Otsing leidis 98 vastet

Re: jõud

Sinu postitust lugedes selgus, et sa teed ainult kõhu, rinna ja biitsepsi lihaseid. Hantlitega saab tegelikult väga palju erinevaid harjutusi teha.

Kui mul halb tuju on

Kui mul halb tuju on, siis ma tavaliselt öösel kuskil kella 2-5 ajal lihtsalt teen akna lahti ja vaatan aknast välja mingi pool tundi või rohkem. Ma ei tea miks, aga kuidagi tuleb alati uni paremini ja hommikul on ka hea tuju.

Keegi veel nii teeb?

Re: H1N1 gripioht!

Seagripp ei ole nii hull kui arvatakse. See on lihtsalt uus tüvi gripist millesse nakatumine on lihtsam, sest inimestel pole immuunsus arenenud selle vastu veel. Meedia ja ravifirmad tahavad tähelepanu. Ütlevad, et seagripp on vägavägavägaävga ohtlik ja tapab ära. Tegelikult on nii, et seagrippi sur...

Re: PROGRAMM !

Piraatlus on kuritegu - selle eest võib saada trahvi või minna vangi muide. Pigem kehtib see siiski levitamise kohta. Piraatluse näol on tegu ebaseadusliku tarkvara vms kopeerimise ja levitamisega. Ei kiida muidugi heaks igasugu tõmbamisi jne, kuid samas- kes meist poleks seda teinud? :roll: P2P ka...

Re: PROGRAMM !

Kui google otsingut õigesti kasutada siis leiab igasugu filme mida saab tõmmata HTTP kaudu, et oleks koguaeg suht stabiilne tõmbamise kiirus, mitte nagu p2p tõmbamisel. Enamus ikkagi googlet kasutada ei oska. HTTP kaudu muusikat leiab googlega veel eriti hästi.

Re: Eksamid

jah ja järeleksami võib minu arust õpetaja ise koostada. ja ta teeb selle ilmselt lihtsama. noh ja muidugi enne järeleksamit õpite-kordate ka veel. küll sa ära teed, sinnani on ju palju aega veel ja jõuad veel õppida. isegi mu pinginaaber, kes polnud üldse tugev matas, tegi selle eksami ära. muidu ...

Re: Punnid näos ?!

Tervislik eluviis on kõige tähtsam. Kui elad ebatervislikult siis mingid ravimid ei aita. 1) Pese nägu iga päev mitu korda 2) Joo palju vett (aitab kehast välja tuua mustuse jms) 3) Vaheta voodilinasid tihti 4) Söö tervislikult (Puuviljad, juurviljad (Aga mitte ainult neid. Liha jms ka)) 5) Maga pii...

Re: Mõtete lugemine .

valteri kaarditrikk pole mingi ime.. Trikk on selles, et ta vahetas kõikide kaartide mastid ära ja siis võttis ühe ära ja siis ütles, et ta võttis sinu valitud kaardi ära. Sinu valitud kaarti seal ei ole jah, aga ei ole ka teisi kaarte mis esimese lehe peal näidati.

Re: Microsoft Office?!

Külaline kirjutas:MS 2003-e laadimise linke on väga palju, aga seda õiget pole siiamaani leidnud. :?
MS Office internetist tõmbamine on illegaalne. Internetis käimine jätab jälje maha igal juhul, sina seda kustutada ei saa. Varsti on sul politsei ukse taga.

Re: ?

Lihaste treenimiseks ei piisa rattaga sõitmisest.

Re: Microsoft Office?!

Külaline kirjutas:Kust saaksin õige ning töötava Microsoft Office? Tean, et kuskilt saab tõmmata.
EI SAA... Microsoft Office on tasuline, maksab 12 000 krooni. Kui sa just piraat ei taha olla. (umbes sama kui selle poest varastamine)

Re: snus

Kui sa mõtled kaifi all suremise tunnet, oksendamist ja peavalu siis on jah kaif.

Muideks snus tekitab ka aidsi, tuberkuloosi, grippi, sisemisi verejookse, südamehaigusi, kopsupõletikku ja vitiliigot.

Re: snus

Tekitab sellise tunde nagu hakkaksid oksele ja see kestab nii umbes paar päeva ja siis hakkab selline tunne nagu sa sureksid ära kohe.
Pärast seda sa oksendad ja oksendad kuni kõik on väljas. Kui sa midagi sööd lendab see ka kohe välja.

Mine täiendatud otsinguisse