutakse peaaegu terve kooli poolt k...ks :(ma olen isegi nutnud selle pärast jumala palju:Svalus on teistest mööda minna,kui kogu aeg kooli peal on kamp neid nö. lahedaid,kes vaatavad imelikult ja ytlevad nii..ja linna peal ringi käies öeldakse ka seda..kogu aeg pean kuulma seda...haiget teeb..ja ma ei oska midagi teha,et nad lõpetaks seda ära:Ssain teada,et selle nime pani mulle endine klassivend,kes suri autoõnnetuses,sest ma pidavat käima nagu k...k,olema riides nagu k...k ja pikkus ja laius võrdne..jaa ma olen lyhike..mingi 155 cm ja ma ei ole just väga kõhn ka,aga ei saaks öelda et just väga paks ka mitte..sest kumerusi mul ikka on..
ja tahaks ise ka teada,miks nad nii ytlevad...ikka veel..kuigi see klassivend suri pea aasta tagasi..ja need kes norivad,need näevad välja nagu mingid friigid yldse..mul välimus ysna hea muidu,aga neil endil on see jumala halb..yhel hammaste peal kollane kiht,mis ei tule ära ka..teine on pikk ja paks jne..poisid ytlevad ka..ja kui on mingi kooli yritus,siis tuleb teisi,kes siin koolis ei käi ja ytlevad sama..
palun aidake nii mind kui teda,kes eelmise kommentaari kirjutas...ma ei talu enam seda norimise piina:(

katariina62 kirjutas:Mul on endal täpselt sama asi:S mind kutsutakse peaaegu terve kooli poolt k...ks :(ma olen isegi nutnud selle pärast jumala palju:Svalus on teistest mööda minna,kui kogu aeg kooli peal on kamp neid nö. lahedaid,kes vaatavad imelikult ja ytlevad nii..ja linna peal ringi käies öeldakse ka seda..kogu aeg pean kuulma seda...haiget teeb..ja ma ei oska midagi teha,et nad lõpetaks seda ära:Ssain teada,et selle nime pani mulle endine klassivend,kes suri autoõnnetuses,sest ma pidavat käima nagu k...k,olema riides nagu k...k ja pikkus ja laius võrdne..jaa ma olen lyhike..mingi 155 cm ja ma ei ole just väga kõhn ka,aga ei saaks öelda et just väga paks ka mitte..sest kumerusi mul ikka on..
ja tahaks ise ka teada,miks nad nii ytlevad...ikka veel..kuigi see klassivend suri pea aasta tagasi..ja need kes norivad,need näevad välja nagu mingid friigid yldse..mul välimus ysna hea muidu,aga neil endil on see jumala halb..yhel hammaste peal kollane kiht,mis ei tule ära ka..teine on pikk ja paks jne..poisid ytlevad ka..ja kui on mingi kooli yritus,siis tuleb teisi,kes siin koolis ei käi ja ytlevad sama..
palun aidake nii mind kui teda,kes eelmise kommentaari kirjutas...ma ei talu enam seda norimise piina:(
sellel on täitsa tõsi taga mul on ka üks sõber ja muutkui räägib üks kord rääkis et ma kavatsen klassi kaaslast ära tappa aga see on täitsa VALE ja mina jäin süüdi

tere!
Probleem on see arvatavasti et ta elab endsinu peale välja kuna tal endal arvatavasti probleemid!
Pealegi inimene ei tohi ennast igapäev pesta, kuna peseb maha nahal olevad kasulikud bakterid mis kaitsevad sind pisikute eest! Inimese nahk muutub kuivaks kuna peseb loomuliku rasu maha ja,siis on vaja ju kasutada naha niisutajaid!KEEMIA !!! Ja sellepärast veel ei ole must ju kui oled kakspäeva pesematat! No jah kui tegeled spordiga või mingi muu asjaga siis on aru saadav et pesed end et higi hais ei tekiks!
Saada see inimene metsa ja sa leiad paremad sõbrad!
Ma tean mis tunne olla kuulujuttude küüsis see on nõme ja ajab nutma! Aga mina rääkisin emale ja sõpradele mida mu kohta räägitakse ja naersime selle üle koos! Taga rääkijaga ei teinud midagi , sest me ei teinud tast välja ja varsti kadusid jutud ära , kuna tal polnud millestki rääkita!

bibbie kirjutas:Tere.
Kangesti tahaks öelda, et ära tee temast välja ning tõelised sõbrad teavad, mis vastab tõele, mis mitte ja vaid see on oluline. Samas ma mõistan, et vastik on, kui inimesed, kes Sind hästi ei tunne, mõtlevad Sinust halvasti tänu mingile pubekale ning tema jutule.
Oled Sa temalt küsinud "..aga mida mina Sulle teinud olen?"
Kui ta asja ei lõpeta, siis võid talle ehk öelda usutavalt, et kui see ei lõppe, siis hakkad Sina tema kohta ka laimu rääkima, et Sa suudad ka tema elu p--se keerata, kui tore siis temal oleks olla.
Muidugi Sa tegelikult seda ei teeks, ei tasuks sellise inimesega samale tasemele laskuda ja hakata taga rääkima ning tagatipuks valetama.
Kuid pea meeles, et tõelised sõbrad teavad, mis on tõsi ja mis mitte!

