Otsing leidis 133 vastet

Re: Oh jumal küll

Relax.

Miks ei või sõprus olla selline, kus inimesed suhtlevad harva? Endal on palju tuttavaid ja sõpru, keda saan 100% usaldada ja igapäevaselt lihtsalt pole aega kõigiga rääkida ja tegeleda, ning see ongi normaalne.

Miks sa siis kaaslast ei leia, kas ise oled liiga arg, kinnine, ebaaktiivne?

Re: Tööle

Mis eriala sind huvitab? See laste hoidmine ja maasikate korjamine ei anna sittagi juurde sulle, kui just pagulaseks ei taha minna välismaale. Võta mõni ettevõte, mis sind huvitab, ja küsi praktika-/töökohta.

Re: Venekeel

No, närvi ajab kui mingid väikesed tatid juba räägivad, et nad kolivad minema, sest siin halb ja paha. Tehke siis krt oma riigi heaks midagi ja looge tasuvaid töökohti, mitte ärge jookske kohe minema nagu majandus-/mugavuspagulased ikka. Kui minna tahate, siis minge kohe, saate vb riigikeele ka enam...

Re: Venekeel

Koli siis välismaale ära pagulane. Saad siin tasuta hariduse kätte, tekitad riigile ainult kulusid. Kui tulusid vaja teenida, siis lased jalga. Lisaks ei oska sa ka eesti keelt.

Re: Kõik on korras '_'

Paras printsessipläma, sul pole mingit õigust vinguda. Sul on isegi elus vedanud. Kasvad suureks, saad aru. Mingid emmeprobleemid ei huvita kedagi, sorry. Mis probleeme sellises vanuses siis üldse välja tohib tuua kui pmst vanemate puudumine mingi vedamine on? Vanemate puudumine on väheke palju öel...

Re: Kõik on korras '_'

exit0 kirjutas:
17 Dets 2017, 16:27
Paras printsessipläma, sul pole mingit õigust vinguda. Sul on isegi elus vedanud. Kasvad suureks, saad aru. Mingid emmeprobleemid ei huvita kedagi, sorry.
Mis probleeme sellises vanuses siis üldse välja tohib tuua kui pmst vanemate puudumine mingi vedamine on?

Re: Kuhu kadusid Läänest (sh Eestist) sellised mehed?

"Oma teise lõiguga just näitad, et sinu näol tegu tüüpilise beetaisasega, kes kiitleb, kust mõni esivanem pärit. See on rassistlik. Mina ei räägi etnilisistest/rassilistest erinevustest, vaid kultuurist tulenevatest erinevustest" Lammas, mida ma kiitlen, ma kirjutasin oma päritolu kohta ainult seepä...

Re: Enesetapp

Kunagi mõtlesin ka enesetappu teha aga mul ei olnud selle jaoks lihtsalt aega, pidin edasi lükkama kohustuste tõttu. Ma olen tglt suht laisk ka, see ka ilmselt üks põhjuseid miks pole viitsinud veel.

Mine täiendatud otsinguisse