mure!!!

Meie koolis käib yks poiss kes on 13 aga peaks tegelikult käima Päinurme koolis. Ta on vaesepoolsem inimene(pole raha riiete ostmiseks ja ta ei ole hoolitsetud). Ta proovib olla meie klassi poistega hea sõber aga meie klassi poisid on sellised nõmedikud :? (kui tahavad siis kiusavad, kui on vaja selle poisi käest suitsu saada siis proovivad jube head sõbrad olla) ja mul on nii vastik seda pealt vaadata!!!! ma olen rääkinud oma emaga , olen rääkinud oma õppealajuhataga ( tema proovib endast parima teha) aga siiamaani see pole aidanud. Tegelt on ka mind narritud, et kui ma ytlen selle poisi kaitseks midagi siis nad hakkavad norima aga mina sellest välja ei tee! Meil pole ka koolipsühholoogi nii et ma ei oska enam kuskilt abi kysida
PS: Poisi ema ei luba teda teise kooli viia!

Re: mure!!!

minul oli sama probleem..kunagi polnd mullgi peres eriti raha..uusi riideid ei saand v2hemalt oma kaks kolm aasta..k6ik raha asjad olid nii tuksis lausa et l6puks lylitati meil isegi elekter v2lja..kuna ma arvan et tegu on uue poisiga seal klassis siis on see see uue poisi v2rk..neid ikka kiusatakse jne..ma ise olen h2sti palju kolind (7 korda) ja 5 kord ka kooli vahetand, seega tean vast..
ma soovitan et yrita seda poissi kuidagi heast kyljest n2idata..anna oma t2helepanu talle..see annab poisile v2ga palju juurde..ta tunneb siis et ei ole yksi ja ei pea seda yksi l2bi tegema..et tal on keegi kellega ta saab kasv6i kiruda oma klassikaaslasi..2ra alguses eriti midagi sellest puhtuse sjast temaga r22kima hakka..hiljem kui a sind rokem usaldab siis v6id..
kui keegi klassikaaslstest hakkab ytlema et vaata kellega sa suhtled siis vasta enesekindlalt et ega raha iseloomu ja s6prust anna..
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”