Edu!

okei mul on lihtsalt nii kopp eest sellest sest ma tean seda tunnet. Minu kohta valetatti yhte väga nõmedat asja ja see kes seda rääkis on OMASTARUST tipp kutt , aga tegelt on ta yks suur sitapea kes ei oska elada ja ei lase teistel. nii siis mina lahendasin asja nii et selle värdi sõbra kohta kes on mulle ka teind suuri kannatusi lasin ühe jutu lahti ja need sitakotid ise ei julgend enam minu kohta midagi rääkida ja muidugi rääkisin ka teistele et kas te usute mingi nõmediku suvalist juttu keda ei saa usaldada? ja ütlesin et sama hästi võin ma ka ütelda et ta teeb seda ja toda siis nad hakasid alles tõsiselt mõtlema ja see asi oli lõppend.

katariina62 kirjutas:Mul on endal täpselt sama asi:S mind kutsutakse peaaegu terve kooli poolt k...ks :(ma olen isegi nutnud selle pärast jumala palju:Svalus on teistest mööda minna,kui kogu aeg kooli peal on kamp neid nö. lahedaid,kes vaatavad imelikult ja ytlevad nii..ja linna peal ringi käies öeldakse ka seda..kogu aeg pean kuulma seda...haiget teeb..ja ma ei oska midagi teha,et nad lõpetaks seda ära:Ssain teada,et selle nime pani mulle endine klassivend,kes suri autoõnnetuses,sest ma pidavat käima nagu k...k,olema riides nagu k...k ja pikkus ja laius võrdne..jaa ma olen lyhike..mingi 155 cm ja ma ei ole just väga kõhn ka,aga ei saaks öelda et just väga paks ka mitte..sest kumerusi mul ikka on..

ma oskan sulle lohutuseks seda öelda, et kõik halb mida teistele tehakse tuleb endale tagasi, näiteks sa ütlesid et see poiss kes sulle selle "hüüdnime" pani suri autoõnnetuses, järelikult Jumal karistas teda selle teo eest ja küll teised saavad ka karistada kes sind norivad

Niim , ma ei jõudnud eelnevaid vastuseid läbi lugeda , niiet loodan et ma mingit vääga mõttetut nõu ei anna .
Mina isiklikult soovitaksin mitte enam selle sõbranna ja poisiga läbi käia . Nad räägivadki sinust taga , sest sa teed sellest nii suurt asja ja oled kurb . Mina soovitan jaah nendega enam mitte rääkida ! Kui sa neist enam välja ei tee , siis neil hakkabki igav ja nad võttavad ette jälle mõne muu inimese , sest see inimene kardab neid . Igatahes ma arvan , et otsi omale uued sõbrad ja ära tee neis välja !
Küll neil varsti igav hakkab !
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

"ma oskan sulle lohutuseks seda öelda, et kõik halb mida teistele tehakse tuleb endale tagasi, näiteks sa ütlesid et see poiss kes sulle selle "hüüdnime" pani suri autoõnnetuses, järelikult Jumal karistas teda selle teo eest ja küll teised saavad ka karistada kes sind norivad"

Ma ei suuda enam oodata seda.Keegi nagu ei saa aru,et mul on valus seda hüüdnime kogu aeg kuulda.Ma olen juba korra enesetappu ka proovinud teha,aga ei läinud läbi,sest ei teinud õieti.Järgmine kord vb juba läheb läbi.Klassiõde ka ytles mu väga heale sõbrannale et tal ei tasu minuga suhelda et ta ei suhtleks enam minuga ja et ma tapaks end seepärast ära:S

Tere !
Mina siin jälle!
mul selline mure et mulle meeldib yks tydruk aga ma ei tea mida teha sest ma usun et mai meeldi talle ja me oleme sellest rääkinud ta ütleb kogu aeg et talle meeldib keegi teine ja see keegi teine on kahjuks mu parim sõber ja kui te peaks ta pilte nägema oi kui jube ta seal on !!
Andke nõu palun!!

