Re: Miks keegi minust ei hooli??

selles on asi, et pole sõpru. Kunagi neid oli. Ma olen kurtnud neile oma muresid, ja nad on asjast aru saand..aga tvaliselt kestab mu sõpru s mingi 2 nädalat. Ma ei tea kas ma tüütan neid? ma olen teadlik et jutustan vahel liiga palju aga ma olen alati üritand asja kontrolliall hoida, või on asi selles, et ma lihtsalt olen igav. Mul on olnud suht raske depressioon. Praeguseks olen asja niikaugele saand, et ma pole küll õnnelik aga parem igaljuhul kui varem. Ma olen 14 ..ma ju teismeline kes vajab sõpru, ema mind pidudele ega linnapeale kolama ei lase, elan ju maal...

See on imelik, et maailmas ja ühiskonnas on nii mitte-hoolivad inimesed. Mina ise oleksin nõus sõbraks olema peaaegu igaühele. Kui nõu tahad, siis mina ei ole lihtsalt vaimustatud inimestest, kes ei ole minuga suhtlemisest huvitatud, käituvad ebaviisakalt (on halva hügieeniga, halbade kommetega). Ma ei nõua palju. Inimesed on tegelikult väga erinevad, tuleb leida enda jaoks õige sõber. Õige sõber on see, kes sinust hoolib! Pead olema sina ise ja siis inimesed huvituvad sinust rohkem. Ole samuti aktiivne, käi ringi ja leiad palju sõpru. Mul on väga palju sõpru ja üli palju tuttavaid! ^^

Mul pole ka sõpru enam 3aastat :( Vahetasin kooli.Uues koolis klassi vend ûtles mulle terve klassi ees sittasti.Peale seda intsidenti ei ole julgend ma enam mitte kellegiga räãkida.Ma kardan minna huviringidesse sest kardan nendega kokku sattuda.Kardan et keegi on midagi minust halba räãkinud :( Ma olen 14 mul pole sõpru.Ema suht ei hooligi minust,isal on 7 aastat juba uus pere ja ema keelab teda minuga suhtlemast ja enam ei tunne ka tema minu vastu huvi.Isa tuleb tânaval vastu aga pean minema mööda nagu ei tunnekski teda.Ta oli vâga hea isa :cry: Ta arvab et ma ei mãleta teda aga mãletan . Emal on ka 2uut last. Ma ei ela ema juures sest ma ei taha selle bichiga elada.10aastat olen elanud ûhe sugulase juures.Ema räägib temaga igapâev telefoniga ta isegi ei küsi kuidas mul koolis lâheb..ta pole seda kunagi teinud kuna tema pesamunad on kõige tâhtsamad(5 ja 6aastased).teda lihtsalt ei kotti see(ta pole joodik ega halbade elukommetega)Ema juurest tulin ma ise vabatahtlikult âra sest ma vihkan ta uut meest(no nüüdseks juba 10aastat elanud temaha).Algul oli ema selle vastu aga paari kuuga rahunes ja peale seda tal sõna otseses mõttes pohhui kõigist minu tegemistest.Siin kus ma praegu elan...süüdistatakse mind igas asjas.Mina teen kõike kogu aeg halvasti...mina olen alati midagi paigast liikutanud.Mina olen see friik kes istub ûksinda kodus kuna ei julge kellegiga suhelda kuna kardan.....Ma olen hakkanud plãrtsuma kõigiga sest ma ei oska ennast kuidagi väljendada :( .Mul on olnud vahel enesetappu môtteid aga ilmselgelt ma seda ei tee. :D
Mu elu on nii mõtetu ja tühi :( Ainukesed kes pakuvad lohutust on mu 3kassi :( Ma ei tea aga eks mu elu olegi siis selline ette nãhtud....elu lõppuni üksik....

termomeeter kirjutas:
31 Okt 2017, 07:22
Karu2003 - kas sa mõne spetsialistiga, näiteks psühholoogiga oled rääkinud? Usun, et sellest võiks abi olla.
Ei ole...Kunagi väiksena kâisin ja oli vãga ebameeldiv kogemus :( Olin 6a ja ta lihtsalt hakkas mu peale karjuma(psühholoog) .Ma ei julge minna.Veel vãhem see ku tuleb vãlja et ma ei ela ema juures ka.Ma ei taha endale mingeid jamasi kaela tõmmata..Sest seaduse silmis olen ma ema juurde sisse kirjutatud aga ma ei ela seal ja ma ei taha ka tema juurde minna.Kui olen külas teeb ta head nãgu ja räägib ilusti.Pärast ma kuulen mida ta jälle minu kohta teistele rääkinud on.Ma olen see aasta esimest aastat koduõppel ka.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”