Ausalt ei tea enam mida teha

Tere!
Olen 18 aastane poiss ning olen avaldanud oma tundeid ühele tüdrukule, kes mulle väga meeldib ning kelle vastu mul on väga suured tunded. Tüdruk on 19 aastane, varsti saab 20. Umbes kuu aega tagasi rääkisin talle mida tunnen ja ta vastas mulle samaga, ütles et ma meeldin talle ka. Küsisin temalt kohe et kas ta ei tahaks koos olla minuga ning siis ta ei andnud mulle otsest vastust. Nüüd oleme kuu aega väljas käinud peaaegu iga päev ja ma olen temalt seda küsimust veel küsinud kas 2 või 3 korda. Siis on vastuseks tulnud et ta tunded pole nii suured et suhtesse minna. Ometigi iga õhtu kallistame pikalt ja suudleme. Nüüd ma ei saagi aru milles asi on, sest kogu see värk on mind segadusse ajanud. Kallistame ja suudleme ja siis kui küsin kas tahab koos olla siis vastab ikkagi ei. Mida ma tegema peaksin? Kas ma peaksin lootma jääma sellele et ta tunded kasvavad tulevikus? Ma tean et võib olla soovitate lahti lasta, aga ta on lihtsalt nii eriline tüdruk minu jaoks ja ma pole sellist iseloomu ja selliseid silmi märganud kellelgi nagu temal on. Olen talle ise ka öelnud et ma ei saa temast lahti lasta sest mitte keegi pole selline nagu tema. Loodan et saate kuidagi nõu anda/aidata. Vähemalt sain südamelt ära kirjutatud.

Re: Ausalt ei tea enam mida teha

Esiteks sa käid talle pinda selle küsimusega ja see omakorda tekitab survestatud tunde. Seega mida rohkem küsid, seda rohkem ta eemaldub.
Olete ju koos...aga sina tahad teda enda OMAKS teha? Anna aru ja aega. Endale aru ja tüdukule aega.

Mulle jääb mulje et ta on ebakindel. Midagi jääb puudu, et ta tahaks suhtes olla. Teil võib tore ja hea koos olla, aga tal pole kindlustunnet milline see suhe tulevikus olema hakkab. Vb sul on mõned omadused mis tekitavad talle ebakindlust. Ja kokkuvõtes on mõttetu minna suhtesse kui sellest asja ei saa.
Viimati muutis kakkybabenasa, 28 Aug 2019, 14:40, muudetud 1 kord kokku.
Mentally taken

Mis tähendab sinu jaoks lahtilaskmine? Kokku võite jääda, aga psühholoogilises mõttes tasub lahti lasta küll, kuna vastasel korral see survestab tüdrukut ja ta võib isegi soovida eemale minna. Kui suudad panna ennast tema positsiooni ja mõista tema vajadusi, on see kõige parem asi, mida selles olukorras teha saad.

https://www.youtube.com/watch?v=UIXbdS4Hfc8 - soovitan kuulata näiteks Dan Baconi videosid, seletab kenasti lahti.

Camomile kirjutas:
29 Aug 2019, 08:52
See kirjeldus meenutab natuke mind suhte alguses. Mida varasemas järgus mulle poiss midagi pakkus, seda suurem oli tõenäosus, et ma argusest "lukku" läksin, kuigi tegelikult tahtsin sama.
Kahjuks ongi umbes 50% võimalus, et ta päriselt ei taha sind, ning sama võimalik, et ta vajab veel kohanemisaega. Loodan, et sul läheb õnneks.
Mitmendal suhtekuul sulle maasikajäätist tohib pakkuda?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”