Palun Väga Vabandust Kui see ei Sobi Teemaga Kokku!!
Aga oli mure ja oli vaja südamelt ära saada lootes et keegi saab aidata :D

Mul peaaegu sama asi:Daga pm kui ta sulle tõesti väga meeldib,siis vaata tema käitumist kui ta sinuga koos on.Kui ta nagu vihjab sulle natuke või käitub sinuga flirtivalt,võib sul mingit võimalust olla ja sa vihja talle samuti vastu.Võib-olla sa pead pikalt nii käituma,kuid kui tal sinu vastu tundeid,siis ta lõpuks märkab seda.Aga jah,kui ta ütleb et talle meeldib su parim sõber,on natukene jama,kuna see võib lüüa kiilu teie sõpruse vahele.Igaljuhul sa ära alla anna ja kui talle meeldib tõesti keegi teine,siis on see tüdruk parem peast unustada.Vähemalt mina teeksin nii ja loodan, et minu "aitamisest" on natukenegi kasu;)

katariina62 kirjutas:Mul peaaegu sama asi:Daga pm kui ta sulle tõesti väga meeldib,siis vaata tema käitumist kui ta sinuga koos on.Kui ta nagu vihjab sulle natuke või käitub sinuga flirtivalt,võib sul mingit võimalust olla ja sa vihja talle samuti vastu.Võib-olla sa pead pikalt nii käituma,kuid kui tal sinu vastu tundeid,siis ta lõpuks märkab seda.Aga jah,kui ta ütleb et talle meeldib su parim sõber,on natukene jama,kuna see võib lüüa kiilu teie sõpruse vahele.Igaljuhul sa ära alla anna ja kui talle meeldib tõesti keegi teine,siis on see tüdruk parem peast unustada.Vähemalt mina teeksin nii ja loodan, et minu "aitamisest" on natukenegi kasu;)
katariina62 kirjutas:"ma oskan sulle lohutuseks seda öelda, et kõik halb mida teistele tehakse tuleb endale tagasi, näiteks sa ütlesid et see poiss kes sulle selle "hüüdnime" pani suri autoõnnetuses, järelikult Jumal karistas teda selle teo eest ja küll teised saavad ka karistada kes sind norivad"

Ma ei suuda enam oodata seda.Keegi nagu ei saa aru,et mul on valus seda hüüdnime kogu aeg kuulda.Ma olen juba korra enesetappu ka proovinud teha,aga ei läinud läbi,sest ei teinud õieti.Järgmine kord vb juba läheb läbi.Klassiõde ka ytles mu väga heale sõbrannale et tal ei tasu minuga suhelda et ta ei suhtleks enam minuga ja et ma tapaks end seepärast ära:S

Lonelyboy :D
Enesetappu pole vaja sellest saab rääkida nt msn või rate oleks tore kui sa ei teeks seda mingite (Vabandan Väljenduse Pärast) Napakate pärast see ei ole lihtsalt aus ka mind on nii noritud ja ma olen ka paar korda sellepärast kaklema läinud.
Kuid Kätega ei lahenda midagi kui seda õieti ei tee...

See tydruk kes mulle meeldib... Temaga on nyyd selline jama et ta solvab mind yhe teise tydrukuga,see teine tydruk on ebanormaalne inimene ja ma ei taha temaga rääkida.
Tydruk kes mulle meeldib ytleb et ta ei ole minu sõbrast yle saanud ja talle meeldib mu Klassivend.
Ma ei oska enam mitte kui midagi teha.
Aitähh nõuannete eest kõik Nõuanded on Vajalikud !!

