Re: Millest poisid rääkida tahavad?

Pall kirjutas:
21 Nov 2018, 21:44
Tere kallid maailma targimad olendid poisid, palun vastake (tüdrukud ka kui oskate öelda)! Millest poisid rääkida tahavad, täpsemalt mida neilt küsida, et neil endal oleks ka huvitav ja jutt kohe peale üht küsimist ja vastamist otsa ei saaks? Aitäh!
Oleneb inimesest aga ühed võimalikud varjandid võivad olla...

Gaming, kõiksugu tehnoloogia (arvutid jne), sport, meemid... Praegu ei tule rohkem.

Ise pigem ei hakkaks poisiga mängudest ja tehnikast rääkima, kui endal igasugune huvi nende teemade osas puudub. Rääkida võib ka lihtsalt elulistel teemadel mis puudutavad nii tüdrukuid, kui ka poisse. Kindlasti oleneb ka konkreetsest inimesest ja vanusest ning sellest, mis teid ühendab. Kas tegemist on täiesti võõra inimesega või sõbra/tuttavaga. Selline küsimus-vastus-küsimus-vastus vestlus ei saagi olla väga kaasahaarav, muidu on selline tunne nagu teine inimene intervjueeriks sind :) Pigem leida mingi teema, küsida, avaldada ise arvamust ja siis läheb ka teine inimene teemaga kaasa. See tundub kõige loomulikum ja parem vestlus. Mina ise tavaliselt olengi lähenenud niimoodi, et kui mul on vestluspartneriga erinevad huvid, a la teine inimene tegeleb näiteks ratsutamisega aga mina ei ole sellega mitte kunagi kokku puutunud siis küsingi temalt selliseid küsimusi, mis mind kui teemakauget inimest huvitaks ja tema jaoks on väga kerged ja lihtsad asjad. Saab teine osapool rääkida teemal mis teda huvitab ja mina arutleda sellest punktist mida ma varem ei teadnud ja millest tahaksin rohkem teada saada. Toimib alati.

Minu eelmise jutu algus ja lõpp tunduvad natukene teineteisele vasturääkivad aga selgitan enda mõtet natukene - ma ei soovita rääkida teemadel, mis sind ennast üldse ei huvita just sellessuhtes, et tihti üritavad tüdrukud teha nägu nagu neid hulllult huvitavad igasugused tehnika, autod, mängud jne lihtsalt sellejaoks, et vastassoo tähelepanu võita. See on vale ja üsna kergesti läbinähtav. Pigem tunnistadagi, et ma ei tea nendest asjadest midagi aga tunda siiski huvi ja küsida küsimusi mis sul endal pähe tekivad. Mitte teha tarka nägu ja googeldada iga teist sõna mida kutt kirjutab sest tegelikult ei ole sul õrna aimugi millest ta räägib aga chatis oled küll väga enesekindel, et jaajaa see on täpselt see sama teema mis sulle väga huvi pakub :D

Teemad? Need mis sind ennast huvitavad. Kui teda ei huvita ega kaasa ei räägi siis.....ära hakka isegi pingutama.
Selle pingutamisega kaasneb veel üks reegel. Seni kuni kohtunud pole siis ei tasu väga palju panustada. Pigem loomulik mis tuleb. Tuleb siis tuleb kui ei tule, siis ei tule. Vahet pole. Saage parem ruttu kokku. Ja kui kokku saadud siis vb netis olev enam nii palju ei loe.

Klikib siia klikib. Kui ei siis ei. Mõttetu ajada taga kedagi lihtsalt tahtmise pärast. Aga võid kui oled valmis selleks energiat kulutama.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Pall kirjutas:
Millest poisid rääkida tahavad, täpsemalt mida neilt küsida, et neil endal oleks ka huvitav ja jutt kohe peale üht küsimist ja vastamist otsa ei saaks? Aitäh!
Autod!!!!
Naised
Militaarteemad
Toit
Küsi kuidas saada mainingut(mulle meeldis cooking ja fishing) 99lvl ja rune fulli.(vanakooli mehed oskavad rääkida enam kui)
Maailmaasjadest/elust. Näiteks "kus selle vääraka armi said?"
Kõik oleneb mis liiki inimesega tegu.

Kui antud teemad ei sobi, ei soovita valida endale selle isendi kaaslaseks.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 01:13
kakkybabenasa kirjutas:
22 Nov 2018, 01:09
Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 00:17

Kas sa pole ise suhet teinud varemps? see läheb väga peale ja on väga teema
Suhte tegemisest on asi kaugel. Sellise juttupeale on mõtes vaid üks asi. Kuidas sellele tüdrukule püksi saada. Ta räägib. Ta tahab.
Tegelikuses see nii pole, et ma räägin, ma tahan.
Esiteks tee endale selgeks eesti keele ortograafia ja siis tule mulle ütlema, mis on õige ja mis mitte.
Aitan sind natuke: http://www.eki.ee/dict/qs/
Teiseks Eki sind elus naistega edasi ei aita. Kirjuta kui hästi tahad. Kirjuta kasvõi raamat. Üksikuna tunned ens ikkagi aeg ajalt nagu iga teine inimene siin maamunal.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

kakkybabenasa kirjutas:
22 Nov 2018, 01:21
Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 01:13
kakkybabenasa kirjutas:
22 Nov 2018, 01:09
Suhte tegemisest on asi kaugel. Sellise juttupeale on mõtes vaid üks asi. Kuidas sellele tüdrukule püksi saada. Ta räägib. Ta tahab.
Tegelikuses see nii pole, et ma räägin, ma tahan.
Esiteks tee endale selgeks eesti keele ortograafia ja siis tule mulle ütlema, mis on õige ja mis mitte.
Aitan sind natuke: http://www.eki.ee/dict/qs/
Teiseks Eki sind elus naistega edasi ei aita. Kirjuta kui hästi tahad. Kirjuta kasvõi raamat. Üksikuna tunned ens ikkagi aeg ajalt nagu iga teine inimene siin maamunal.
Ega lapsemures igale postitusele vastamine ka mitte #2163Postitust

Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 00:23
boyjoy kirjutas:
22 Nov 2018, 00:22
Pall kirjutas:
22 Nov 2018, 00:19
Ütlen veel igaksjuhuks ära, et mina ja poiss keda silmas pean oleme mõlemad 13.
Siis soovitan lotet ja muumisid.
+1!
mhh see on nüüd ka juba nõmedalt öeldud :/
Noor inimene palun natukene abi ja häid ideid kuidas paremini omavanustega vestlust arendada ja teie tulete kohe lõõpima.. Väga viisakas postitus ja mina leian, et selle koha eesmärk siin ongi anda nõu, mitte tulla teistele ära panema. Loodan, et teemaalgataja vaatab sellest mööda.

boyjoy kirjutas:
22 Nov 2018, 04:03
Chui kirjutas:
22 Nov 2018, 02:30
Õigusevõitleja kirjutas:
22 Nov 2018, 00:23

+1!
Noor inimene palun natukene abi ja häid ideid kuidas paremini omavanustega vestlust arendada ja teie tulete kohe lõõpima.. Väga viisakas postitus ja mina leian, et selle koha eesmärk siin ongi anda nõu, mitte tulla teistele ära panema. Loodan, et teemaalgataja vaatab sellest mööda.
***, mis sul muumide ja lotte vastu on, mingi tulen kuuuurijaga peale sulle v?
Mul ei ole muumide ega Lotte vastu midagi :) Lihtsalt 13-aastased ei ole enam lapsed, jäägem realistlikuks.
Lambi teema mille üle vahutada, ma tean, lihtsalt kui ma ise oleksin see 13 aastane, kes teeb viisaka postituse ja loodab saada mingit nõu vms ja siis tulevad minust mitu aastat vanemad (suhteliselt suvaliselt pakun hetkel) inimesed mulle ära panema siis teeks meele kurvaks küll. Aga võibolla olin lihtsalt mina nooremana ebakindlam ja tänapäeva noortel on suhteliselt savi. Idk, lihtsalt häiris.

Chui kirjutas:
22 Nov 2018, 04:22
boyjoy kirjutas:
22 Nov 2018, 04:03
Chui kirjutas:
22 Nov 2018, 02:30

***, mis sul muumide ja lotte vastu on, mingi tulen kuuuurijaga peale sulle v?
Mul ei ole muumide ega Lotte vastu midagi :) Lihtsalt 13-aastased ei ole enam lapsed, jäägem realistlikuks.
Lambi teema mille üle vahutada, ma tean, lihtsalt kui ma ise oleksin see 13 aastane, kes teeb viisaka postituse ja loodab saada mingit nõu vms ja siis tulevad minust mitu aastat vanemad (suhteliselt suvaliselt pakun hetkel) inimesed mulle ära panema siis teeks meele kurvaks küll. Aga võibolla olin lihtsalt mina nooremana ebakindlam ja tänapäeva noortel on suhteliselt savi. Idk, lihtsalt häiris.
Vaata vahest küsitakse siin foorumis ikka igasuguseid asju. Kellel on peenis liiga lühikene ja kes peale mitut aastat rautamist ei saa jätkuvalt aru, kuidas see va imeloom kondoom peale käib. Või ollakse paanikas, sest keegi hingas vastassugupoolele liiga lähedal ning nüüd on raudpolt rase ja puha. Alati saavad need murest murtud pubekad oma küsimustele vastused aga see siin ffs, tahab inimestega lihtsalt suhelda ja küsib nõu mis on üks normaalsemaid küsimusi ja arusaadavamaid probleeme nende kõigi jaburuste seas.

Pall kirjutas:
Tere kallid maailma targimad olendid poisid, palun vastake (tüdrukud ka kui oskate öelda)! Millest poisid rääkida tahavad, täpsemalt mida neilt küsida, et neil endal oleks ka huvitav ja jutt kohe peale üht küsimist ja vastamist otsa ei saaks? Aitäh!
Sa räägid nagu kõik oleneks ainult soost... a millest tüdrukud rääkida tahavad? Meigist, riietest ja kontsakingadest ainult?

Seksistlik siga oled.
20 a tüdo

villivillu kirjutas:
22 Nov 2018, 16:26
Pall kirjutas:
Sa räägid nagu kõik oleneks ainult soost... a millest tüdrukud rääkida tahavad? Meigist, riietest ja kontsakingadest ainult?

Seksistlik siga oled.
No kuuule.. 20 aastat siin ilmas ja Sa jätkuvalt leiad, et tüdrukute ja poiste huvid ning jututeemad on täpselt samad? Seda enam, et jutt käib 13 aastastest. Sellises vanuses on need üldiselt kaks täiesti erineva maailma.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”