poiss..

Tere,Mul siis sjuke mure et mul on poiss... netist!? Ma pole teda varem näind aga elame lähestikku.Me tahaks hirmsasti kokku saada aga ma olen suht lühike :/ Nii 150-150 Kas see 13 aastase kohta normaalne?
Ette tänades (Marta) See et teised mu nime näevad on suva.. Kuna minunimelisi maailmas palju ;)

Re: poiss..

boyjoy kirjutas:
22 Apr 2018, 17:10
Esiteks, sul ei ole poissi, sul on virtuaalne karakter, kes ei pruugi reaalselt isegi poiss olla. :)

Teiseks, mis seal vahet on, kas su pikkus on nö normaalne või mitte? Kui keegi ütleb, et ei ole normaalne, kas siis ei saagi kokku kellegagi enam?
Ta on reaalne kuna me video kõnet teinud..

Edukas kirjutas:
22 Apr 2018, 19:12
boyjoy kirjutas:
22 Apr 2018, 17:10
Esiteks, sul ei ole poissi, sul on virtuaalne karakter, kes ei pruugi reaalselt isegi poiss olla. :)

Teiseks, mis seal vahet on, kas su pikkus on nö normaalne või mitte? Kui keegi ütleb, et ei ole normaalne, kas siis ei saagi kokku kellegagi enam?
Ta on reaalne kuna me video kõnet teinud..
Okei, you got me on there. Aga siis ei tohiks ju muret olla, kui videos meeldid, siis meeldid ka päriselus ma usun. ;)

Kui arvad, et see võib talle suure üllatusena tulla, siis võid ju talle enne mainida, et oled pigem lühike. Liiga palju ei maksa seda rõhutada, et ise põed ja muretsed, sest see ebakindluse rõhutamine ei ole vajalik, pigem võtab huvi maha inimese suhtes, kui ta end maha teeb.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”