Selle kehakaalu teemaga oli mul sama jama nagu katariina62-l. Mind ei kiusatud mitte koolis,vaid Männi pargis. :x Ma olen ülekaaluline küll, kuid täiskasvanud (ema, isa ja mu arstid)ütlevad, et see on väga väike ülekaal. Ometigi mind kiusati koguaeg. Üks poiss hüüdis kaugelt: "Jou, paksmagu!" ja üks tuttav tüdruk rääkis minu kuuldes: "Tal on ju hea, kui kiik talle vastu lendab, ei tunne ta midagi, ta ju niisugune pekilasu." Kui teised kambaga "pudel keerutamist" mängima läksid hüüdis üks poiss: "Paks ei tule,paks ei tulee!" Ja nii pidevalt. juba mitu suve järjest. Ma tahtsin ikkagi seal käia, igav oli ju. Õnneks oli mul tõeline sõber. Temaga kirjutasime kividega mänguväljaku äärte peale igast halbu (mitte roppe, kuid halvustavaid) asju. Näiteks: S_ _ _u (ei taha täisnime avaldada) ei oska rääkida. (Ta nimelt rääkis segaselt, justkui pudistades) Ja siis kirjutasime neile kirja: "S_ _ _u, S_ _i ja M_ _ _ _ _ _e, olete lollid.
Teie Paksmagu
Siis peitsime liiva alla ja ütlesime et seal on kaelakee ja käevõru. Lõpuks leidsidki selle ja tundusid väga solvunud.Hiljem vältisin neid (s.t. jooksin minema, kui neid nägin ) Kuid see ei andnud mulle rahu. Koolis (kaks tüdrukut käivad minuga samas koolis) vaatasin neid üleoleva näoga. Ükskord, kui teater oli, istus ta minu taga. Ma olin meigitud ja pidulikud riided selaga pannud. Siis vahtis mind suurte imestunud silmadega. Sel hetkel tundsin ennast imehästi. Kuid kuna me käime ka samas ringis sõbrunesime hiljem jälle ja nüüd pole need kaks õde mulle midagi öelda julgenud. :P :) Teiste narrivatega pole kokku sattunudki. Taga on minust ka räägitud. Kuid mitte nii palju, et enesetapu mõtted nende pärast pähe tuleksid (õnneks). Soovitan ka kõigil teistel oma narrijatesse üleoevalt suhtuda. Kui on sobiv hetk siis ütle, et sa ei räägi neist vaid sellepärast taga, et sa ei taha nende tasemele laskuda. Minulgi on tulnud tahtmine neile rusikaga näkku virutada, kuid olen enesevalitsuse tagasi saanud, ja ma pole piisavalt julge ka.

Ka minust räägiti kunagi taga, näidati näpuga ja nii, aga see oli siis kui ma veel 12 olin. Nüüd olen ma pea püsti ajanud ja näidanud, et neil ei ole mulle võimalust pähe astuda, minu iseloom ja olek on selline, ma ei lase endale niisama lihtsalt pähe astuda. Tuleb olla julgem ja mitte olla hall hiireke, just neid ju mõnitataksegi, nad ei oska ju vastu seista.

Point on selles. Sinu kohta võidakse üks kõik mida öelda, aga asja tuum pole kunagi selles, et Sa nüüd see oled mis räägitakse, vaid 1)kuulujutu uskuja reaktsioon ning 2)sinu reaktsioon. NUTMISE, MURETSEMISE JA EEMALEHOIDMISEGA SA SUURENDAD NENDE RAHULDUST!! Minu arvates ei räägita taga nendest inimestest, keda kardetakse. Ma ei räägi füüsilisest suurusest ja jõust, vaid ka enesekindlusest, ülbest pilgust jms. Kunagi ma olin sama äbarik (see ei tähenda otseselt et Sa äbarik oled, mul ei ole muud sõna praegu), minust räägiti taga. Nüüd pole selleks teistel õigust ega põhjust, sest ma olen neist üle. Kuigi ma olen peenike ja kena, ei lase kuulujutud tulla mu ülbest pilgust, mis paneb asjad paika. See võib egolt kõlada aga sa pead olema ego, endast lugu pidama ja ka vaenlased lähedal hoidma. Vaenlased vaenlastena on kohutavad, sõbrad sõpradena jumalikud. Niiet saa inimestega läbi, keera need ülbikud endal ümber sõrme! :) Muidugi pead sa suuremat rõhku ka välimusele panema, et sul oleks midagi, mille peale kade olla. Kadedus ajab küll vihale, aga tekitab hirmu inimese ees. EDU! ;)

Kullakene , ära lihtsalt tee välja ja ongi kõik. Kui ta nii räägib, siis ütle teistele , et ta valetab ja see peaks probleemi lahendama. Vähemalt mina arvan küll nii. Ja kui ta veel nii teeb , siis räägi sellest kellelegi suuremale ja probleem peaks olema lahendatud. Ja üks asi veel - kui sa räägid sellest suuremale ja siis ta ütleb, et sa oled kitupunn, ütle , et sa kaitsesid ennast. Ja ära tee välja! Kui sina hakkad nutma jne , siis hakkavad nad seda sulle rohkem nina alla hõõruma. EDU!

Mul on ka sama asi .. solvatakse kogu aeg ja ausalt öeldes on mul juba nedest mõnest inimesest täielik masendus .. koolis käin kooli psüholoogi juures sest ma olen omadega lihtsalt niivõrd läbi. :cry: ja see on nii haige. Ma olen koolis vahel igal vahetunnil lihtsalt kuskil nurgas istunud ja nutnud sest lihtsalt nii võrd valus on südamel .. :'(
Viimati muutis l2llumsi, 12 Jaan 2011, 21:22, muudetud 1 kord kokku.
kas tead mida tähendab üks armastus suur ? ;*

Teemaalgatajale ei oska midagi lisada, ta on kirjutanud kaua aega tagasi ja loodan, et probleemid lahendanud.
Aga, kirjutan üldse siia selle pärast, et olen väga vastu "taga rääkimisele". Eelmine postitaja ütles, et on ise ka taga rääkinud- "lõbus ja lahe"?! Võibolla Sina suudad sellest üle olla, aga kas sellele ka mõtled, et võibolla need kellest sina räägid ei suuda üle olla? Kui lõbus ja lahe on teist kurvaks teha...
Minu kallal ei ole noritud (ega palju taga räägitud) ja ma ei tea väga hästi mida see tähendab, aga PALUN inimesed! PALUN ärge rääkige taga, blokkige ära enda läheduses tagarääkimine, kui sul on head sõbrad siis Sinu "tagarääkimise blokk" ei muuda sõpruskonnas midagi. Kui muudab, siis sõpruskonda ainult usaldusväärsemaks ja paremaks.
Loodan, et keegi mõtleb samamoodi... :)

mina sõimaks näo täis. ei tea kas see sinu puhul toimiks, aga kui mina kurja häält teen, siis on suu kinni. mul on selline ülbe olek, mis on mulle ainult kasuks tulnud. proovi ka seda. kui ta tõesti nii labaseid asju räägib, et sa haised vms, siis kammoon. igaüks peaks oma ninaga tundma, et sa tegelikult ei haise ju?!

väiek tähelepanek:
Mul ehtkel sihuke probleem ainult,et mitumitu korda hullem . Mul vaimne hoiak 'per*es' Ei viitsi pikemalt rääkida, Lähen asja juurde: Ärge öelge kannatajale, ära tee välja! Mitte kunagi ärge öelge,kuna kui te ise selles olukorras olnud/olete teate ,et see ei aita,see on kõige hullem lohutus. See,et seda probleemi kellelegi räägitakse tähendab seda,et see juba häirib ja ma pakun ,et see isik ,kes algatas teema,ta esimene variant oligi mitte välja teha,kuid see ei ole kerge ja kui hakkama ei saa küsibki ta teilt nõu,mida ta siis peab tegema. Teate kui piinav on olla. Isegi kuulsamad nn' populaarsed' on seda kogenud. Ei taha end ülistada,aga mina võin öelda,et olin populaarne,kõik teadsid ja teavad mind kui ülbet ,endasttäis mutti . Jah ,seda ma ka olin aga lõpuks hakkas sõbranna teistega midn alandama ja mu enesehinnan glanges ja langes. AGa ma olin neis kinni,kuna nad teavad liiga palju .Ja mingit 'ära tee välja' ei tule kõneallagi,see lihtsalt ei mõju.Eriti siis kui olid see kes mõnitab ss sa ikka ei vaiki rahulikult kui keegi mõnitab . Ma tean oma nn sõbrannade igat liigutust ja tegu. kuna olin üks neist . Ja ainuke mida võin öelda,et tunnen neile inimestele kaasa kes peavad/pidid kannatama ,sest see on piinarikkas asi. See on hullem kui füüsiline valu .MA tunnen seda valu juba mingi juba mitu aastat kuigi ise alles 14 aastat . .Lihtsalt ma rääkisin,,et inimesed teaksid,et paljudel on nii ja ainult mitte neil nn' alamgruppil' inimesed on kõik ühel tasemel.lihtsalt mõned nii ei arva..Minagi nii ei arvanud. Kuid jah . Tunnen neile kaasa. Igapäev/öö mõtlen,mida teha. kuidas see jama lõpetada.Kui oled kiusajate kätte sattunud ss enam sa ei pääse isegi siis kui teed head ja halba enam ei tea.. See lihtsalt jääb nii . Aga ärge kunagi öelge ' ära tee välja' see rohkem ärritab,sest tahaksid karjuda, NO KURAT , ARVAD ET MA ISE SELLE PEALE EI TULNUD? SEE POLE NII KERGE! MA LIHTSALT EI SUUDA!
Aga jah, pidage meeles.. kas rääkige kannatajale oma kurb lugu kui on , v mingi muu lohutus,,v ärge üldse lohutage vaid kuulake. . peaasi et te seda lauset ei ütle. . muidugi inimesed on erinevad,kuid mina arvan nii ja see on pelgalt minu arvamus,loodan ,et kellelegigi oli see natuke abiks ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”